nms@lu.lv
67033738
Rīga, Zeļļu iela 8, Namiņš

Kontaktinformācija
Par mums


A. Liepas Neklātienes matemātikas skola (NMS) ir Latvijas Universitātes Fizikas un matemātikas fakultātes struktūrvienība akadēmiskā un zinātniskā darba veikšanai. Tās statuss LU hierarhijā līdzvērtīgs nodaļas (matemātikas, fizikas un optometrijas un redzes zinātnes nodaļas) statusam.
 

Aktuālā informācija Jūsu e-mailā

LU A.Liepas NMS piedāvā iespēju saņemt aktuālo informāciju par mūsu organizētajiem pasākumiem Jūsu e-pastā. Lai pieteiktos vai atteiktos no šādiem e-mailiem, aizpildiet zemāk esošās formas!

Visa mācību gada laikā mēs nosūtīsim tikai dažus sekojoša satura e-mailus:

• Septembra sākumā: īss apskats par mācību gadā notiekošajiem matemātiskajiem pasākumiem un jaunumiem NMS darbībā.

• Ap gadu miju: precizēta informācija par otrā pusgada pasākumiem.

• Maija vidū: AMO rezultāti un informācija par uzvarētāju apbalvošanu. Šo e-mailu izsūtām TIKAI skolu pārstāvjiem, matemātikas pulciņu vadītājiem, skolotājiem, kā arī cilvēkiem, no kuru e-mail adresēm saņemsim GRUPU pieteikumu AMO. Individuālie interesenti, kā jau ierasts, savus personīgos rezultātus varēs apskatīties mūsu mājas lapā.

• Septembra sākumā: paziņojums skolu pārstāvjiem, matemātikas pulciņu vadītājiem, skolotājiem, kā arī cilvēkiem, no kuru e-mail adresēm saņemsim GRUPU pieteikumu AMO, par nepaņemtajiem apbalvojumiem.

• Visa mācību gada laikā īpašās situācijās: Paziņojumi par izmaiņām izsludinātajā matemātisko pasākumu plānā, kā arī par cita veida sarežģījumiem, kas var ietekmēt pasākumu norisi.

LAI SAŅEMTU ŠĀDUS E-MAILUS

(*) Vārds

(*) Uzvārds

(*) Nodarbošanās   (piem. 10.klases skolēns, matemātikas skolotājs, skolas sekretāre)

(*) Skola

(*) E-mail adrese

Piebildes

 

LAI ATTEIKTOS NO ŠĀDU E-MAILU SAŅEMŠANAS

(*) Vārds

(*) Uzvārds

(*) E-mail adrese

 

 

Jebkuru neskaidrību gadījumā varat zvanīt 67033738 vai rakstīt nms@lu.lv. Ja 3 darba dienu laikā nesaņemat nekādu atbildi uz savu e-mail, visticamāk, ka mēs Jūsu e-mailu neesam saņēmuši, tāpēc, lūdzu, mēģiniet sūtīt vēlreiz vai zvaniet, lai noskaidrotu, vai tas ir saņemts!


 

LU NMS