nms@lu.lv
67033738
Rīga, Zeļļu iela 8, Namiņš

Kontaktinformācija
Par mums


A. Liepas Neklātienes matemātikas skola (NMS) ir Latvijas Universitātes Fizikas un matemātikas fakultātes struktūrvienība akadēmiskā un zinātniskā darba veikšanai. Tās statuss LU hierarhijā līdzvērtīgs nodaļas (matemātikas, fizikas un optometrijas un redzes zinātnes nodaļas) statusam.
 
      Apsveicam! :)

      I vieta


      Inese Raciņa ( Daugavpils Saskaņas pamatskola )
      Ingus Smotrovs ( Carnikavas pamatskola )
      Dita Zubkovska ( Daugavpils Saskaņas pamatskola )
      Komandas:
      Ducis ( Rudzātu vidusskola )
      PirmJJE ( Daugavpils Saskaņas pamatskola )

      II vieta


      Elīza Elizabete Bicāne ( Cēsu 2.pamatskola )
      Valerija Jablonska ( Daugavpils 3.vidusskola )
      Julija Jacina ( Daugavpils 3.vidusskola )
      Andrejs Jančevskis ( Daugavpils 3.vidusskola )
      Anastasija Juzupanova ( Daugavpils 3.vidusskola )
      Annija Kliemane ( Skrundas vidusskola )
      Nataļja Mališa ( Daugavpils 3.vidusskola )
      Sandra Siliņa ( Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola )
      Jana Stankeviča ( Daugavpils 3.vidusskola )
      Komandas:
      Enšteini ( Daugavpils Saskaņas pamatskola )
      Googleplex ( Daugavpils Vienības pamatskola )
      Lamas ( Aizputes vidusskola )
      Lieliskais piecinieks un AT ( Jēkabpils 2.vidusskola )

      III vieta


      Kristofers Barkāns ( Ikšķiles vidusskola )
      Oļegs Gorkins ( Daugavpils 3.vidusskola )
      Anita Ilze Gulbe ( Cēsu Valsts ģimnāzija )
      Sigita Marija Lukša ( Māteru Jura Kazdangas pamatskola )
      Marija Maksimova ( Rekavas vidusskola )
      Anna Molotkova ( Rīgas Zolitūdes ģimnāzija )
      Valērija Pečonka ( Daugavpils 3.vidusskola )
      Jekaterina Potalujeva ( Daugavpils 9.vidusskola )
      Jelizaveta Sļesareva ( Daugavpils 3.vidusskola )
      Anna Marija Sumrova ( Rīgas Zolitūdes ģimnāzija )
      Aleksis Daniels Šipicins ( Liepājas A.Puškina 2.vidusskola )
      Pāvels Titovs ( Daugavpils 9.vidusskola )
      Edgars Volkovs ( Daugavpils 3.vidusskola )
      Renārs Zalaks ( Jēkabpils pamatskola )
      Komandas:
      6.b klase ( Rīgas Zolitūdes ģimnāzija )
      Ansis&Mikus ( Briseles otrā Eiropas skola )
      Matemātikas pulciņu komanda ( Daugavpils 17.vidusskola )
      Pumpurs ( A.Pumpura Rīgas 11.pamatskola )
      Riekstiņš ( Liepājas 7.vidusskola )

      Atzinība


      Enija Baumgarte ( Gulbenes 2.vidusskola )
      Jānis Birznieks ( Kalvenes pamatskola )
      Niks Cibulis ( Rekavas vidusskola )
      Rasma Sandra Knipše ( Salaspils 1.vidusskola )
      Sandis Maigonis ( Ozolnieku vidusskola )
      Viktorija Maksimova ( Rekavas vidusskola )
      Oļegs Petrovičs ( Daugavpils 3.vidusskola )
      Ņikita Šurhoveckis ( Daugavpils 9.vidusskola )
      Mariss Jānis Tiļugs ( Sikšņu pamatskola (Liepājas raj.) )
      Aleksandra Tulovska ( Daugavpils Saskaņas pamatskola )
      Reinis Matīss Upens ( Cēsu 2.pamatskola )
      Komandas:
      Brālīši Ēcīši ( Talsu Kristīgā vidusskola )
      Cipariņa mazdēli ( Daugavpils Centra vidusskola )
      Jaunākie gudrīši ( Talsu 2.vidusskola )
      Matemātikas draugi ( Daugavpils 12.vidusskola )
      Riekstkoži ( Aizkraukles pilsētas sākumskola )

 

LU NMS