nms@lu.lv
67033738
Rīga, Zeļļu iela 8, Namiņš

Kontaktinformācija
Par mums


A. Liepas Neklātienes matemātikas skola (NMS) ir Latvijas Universitātes Fizikas un matemātikas fakultātes struktūrvienība akadēmiskā un zinātniskā darba veikšanai. Tās statuss LU hierarhijā līdzvērtīgs nodaļas (matemātikas, fizikas un optometrijas un redzes zinātnes nodaļas) statusam.
 

Latvijas 33. atklātā olimpiāde matemātikā un
32.gads Profesora Cipariņa klubā
2005./2006.m.g.

    Balvas laureātiem


    Diploms olimpiādes uzvarētājiem

    Jau sesto gadu pēc kārtas diplomu noformējumu veido paši matemātikas olimpiādes laureāti. :-)

    33.AMO 1.vietas dipolms 33.AMO 2.vietas dipolms 33.AMO 3.vietas dipolms 33.AMO atzinības dipolms

    Te skolēnu (skaitā 69) saraksts, kuru zīmējumi ir izmantoti 33. atklātās matemātikas olimpiādes diploma noformējumā. Liels viņiem paldies! :)


    5. klase
    Mārīte Desaine (Viļānu vidusskola )
    Alīna Govoruhina (Daugavpils Krievu vidusskola - licejs )
    Ivars Jaundžeikars (Jaunjelgavas vidusskola )
    Uldis Lazdiņš (Cēsu pilsētas pamatskola )
    Madara Lece (Jūrmalas Alternatīvā skola )
    Andris Locāns (Gulbenes Bērzu pamatskola )
    Silva Priede (Uzvaras vidusskola )

    6. klase
    Kristiāna Bruzgule (Rīgas Franču licejs )
    Elīna Kokenberga (Valmieras pamatskola )
    Artjoms Ļipins (Daugavpils Krievu vidusskola - licejs )
    Santa Manuilova (Viļānu vidusskola )
    Ruslans Mihailovskis (Daugavpils Saskaņas pamatskola )
    Ilze Ošiņa (Rīgas 62.vidusskola )
    Anna Ozoliņa (Valmieras pamatskola )
    Uvis Štrauss (Tukuma 2.vidusskola )

    7. klase
    Marta Britāla (E.Dārziņa mūzikas vidusskola )
    Vita Budencova (Rudzātu vidusskola )
    Helēne Jansone (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija )
    Māra Katkovska (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija )
    Agnese Lagzda (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija )
    Kristīne Lapiņa (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija )
    Randa Lasmane (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija )
    Anna Latišenko (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija )
    Guntars Logins (Balvu pilsētas ģimnāzija )
    Eva Moreino (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija )
    Artūrs Olups (Mazsalacas vidusskola )
    Nikija Spaliņa (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija )
    Vitālijs Stasjuks (Daugavpils Saskaņas pamatskola )
    Anna Stikāne (Rīgas 49.vidusskola )
    Vita Štokmane (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija )
    Lauma Vernere (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija )
    Reinis Vītols (Siguldas Valsts ģimnāzija )
    Zane Zumente (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija )


    8. klase
    Laura Avena (DA Cēsu Valsts ģimnāzija )
    Gunta Bambāne (Daugavpils Valsts ģimnāzija )
    Anastasija Gaidele (Daugavpils 15.vidusskola )
    Inna Babuškina (Daugavpils pilsētas Centra ģimnāzija )
    Naura Kikuste (Gulbenes ģimnāzija )
    Ksenija Ošmjana (Rīgas 88.vidusskola )
    Madara Paegle (Rīgas 2.vidusskola )
    Linda Plētiena (DA Cēsu Valsts ģimnāzija )
    Sofija Romaņuka (Rīgas 10.vidusskola )

    9. klase
    Alīna Banceviča (Daugavpils pilsētas Centra ģimnāzija )
    Natālija Jekimova (DA Cēsu Valsts ģimnāzija )
    Katrīna Kanepone (Rīgas 2.vidusskola )
    Kristīne Ošiņa (Rīgas komercģimnāzija )
    Ieva Ozola (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija )
    Viktors Zarakovskis (Daugavpils 10.vidusskola )

    10. klase
    Inga Brice (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija )
    Aleksejs Fomins (Rīgas Rīnūžu vidusskola )
    Martins Scibor-Gurkovskis (Ogres ģimnāzija )
    Sofija Šudjajeva (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija )
    Nadežda Somova (Puškina licejs )

    11. klase
    Olga Bugajenko (Rīgas 40.vidusskola )
    Gļebs Ivanovskis (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija )
    Anete Kalniņa (DA Cēsu Valsts ģimnāzija )
    Artūrs Lementujevs (Dobeles Valsts ģimnāzija )
    Tatjana Somova (Puškina licejs )
    Edžus Tapiņš (DA Liepājas pilsētas 5.vidusskola )

    12. klase
    Inesa Boikova (Rīgas 40.vidusskola )
    Janita Dedoveca (Rīgas 61.vidusskola )
    Mārtiņš Jukna (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija )
    Natālija Mamajeva (Daugavpils pilsētas Centra ģimnāzija )
    Sergejs Musatovs (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija )
    Agnese Salputra (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija )
    Agata Scibor-Gurkovska (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija )
    Arturs Sengiļejevs (Daugavpils Krievu vidusskola - licejs )
    Mārtiņš Spriņģis (Rudzātu vidusskola )
    Pēteris Šķēls (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija )

    Diploma kopālicēja Lāsma Kalniņa.

    Visi laureāti (ieskaitot atzinību ieguvušos) balvā saņēma grāmatas un pildspalvas.
    I, II un III vietas ieguvēji saņēma arī medaļas.

      Diplomi un medaļas Profesora Cipariņa kluba laureātiem

      A grupas laureātu diplomi


      A grupas laureātu diplomu maketa autore Jeļena Vasiļjeva.

      PCK diploms PCK diploms PCK diploms PCK diploms

      B grupas laureātu diplomi

      PCK diploms PCK diploms PCK diploms PCK diploms
      Diplomu galīgās versijas izveide - Lāsma Kalniņa.

      Visiem laureātiem vēl tika pasniegtas grāmatas un pildspalvas.
      Profesora Cipariņa kluba I, II un III vietu ieguvējiem tika pasniegtas arī medaļas.

    2005./06.m.g. noslēguma pasākuma fotoreportāža


 

LU NMS