nms@lu.lv
67033738
Rīga, Zeļļu iela 8, Namiņš

Kontaktinformācija
Par mums


A. Liepas Neklātienes matemātikas skola (NMS) ir Latvijas Universitātes Fizikas un matemātikas fakultātes struktūrvienība akadēmiskā un zinātniskā darba veikšanai. Tās statuss LU hierarhijā līdzvērtīgs nodaļas (matemātikas, fizikas un optometrijas un redzes zinātnes nodaļas) statusam.
 
      Apsveicam! :)

      I vieta


      Ance Brālīte ( Māteru Jura Kazdangas pamatskola )
      Jekaterina Potalujeva ( Daugavpils 9.vidusskola )
      Ingus Smotrovs ( Carnikavas pamatskola )
      Aleksandra Tulovska ( Daugavpils Saskaņas pamatskola )
      Komandas:
      Ansis&Mikus ( Briseles otrā Eiropas skola )
      Lieliskais piecinieks un AT ( Jēkabpils 2.vidusskola )
      Matemātikas draugi ( Daugavpils 12.vidusskola )
      Stūrīši ( Priekuļu vidusskola )

      II vieta


      Sigita Marija Lukša ( Māteru Jura Kazdangas pamatskola )
      Valērija Pečonka ( Daugavpils 3.vidusskola )
      Ieva Sudraba ( Māteru Jura Kazdangas pamatskola )
      Aleksis Daniels Šipicins ( Liepājas A.Puškina 2.vidusskola )
      Komandas:
      Lamas ( Aizputes vidusskola )
      Matemātikas pulciņa komanda ( Daugavpils 17.vidusskola )
      PirmJJE ( Daugavpils Saskaņas pamatskola )
      Riekstiņš ( Liepājas 7.vidusskola )

      III vieta


      Enija Baumgarte ( Gulbenes 2.vidusskola )
      Ivo Kudums ( Grobiņas pamatskola )
      Ieva Terēze Labinska ( Jersikas pamatskola )
      Jelizaveta Sļesareva ( Daugavpils 3.vidusskola )
      Jana Stankeviča ( Daugavpils 3.vidusskola )
      Komandas:
      Enšteini ( Daugavpils Saskaņas pamatskola )
      Pumpurs ( A.Pumpura Rīgas 11.pamatskola )

      Atzinība


      Elīza Elizabete Bicāne ( Cēsu 2.pamatskola )
      Anita Ilze Gulbe ( Cēsu Valsts ģimnāzija )
      Valerija Jablonska ( Daugavpils 3.vidusskola )
      Andrejs Jančevskis ( Daugavpils 3.vidusskola )
      Tamara Jefremova ( Daugavpils Krievu vidusskola - licejs )
      Annija Kliemane ( Skrundas vidusskola )
      Rasma Sandra Knipše ( Salaspils 1.vidusskola )
      Nataļja Mališa ( Daugavpils 3.vidusskola )
      Inese Raciņa ( Daugavpils Saskaņas pamatskola )
      Sandra Siliņa ( Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola )
      Komandas:
      Brālīši Ēcīši ( Talsu Kristīgā vidusskola )
      Ducis ( Rudzātu vidusskola )
      Einšteini ( Valkas pamatskola )
      Gudrās pūces ( Aizkraukles pilsētas sākumskola )
      Valmierieši ( Valmieras Valsts ģimnāzija )

 

LU NMS