nms@lu.lv
67033738
Rīga, Zeļļu iela 8, Namiņš

Kontaktinformācija
Par mums


A. Liepas Neklātienes matemātikas skola (NMS) ir Latvijas Universitātes Fizikas un matemātikas fakultātes struktūrvienība akadēmiskā un zinātniskā darba veikšanai. Tās statuss LU hierarhijā līdzvērtīgs nodaļas (matemātikas, fizikas un optometrijas un redzes zinātnes nodaļas) statusam.
 

    Savus darbiņus radoši un interesanti noformējuši šādi risinātāji:
    Helga Gansone (Aizputes vidusskola); Airita Olehnoviča (Dagdas vidusskola); Emīlija Māra Roze, Kristaps Kozulis, Anželika Kokorēviča, Vaida Vovere (Jūrmalas sākumskola Atvase); Kristiāna Daniela Martinova (Priekuļu vidusskola); Anda Upīte (Saulkrastu vidusskola); komanda "Jaunākie gudrīši" (Talsu 2.vidusskola)

    Zemāk publicēti visi rezultāti.

    Lai rezultātu tabulā atrastu sevi, varat spiest CTRL+f, tad parādīsies meklēšanas lodziņš, kurā ierakstiet meklējamo frāzi un spiediet "Find Next".

    3.klase    4.klase    5.klase    6.klase    7.klase    kolektīvie risinātāji

       
      Individuālie risinātāji
       
       
      3. klase
       
      Rasma Sandra Knipše ( Salaspils 1.vidusskola ) 19 atzinība
      Kristiāna Daniela Martinova ( Priekuļu vidusskola ) 16 dalība
      Beāte Dumpe ( Ziepniekkalna sākumskola ) 6 dalība
       
      4. klase
       
      Ingus Smotrovs ( Carnikavas pamatskola ) 25 1. vieta
      Kristofers Barkāns ( Ikšķiles vidusskola ) 21 3. vieta
      Renārs Zalaks ( Jēkabpils pamatskola ) 20 3. vieta
      Beatrise Baijere ( Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola ) 18 dalība
      Rolands Lopatko ( Rīgas 64.vidusskola ) 17 dalība
      Gatis Šūpulis ( Rīgas 64.vidusskola ) 15 dalība
      Marts Bičevskis ( Strenču novada vidusskola ) 14 dalība
      Jūlija Zarkeviča ( Jēkabpils 2.vidusskola ) 14 dalība
      Pēteris Pēkals ( Rīgas Kultūru vidusskola ) 13 dalība
      Emīlija Māra Roze ( Jūrmalas sākumskola Atvase ) 11 dalība
      Dāvis Benefelds ( Rīgas 94.vidusskola ) 10 dalība
      Kristaps Kozulis ( Jūrmalas sākumskola Atvase ) 10 dalība
      Edijs Kristaps ( Jelgavas 3.pamatskola ) 10 dalība
      Kārlis Pugejs ( Balvu pamatskola ) 10 dalība
      Anželika Kokorēviča ( Jūrmalas sākumskola Atvase ) 9 dalība
      Otto Olšteins ( Rīgas Kultūru vidusskola ) 9 dalība
      Vaida Vovere ( Jūrmalas sākumskola Atvase ) 9 dalība
      Niks Murāns ( Jelgavas 3.pamatskola ) 8 dalība
      Deniss Galanders ( Jelgavas 3.pamatskola ) 7 dalība
      Ainārs Lapkovskis ( Gulbenes 2.vidusskola ) 7 dalība
      Patrīcija France ( Rīgas Lietuviešu vidusskola ) 5 dalība
       
      5. klase
       
      Valerija Jablonska ( Daugavpils 3.vidusskola ) 22 2. vieta
      Julija Jacina ( Daugavpils 3.vidusskola ) 22 2. vieta
      Sandra Siliņa ( Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola ) 22 2. vieta
      Jana Stankeviča ( Daugavpils 3.vidusskola ) 22 2. vieta
      Oļegs Gorkins ( Daugavpils 3.vidusskola ) 21 3. vieta
      Valērija Pečonka ( Daugavpils 3.vidusskola ) 21 3. vieta
      Jelizaveta Sļesareva ( Daugavpils 3.vidusskola ) 21 3. vieta
      Marija Maksimova ( Rekavas vidusskola ) 20 3. vieta
      Anna Molotkova ( Rīgas Zolitūdes ģimnāzija ) 20 3. vieta
      Aleksis Daniels Šipicins ( Liepājas A.Puškina 2.vidusskola ) 20 3. vieta
      Pāvels Titovs ( Daugavpils 9.vidusskola ) 20 3. vieta
      Enija Baumgarte ( Gulbenes 2.vidusskola ) 19 atzinība
      Niks Cibulis ( Rekavas vidusskola ) 19 atzinība
      Sandis Maigonis ( Ozolnieku vidusskola ) 19 atzinība
      Viktorija Maksimova ( Rekavas vidusskola ) 19 atzinība
      Oļegs Petrovičs ( Daugavpils 3.vidusskola ) 19 atzinība
      Mariss Jānis Tiļugs ( Sikšņu pamatskola (Liepājas raj.) ) 19 atzinība
      Reinis Matīss Upens ( Cēsu 2.pamatskola ) 19 atzinība
      Ingars Arājs ( Madonas pilsētas 1.vidusskola ) 18 dalība
      Ance Brālīte ( Māteru Jura Kazdangas pamatskola ) 18 dalība
      Mārtiņš Dombrovskis ( Penkules pamatskola ) 18 dalība
      Vlads Gavrilovs ( Daugavpils 3.vidusskola ) 18 dalība
      Artjoms Ļebedevs ( Rīgas Zolitūdes ģimnāzija ) 18 dalība
      Ieva Sudraba ( Māteru Jura Kazdangas pamatskola ) 18 dalība
      Andris Brauers ( Vecpiebalgas vidusskola ) 17 dalība
      Kristers Niks Ērglis ( Kalvenes pamatskola ) 17 dalība
      Beatrise Elīza Ozoliņa ( Cēsu 2.pamatskola ) 17 dalība
      Liene Reča ( Andrupenes pamatskola ) 17 dalība
      Dāvids Rubens ( Rudzātu vidusskola ) 17 dalība
      Anna Česlavska ( Rīgas Zolitūdes ģimnāzija ) 16 dalība
      Artjoms Homenko ( Rīgas Zolitūdes ģimnāzija ) 16 dalība
      Laura Lapsa ( Madonas pilsētas 1.vidusskola ) 16 dalība
      Rodžers Petaks ( Cēsu 2.pamatskola ) 16 dalība
      Kristaps Eniņš ( Engures vidusskola ) 15 dalība
      Laura Klezberga ( Cēsu 2.pamatskola ) 15 dalība
      Vlada Makoveja ( Rīgas Zolitūdes ģimnāzija ) 15 dalība
      Nauris Osis ( Majoru vidusskola ) 15 dalība
      Leina Ruļuka ( Ķekavas vidusskola ) 15 dalība
      Andrejs Bakrenko ( Rīgas Zolitūdes ģimnāzija ) 14 dalība
      Kaspars Briedis ( Ojāra Vācieša Gaujienas vidusskola ) 14 dalība
      Lada Filušnina ( Rīgas Zolitūdes ģimnāzija ) 14 dalība
      Roberta Ginta Leišavniece ( Ķekavas vidusskola ) 14 dalība
      Alise Siliņa ( Cēsu 2.pamatskola ) 14 dalība
      Edgars Žurevskis ( Cēsu 2.pamatskola ) 14 dalība
      Ivo Kudums ( Grobiņas pamatskola ) 13 dalība
      Gļebs Mihailovs ( Daugavpils 10.vidusskola ) 13 dalība
      Nadīna Rudzīte ( Aizputes vidusskola ) 13 dalība
      Artūrs Tesļonoks ( Madonas pilsētas 1.vidusskola ) 13 dalība
      Konstantīns Timofejevs ( Rīgas Zolitūdes ģimnāzija ) 13 dalība
      Andris Aleksīns ( Penkules pamatskola ) 12 dalība
      Reinis Broks ( Brāļu Skrindu Atašienes vidusskola ) 12 dalība
      Renāte Buraka ( Lielvārdes pamatskola ) 12 dalība
      Angelīna Hivcova ( Rīgas Zolitūdes ģimnāzija ) 12 dalība
      Vadims Kisels ( Rīgas Zolitūdes ģimnāzija ) 12 dalība
      Kārlis Neimanis ( Cēsu 2.pamatskola ) 12 dalība
      Lauris Pazāns ( Gulbenes vidusskola ) 12 dalība
      Roberts Pudāns ( Jelgavas 3.pamatskola ) 12 dalība
      Katrīna Viltrake ( Liepājas Raiņa 6.vidusskola ) 12 dalība
      Ludmila Burceva ( Andrupenes pamatskola ) 11 dalība
      Diāna Gabranova ( Brāļu Skrindu Atašienes vidusskola ) 11 dalība
      Jānis Grigorjevs ( Rožupes pamatskola ) 11 dalība
      Dzintars Gromovs ( Andrupenes pamatskola ) 11 dalība
      Aldis Jānis Ļevkovs ( Andrupenes pamatskola ) 11 dalība
      Kārlis Vēliņš ( Rīgas Franču licejs ) 11 dalība
      Marta Bādere ( Aizputes vidusskola ) 10 dalība
      Andris Dambis ( Saulkrastu vidusskola ) 10 dalība
      Alise Golubovska ( Aizputes vidusskola ) 10 dalība
      Mišela Koitjuka ( Rīgas 64.vidusskola ) 10 dalība
      Viktorija Kronberga ( Engures vidusskola ) 10 dalība
      Niks Lārmanis ( Ojāra Vācieša Gaujienas vidusskola ) 10 dalība
      Ronalds Norvežs ( Rīgas 64.vidusskola ) 10 dalība
      Diāna Vanaga ( Rīgas 64.vidusskola ) 10 dalība
      Alīna Zvidriņa ( Andrupenes pamatskola ) 10 dalība
      Anita Goluba ( Andrupenes pamatskola ) 9 dalība
      Artūrs Ozoliņš ( Rīgas 64.vidusskola ) 9 dalība
      Silvestrs Pētersons ( Vecpiebalgas vidusskola ) 9 dalība
      Mārcis Urlovskis ( Aizkraukles pilsētas sākumskola ) 9 dalība
      Reinis Jankovskis ( Aizputes vidusskola ) 8 dalība
      Kristers Krūms ( Grobiņas pamatskola ) 8 dalība
      Daniels Romenskis ( Rīgas Zolitūdes ģimnāzija ) 8 dalība
      Ravita Rone ( Rīgas 64.vidusskola ) 8 dalība
      Airita Rubina ( Ojāra Vācieša Gaujienas vidusskola ) 8 dalība
      Georgs Ginters Gruškevičs ( Grobiņas pamatskola ) 7 dalība
      Mērija Elizabete Kalniņa ( Rīgas 64.vidusskola ) 7 dalība
      Sindija Bahmane ( Aizputes vidusskola ) 6 dalība
      Aurēlija Jasaite ( Grobiņas pamatskola ) 6 dalība
      Linda Anna Jēkabsone ( A.Kronvalda Durbes vidusskola ) 6 dalība
      Ivo Pastars ( Rožupes pamatskola ) 6 dalība
      Rihards Roberts Šlesers ( Rīgas 6.vidusskola ) 6 dalība
      Agija Leice ( Rīgas 64.vidusskola ) 5 dalība
      Alesja Rubcova ( Andrupenes pamatskola ) 5 dalība
      Aleksandra Sverdlova ( Rīgas Zolitūdes ģimnāzija ) 5 dalība
      Krista Kristiāna Kuzmina ( A.Kronvalda Durbes vidusskola ) 4 dalība
      Markuss Brikmanis ( A.Kronvalda Durbes vidusskola ) 1 dalība
       
      6. klase
       
      Dita Zubkovska ( Daugavpils Saskaņas pamatskola ) 23 1. vieta
      Elīza Elizabete Bicāne ( Cēsu 2.pamatskola ) 22 2. vieta
      Annija Kliemane ( Skrundas vidusskola ) 22 2. vieta
      Edgars Volkovs ( Daugavpils 3.vidusskola ) 21 3. vieta
      Sigita Marija Lukša ( Māteru Jura Kazdangas pamatskola ) 20 3. vieta
      Anna Marija Sumrova ( Rīgas Zolitūdes ģimnāzija ) 20 3. vieta
      Tamara Jefremova ( Daugavpils Krievu vidusskola - licejs ) 18 dalība
      Betija Meļķe ( Rīgas 84.vidusskola ) 18 dalība
      Zane Vaska ( Cēsu 2.pamatskola ) 18 dalība
      Valters Balodis ( Liepājas Katoļu pamatskola ) 17 dalība
      Ieva Terēze Labinska ( Jersikas pamtskola ) 17 dalība
      Reinis Tumpelis ( Kalvenes pamatskola ) 17 dalība
      Anna Vodolagina ( Rīgas Zolitūdes ģimnāzija ) 17 dalība
      Anna Digna Dubrovska ( Tukuma E.Birznieka-Upīša 1.pamatskola ) 16 dalība
      Mihails Korčevskis ( Rīgas 88.vidusskola ) 16 dalība
      Agnis Salmiņš ( Līvānu 1.vidusskola ) 16 dalība
      Eduards Spāģis ( Liepājas Katoļu pamatskola ) 16 dalība
      Amanda Zandersone ( Penkules pamatskola ) 16 dalība
      Lelde Andersone ( Talsu 2.pamatskola ) 15 dalība
      Toms Kārlis Bērziņš ( Mārupes vidusskola ) 15 dalība
      Alija Djablova ( Sikšņu pamatskola (Liepājas raj.) ) 15 dalība
      Dita Keiša ( Stacijas pamatskola ) 15 dalība
      Dagmāra Laicāne ( Stacijas pamatskola ) 15 dalība
      Valts Ņikitins ( Mežciema pamatskola ) 15 dalība
      Ieva Sparāne ( Preiļu 1.pamatskola ) 15 dalība
      Daniels Zitmanis-Zihmanis ( Māteru Jura Kazdangas pamatskola ) 15 dalība
      Jānis Grīnvalds ( Ventspils 6.vidusskola ) 14 dalība
      Annija Lūse ( Jersikas pamtskola ) 14 dalība
      Rasma Ormane ( Riebiņu vidusskola ) 14 dalība
      Alberts Osis ( Mārupes vidusskola ) 14 dalība
      Leonids Rozins ( Rīgas 65.vidusskola ) 14 dalība
      Daniīls Stūris ( Jelgavas 6.vidusskola ) 14 dalība
      Annija Bluka ( Grobiņas pamatskola ) 13 dalība
      Jana Bolmante ( Rīgas Herdera vidusskola ) 13 dalība
      Jolanta Kučinskaite ( Vecpiebalgas vidusskola ) 13 dalība
      Eduards Juliāns Mazmačs ( Rīgas Kultūru vidusskola ) 13 dalība
      Pauls Skujiņš ( Stalbes vidusskola ) 13 dalība
      Agnese Štimmere ( Vecpiebalgas vidusskola ) 13 dalība
      Ksenija Gnusareva ( Daugavpils 10.vidusskola ) 12 dalība
      Karīna Harkina ( Ojāra Vācieša Gaujienas vidusskola ) 12 dalība
      Niks Lauris Jaunzems ( Cēsu 2.pamatskola ) 12 dalība
      Rendijs Knīss ( Liepājas Raiņa 6.vidusskola ) 12 dalība
      Jūlija Mošaka ( Šķaunes pamatskola ) 12 dalība
      Adrians Netlis ( Ēveles pamatskola ) 12 dalība
      Madara Žeigure ( Strenču novada vidusskola ) 12 dalība
      Anete Santa Legzdure ( Penkules pamatskola ) 11 dalība
      Anastasija Tankova ( Jēkabpils 2.vidusskola ) 11 dalība
      Emīlija Kate Tomsone ( Cēsu pilsētas pamatskola ) 11 dalība
      Sindija Kukute ( Jelgavas 3.pamatskola ) 10 dalība
      Viktorija Vigule ( Daugavpils 3.vidusskola ) 10 dalība
      Viesturs Lauva ( Ventspils 6.vidusskola ) 9 dalība
      Santa Rekalo ( Engures vidusskola ) 9 dalība
      Līva Hmeļņicka ( Druvas vidusskola ) 8 dalība
      Airita Olehnoviča ( Dagdas vidusskola ) 8 dalība
      Elīza Baraka ( Grobiņas pamatskola ) 7 dalība
      Reinis Zars ( A.Kronvalda Durbes vidusskola ) 7 dalība
      Roberts Bēča ( A.Kronvalda Durbes vidusskola ) 6 dalība
      Estere Špade ( Druvas vidusskola ) 6 dalība
      Anda Upīte ( Saulkrastu vidusskola ) 2 dalība
       
      7. klase
       
      Inese Raciņa ( Daugavpils Saskaņas pamatskola ) 23 1. vieta
      Andrejs Jančevskis ( Daugavpils 3.vidusskola ) 22 2. vieta
      Anastasija Juzupanova ( Daugavpils 3.vidusskola ) 22 2. vieta
      Nataļja Mališa ( Daugavpils 3.vidusskola ) 22 2. vieta
      Anita Ilze Gulbe ( Cēsu Valsts ģimnāzija ) 20 3. vieta
      Jekaterina Potalujeva ( Daugavpils 9.vidusskola ) 20 3. vieta
      Jānis Birznieks ( Kalvenes pamatskola ) 19 atzinība
      Ņikita Šurhoveckis ( Daugavpils 9.vidusskola ) 19 atzinība
      Aleksandra Tulovska ( Daugavpils Saskaņas pamatskola ) 19 atzinība
      Megija Podberjozkina ( DA Cēsu Valsts ģimnāzija ) 18 dalība
      Agnese Upīte ( Siguldas Valsts ģimnāzija ) 18 dalība
      Alise Gavare ( DA Cēsu Valsts ģimnāzija ) 17 dalība
      Uldis Jansons ( Penkules pamatskola ) 17 dalība
      Edgars Petrovs ( Daugavpils 3.vidusskola ) 17 dalība
      Lauma Tumašova ( Preiļu 1.pamatskola ) 17 dalība
      Anete Biķe ( Rīgas Valsts 1.ģimnāzija ) 16 dalība
      Lāsma Bugovecka ( Iecavas vidusskola ) 16 dalība
      Roberts Jānis Gaigals ( Talsu Valsts ģimnāzija ) 16 dalība
      Klinta Madara Greiliha ( Jelgavas Spīdolas ģimnāzija ) 16 dalība
      Anna Krapivina ( Rīgas 72.vidusskola ) 16 dalība
      Lāsma Zaķe ( Cēsu Valsts ģimnāzija ) 16 dalība
      Stella Bērziņa ( Cēsu Valsts ģimnāzija ) 15 dalība
      Anete Gelsberga ( Cēsu Valsts ģimnāzija ) 15 dalība
      Nora Viktorija Osīte ( Cēsu Valsts ģimnāzija ) 15 dalība
      Alberts Šeins ( Rīgas 10.vidusskola ) 15 dalība
      Ingus Kurzemnieks ( Siguldas Valsts ģimnāzija ) 14 dalība
      Arta Linda Ozoliņa ( Cēsu Valsts ģimnāzija ) 14 dalība
      Elīna Nadziņa ( Gaiķu pamatskola ) 13 dalība
      Anete Rutka ( Cēsu Valsts ģimnāzija ) 13 dalība
      Ansis Spruģevics ( Talsu Valsts ģimnāzija ) 13 dalība
      Klāvs Vegners ( Saldus 2.vidusskola ) 13 dalība
      Adrija Blaua ( Cēsu Valsts ģimnāzija ) 12 dalība
      Ilvija Krastiņa ( Tukuma E.Birznieka-Upīša 1.pamatskola ) 12 dalība
      Silvija Mītniece ( Jelgavas Spīdolas ģimnāzija ) 12 dalība
      Lāsma Tomsone ( Cēsu Valsts ģimnāzija ) 12 dalība
      Helga Gansone ( Aizputes vidusskola ) 11 dalība
      Daniels Marks Heincis ( Majoru vidusskola ) 11 dalība
      Marta Anna Jansone ( Siguldas Valsts ģimnāzija ) 11 dalība
      Loreta Lemberga ( Siguldas Valsts ģimnāzija ) 11 dalība
      Junita Palavinska ( Cēsu Valsts ģimnāzija ) 11 dalība
      Kintija Pelcere ( A.Kronvalda Durbes vidusskola ) 11 dalība
      Agris Deduškevics ( Aizputes vidusskola ) 10 dalība
      Artis Ģēģeris ( Aizputes vidusskola ) 10 dalība
      Sintija Kažociņa ( Dzelzavas pamatskola ) 10 dalība
      Krists Zommers ( Aizputes vidusskola ) 10 dalība
      Daniela Gerda Baranova ( Siguldas Valsts ģimnāzija ) 9 dalība
      Kristīne Emsiņa ( A.Kronvalda Durbes vidusskola ) 9 dalība
      Vanesa Nellija Salna ( Krotes Kronvalda Ata pamatskola ) 9 dalība
      Ieva Bondare ( Ojāra Vācieša Gaujienas vidusskola ) 8 dalība
      Edīte Drāzniece ( Krotes Kronvalda Ata pamatskola ) 7 dalība
      Kristaps Kļava ( A.Kronvalda Durbes vidusskola ) 7 dalība
      Miks Jānis Olte ( Skujenes pamatskola ) 7 dalība
      Liene Sālava ( Krotes Kronvalda Ata pamatskola ) 7 dalība
      Elizabete Ausma Velta Barisa ( Siguldas Valsts ģimnāzija ) 6 dalība
      Simona Priedeslaipa ( Cēsu Valsts ģimnāzija ) 5 dalība
      Līga Skrīvere ( A.Kronvalda Durbes vidusskola ) 5 dalība
       
      Kolektīvie risinātāji
       
      Ducis ( Rudzātu vidusskola ) 24 1. vieta
      PirmJJE ( Daugavpils Saskaņas pamatskola ) 23 1. vieta
      Enšteini ( Daugavpils Saskaņas pamatskola ) 22 2. vieta
      Lieliskais piecinieks un AT ( Jēkabpils 2.vidusskola ) 22 2. vieta
      Googleplex ( Daugavpils Vienības pamatskola ) 22 2. vieta
      Lamas ( Aizputes vidusskola ) 22 2. vieta
      6.b klase ( Rīgas Zolitūdes ģimnāzija ) 21 3. vieta
      Ansis&Mikus ( Briseles otrā Eiropas skola ) 20 3. vieta
      Riekstiņš ( Liepājas 7.vidusskola ) 20 3. vieta
      Matemātikas pulciņu komanda ( Daugavpils 17.vidusskola ) 20 3. vieta
      Pumpurs ( A.Pumpura Rīgas 11.pamatskola ) 20 3. vieta
      Riekstkoži ( Aizkraukles pilsētas sākumskola ) 19 atzinība
      Cipariņa mazdēli ( Daugavpils Centra vidusskola ) 19 atzinība
      Brālīši Ēcīši ( Talsu Kristīgā vidusskola ) 19 atzinība
      Jaunākie gudrīši ( Talsu 2.vidusskola ) 19 atzinība
      Matemātikas draugi ( Daugavpils 12.vidusskola ) 19 atzinība
      Kalkulatori_J.R. ( Degumnieku pamatskola ) 18 dalība
      KARLA ( Ādažu vidusskola ) 18 dalība
      Einšteini ( Valkas pamatskola ) 18 dalība
      Riekstkoži ( DA Liepājas pilsētas 5.vidusskola ) 18 dalība
      Stūrīši ( Priekuļu vidusskola ) 18 dalība
      Cipariņš ( Rīgas Natālijas Draudziņas vidusskola ) 17 dalība
      Muzikālie matemātiķi ( Rīgas Mūzikas internātvidusskola ) 16 dalība
      Kalnciema gudrenieki ( Kalnciema pagasta vidusskola ) 15 dalība
      Ašie ( Liepājas A.Puškina 2.vidusskola ) 15 dalība
      Matembra ( Daugavpils 16.vidusskola ) 15 dalība
      Matemātikas zvaigznes ( Rīgas Zolitūdes ģimnāzija ) 15 dalība
      Asie matemātiķi ( Krotes Kronvalda Ata pamatskola ) 13 dalība
      R.S.R.J. ( Aizkraukles pilsētas sākumskola ) 13 dalība
      Jautrie matemātiķi ( Rīgas Kultūru vidusskola ) 13 dalība
      Āķīši ( Jelgavas Spīdolas ģimnāzija ) 13 dalība
      VVJM ( Viļānu vidusskola ) 12 dalība
      Promasteri ( Iecavas vidusskola ) 12 dalība
      Iecavnieces ( Iecavas vidusskola ) 12 dalība
      Septiņas spuldzītes ( Jaunjelgavas vidusskola ) 11 dalība
      Bināriņi ( Lāču pamatskola ) 11 dalība
      Pluspunktiņi ( Krotes Kronvalda Ata pamatskola ) 9 dalība
      Gudrās pūces ( Aizkraukles pilsētas sākumskola ) 9 dalība
      Meduslāsīte ( Liepājas 15.vidusskola ) 9 dalība
      Riekstkoži ( Aizputes vidusskola ) 9 dalība
      Cukurniedre ( Rēzeknes 5.vidusskola ) 9 dalība
      Ozoli ( Šķaunes pamatskola ) 8 dalība
      Brīvais stils ( Krotes Kronvalda Ata pamatskola ) 8 dalība
      Trīs gudrie cipari ( Jelgavas 3.pamatskola ) 8 dalība
      Omega ( Daugavpils 16.vidusskola ) 7 dalība
      Ķeķu bekmobīlis ( Krotes Kronvalda Ata pamatskola ) 7 dalība
      Kvadrātiņi ( Lāču pamatskola ) 6 dalība
      Gudrīši - Zubrīši ( Liepājas 15.vidusskola ) 4 dalība
      Grauzēji ( Druvas vidusskola ) 3 dalība

     

LU NMS