nms@lu.lv
67033738
Rīga, Zeļļu iela 8, Namiņš

Kontaktinformācija
Par mums


A. Liepas Neklātienes matemātikas skola (NMS) ir Latvijas Universitātes Fizikas un matemātikas fakultātes struktūrvienība akadēmiskā un zinātniskā darba veikšanai. Tās statuss LU hierarhijā līdzvērtīgs nodaļas (matemātikas, fizikas un optometrijas un redzes zinātnes nodaļas) statusam.
 

    Savu darbiņu skaisti noformējusi Helga Gansone (Aizputes vidusskola)

    Janta Paula Putniņa (Rīgas 64. vidusskola) nav norādījusi klasi, kurā mācās. Lūdzu nosūtīt to uz e-pastu nms@lu.lv, lai varam publicēt arī šos rezultātus.

    Zemāk publicēti visi rezultāti.

    Lai rezultātu tabulā atrastu sevi, varat spiest CTRL+f, tad parādīsies meklēšanas lodziņš, kurā ierakstiet meklējamo frāzi un spiediet "Find Next".

    3.klase    4.klase    5.klase    6.klase    7.klase    kolektīvie risinātāji

       
      Individuālie risinātāji
       
       
      3. klase
       
      Rasma Sandra Knipše ( Salaspils 1.vidusskola ) 21 atzinība
      Beāte Dumpe ( Ziepniekkalna sākumskola ) 11 dalība
       
      4. klase
       
      Ingus Smotrovs ( Carnikavas pamatskola ) 25 1. vieta
      Marta Apsīte ( Ādažu Brīvā Valdorfa skola ) 20 dalība
      Beatrise Baijere ( Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola ) 20 dalība
      Renārs Zalaks ( Jēkabpils pamatskola ) 20 dalība
      Jūlija Zarkeviča ( Jēkabpils 2.vidusskola ) 20 dalība
      Kristofers Barkāns ( Ikšķiles vidusskola ) 19 dalība
      Marts Bičevskis ( Strenču novada vidusskola ) 18 dalība
      Gatis Šūpulis ( Rīgas 64.vidusskola ) 18 dalība
      Rolands Lopatko ( Rīgas 64.vidusskola ) 16 dalība
      Dāvis Benefelds ( Rīgas 94.vidusskola ) 15 dalība
      Kristaps Kozulis ( Jūrmalas sākumskola Atvase ) 15 dalība
      Anna Emīlija Suta ( Valmieras Pārgaujas sākumskola ) 10 dalība
      Vaida Vovere ( Jūrmalas sākumskola Atvase ) 9 dalība
      Ainārs Lapkovskis ( Gulbenes 2.vidusskola ) 7 dalība
      Edijs Kristaps ( Jelgavas 3.pamatskola ) 4 dalība
      Anželika Kokorēviča ( Jūrmalas sākumskola Atvase ) 2 dalība
      Patrīcija France ( Rīgas Lietuviešu vidusskola ) 1 dalība
      Niks Murāns ( Jelgavas 3.pamatskola ) 1 dalība
       
      5. klase
       
      Ance Brālīte ( Māteru Jura Kazdangas pamatskola ) 25 1. vieta
      Valērija Pečonka ( Daugavpils 3.vidusskola ) 24 2. vieta
      Ieva Sudraba ( Māteru Jura Kazdangas pamatskola ) 24 2. vieta
      Aleksis Daniels Šipicins ( Liepājas A.Puškina 2.vidusskola ) 24 2. vieta
      Ivo Kudums ( Grobiņas pamatskola ) 23 3. vieta
      Jana Stankeviča ( Daugavpils 3.vidusskola ) 23 3. vieta
      Enija Baumgarte ( Gulbenes 2.vidusskola ) 22 3. vieta
      Jelizaveta Sļesareva ( Daugavpils 3.vidusskola ) 22 3. vieta
      Valerija Jablonska ( Daugavpils 3.vidusskola ) 21 atzinība
      Sandra Siliņa ( Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola ) 21 atzinība
      Artjoms Homenko ( Rīgas Zolitūdes ģimnāzija ) 20 dalība
      Viktorija Maksimova ( Rekavas vidusskola ) 20 dalība
      Leina Ruļuka ( Ķekavas vidusskola ) 20 dalība
      Mārtiņš Dombrovskis ( Penkules pamatskola ) 19 dalība
      Marija Maksimova ( Rekavas vidusskola ) 19 dalība
      Oļegs Petrovičs ( Daugavpils 3.vidusskola ) 19 dalība
      Ingars Arājs ( Madonas pilsētas 1.vidusskola ) 18 dalība
      Kaspars Briedis ( Ojāra Vācieša Gaujienas vidusskola ) 18 dalība
      Laura Lapsa ( Madonas pilsētas 1.vidusskola ) 17 dalība
      Niks Lārmanis ( Ojāra Vācieša Gaujienas vidusskola ) 17 dalība
      Konstantīns Timofejevs ( Rīgas Zolitūdes ģimnāzija ) 17 dalība
      Pāvels Titovs ( Daugavpils 9.vidusskola ) 17 dalība
      Kristaps Eniņš ( Engures vidusskola ) 16 dalība
      Viesturs Ostrovskis ( Tukuma E.Birznieka-Upīša 1.pamatskola ) 16 dalība
      Vlada Makoveja ( Rīgas Zolitūdes ģimnāzija ) 15 dalība
      Anna Molotkova ( Rīgas Zolitūdes ģimnāzija ) 15 dalība
      Dāvids Rubens ( Rudzātu vidusskola ) 15 dalība
      Mariss Jānis Tiļugs ( Sikšņu pamatskola ) 15 dalība
      Andrejs Bakrenko ( Rīgas Zolitūdes ģimnāzija ) 14 dalība
      Kristers Niks Ērglis ( Kalvenes pamatskola ) 14 dalība
      Roberta Ginta Leišavniece ( Ķekavas vidusskola ) 14 dalība
      Leonids Rozins ( Rīgas 65.vidusskola ) 14 dalība
      Andris Brauers ( Vecpiebalgas vidusskola ) 13 dalība
      Reinis Broks ( Brāļu Skrindu Atašienes vidusskola ) 13 dalība
      Jānis Freimanis ( Grobiņas pamatskola ) 13 dalība
      Vadims Kisels ( Rīgas Zolitūdes ģimnāzija ) 13 dalība
      Roberts Pudāns ( Jelgavas 3.pamatskola ) 13 dalība
      Linda Anna Jēkabsone ( A.Kronvalda Durbes vidusskola ) 11 dalība
      Artjoms Ļebedevs ( Rīgas Zolitūdes ģimnāzija ) 11 dalība
      Diāna Gabranova ( Brāļu Skrindu Atašienes vidusskola ) 10 dalība
      Sandis Maigonis ( Ozolnieku vidusskola ) 10 dalība
      Artūrs Ozoliņš ( Rīgas 64.vidusskola ) 10 dalība
      Daniels Romenskis ( Rīgas Zolitūdes ģimnāzija ) 10 dalība
      Alise Siliņa ( Cēsu 2.pamatskola ) 10 dalība
      Irīna Diāna Surgunte ( Rīgas Zolitūdes ģimnāzija ) 10 dalība
      Katrīna Viltrake ( Liepājas Raiņa 6.vidusskola ) 10 dalība
      Markuss Brikmanis ( A.Kronvalda Durbes vidusskola ) 9 dalība
      Lada Filušnina ( Rīgas Zolitūdes ģimnāzija ) 9 dalība
      Mērija Elizabete Kalniņa ( Rīgas 64.vidusskola ) 9 dalība
      Lauris Pazāns ( Gulbenes vidusskola ) 9 dalība
      Georgs Ginters Gruškevičs ( Grobiņas pamatskola ) 8 dalība
      Kārlis Neimanis ( Cēsu 2.pamatskola ) 8 dalība
      Ronalds Norvežs ( Rīgas 64.vidusskola ) 8 dalība
      Silvestrs Pētersons ( Vecpiebalgas vidusskola ) 8 dalība
      Airita Rubina ( Ojāra Vācieša Gaujienas vidusskola ) 8 dalība
      Nadīna Rudzīte ( Aizputes vidusskola ) 8 dalība
      Aurēlija Jasaite ( Grobiņas pamatskola ) 7 dalība
      Renāte Buraka ( Lielvārdes pamatskola ) 6 dalība
      Alise Golubovska ( Aizputes vidusskola ) 6 dalība
      Viktorija Kronberga ( Engures vidusskola ) 6 dalība
      Kristers Krūms ( Grobiņas pamatskola ) 6 dalība
      Rihards Roberts Šlesers ( Rīgas 6.vidusskola ) 6 dalība
      Ieva Garkalne ( A.Kronvalda Durbes vidusskola ) 5 dalība
      Reinis Jankovskis ( Aizputes vidusskola ) 5 dalība
      Kristers Kristiāns Lasmanis ( A.Kronvalda Durbes vidusskola ) 5 dalība
      Ravita Rone ( Rīgas 64.vidusskola ) 5 dalība
      Marta Bādere ( Aizputes vidusskola ) 4 dalība
      Sindija Bahmane ( Aizputes vidusskola ) 4 dalība
      Krista Kristiāna Kuzmina ( A.Kronvalda Durbes vidusskola ) 4 dalība
      Rodrigo Lūsis ( Rožupes pamatskola ) 4 dalība
      Santa Mazdrēvica ( A.Kronvalda Durbes vidusskola ) 4 dalība
      Nauris Osis ( Majoru vidusskola ) 4 dalība
      Diāna Vanaga ( Rīgas 64.vidusskola ) 4 dalība
      Juliano Sadu ( Rīgas Zolitūdes ģimnāzija ) 3 dalība
      Alise Freiberga ( Grobiņas pamatskola ) 1 dalība
      Mišela Koitjuka ( Rīgas 64.vidusskola ) 1 dalība
      Ivo Pastars ( Rožupes pamatskola ) 1 dalība
       
      6. klase
       
      Sigita Marija Lukša ( Māteru Jura Kazdangas pamatskola ) 24 2. vieta
      Ieva Terēze Labinska ( Jersikas pamatskola ) 22 3. vieta
      Elīza Elizabete Bicāne ( Cēsu 2.pamatskola ) 21 atzinība
      Tamara Jefremova ( Daugavpils Krievu vidusskola - licejs ) 21 atzinība
      Annija Kliemane ( Skrundas vidusskola ) 21 atzinība
      Annija Lūse ( Jersikas pamatskola ) 20 dalība
      Kārlis Micpaps-Vītols ( Cēsu 2.pamatskola ) 20 dalība
      Rasma Ormane ( Riebiņu vidusskola ) 20 dalība
      Kārlis Gaigals ( Strenču novada vidusskola ) 19 dalība
      Dita Zubkovska ( Daugavpils Saskaņas pamatskola ) 19 dalība
      Betija Meļķe ( Rīgas 84.vidusskola ) 18 dalība
      Ieva Sparāne ( Preiļu 1.pamatskola ) 18 dalība
      Reinis Tumpelis ( Kalvenes pamatskola ) 18 dalība
      Zane Vaska ( Cēsu 2.pamatskola ) 18 dalība
      Dāvis Patriks Janitēns ( Cēsu 2.pamatskola ) 17 dalība
      Niks Lauris Jaunzems ( Cēsu 2.pamatskola ) 17 dalība
      Valts Ņikitins ( Mežciema pamatskola ) 17 dalība
      Pauls Skujiņš ( Stalbes vidusskola ) 17 dalība
      Viktorija Vigule ( Daugavpils 3.vidusskola ) 17 dalība
      Madara Žeigure ( Strenču novada vidusskola ) 17 dalība
      Valters Balodis ( Liepājas Katoļu pamatskola ) 14 dalība
      Dita Keiša ( Stacijas pamatskola ) 14 dalība
      Adrians Netlis ( Ēveles pamatskola ) 14 dalība
      Alberts Osis ( Mārupes vidusskola ) 14 dalība
      Leonids Rozins ( Rīgas 65.vidusskola ) 14 dalība
      Edgars Volkovs ( Daugavpils 3.vidusskola ) 14 dalība
      Agnis Salmiņš ( Līvānu 1.vidusskola ) 13 dalība
      Līva Hmeļņicka ( Druvas vidusskola ) 12 dalība
      Mihails Korčevskis ( Rīgas 88.vidusskola ) 12 dalība
      Dagmāra Laicāne ( Stacijas pamatskola ) 12 dalība
      Jolanta Kučinskaite ( Vecpiebalgas vidusskola ) 11 dalība
      Reinis Zars ( A.Kronvalda Durbes vidusskola ) 11 dalība
      Roberts Bēča ( A.Kronvalda Durbes vidusskola ) 10 dalība
      Toms Kārlis Bērziņš ( Mārupes vidusskola ) 10 dalība
      Karīna Harkina ( Ojāra Vācieša Gaujienas vidusskola ) 10 dalība
      Anna Marija Sumrova ( Rīgas Zolitūdes ģimnāzija ) 10 dalība
      Anna Vodolagina ( Rīgas Zolitūdes ģimnāzija ) 10 dalība
      Jānis Grīnvalds ( Ventspils 6.vidusskola ) 9 dalība
      Daniīls Stūris ( Jelgavas 6.vidusskola ) 9 dalība
      Viesturs Lauva ( Ventspils 6.vidusskola ) 8 dalība
      Airita Olehnoviča ( Dagdas vidusskola ) 8 dalība
      Agnese Štimmere ( Vecpiebalgas vidusskola ) 7 dalība
      Alija Djablova ( Sikšņu pamatskola ) 6 dalība
      Sindija Kukute ( Jelgavas 3.pamatskola ) 5 dalība
      Santa Rekalo ( Engures vidusskola ) 5 dalība
      Estere Špade ( Druvas vidusskola ) 5 dalība
      Daniels Zitmanis-Zihmanis ( Māteru Jura Kazdangas pamatskola ) 5 dalība
      Rendijs Knīss ( Liepājas Raiņa 6.vidusskola ) 4 dalība
       
      7. klase
       
      Jekaterina Potalujeva ( Daugavpils 9.vidusskola ) 25 1. vieta
      Aleksandra Tulovska ( Daugavpils Saskaņas pamatskola ) 25 1. vieta
      Anita Ilze Gulbe ( Cēsu Valsts ģimnāzija ) 21 atzinība
      Andrejs Jančevskis ( Daugavpils 3.vidusskola ) 21 atzinība
      Nataļja Mališa ( Daugavpils 3.vidusskola ) 21 atzinība
      Inese Raciņa ( Daugavpils Saskaņas pamatskola ) 21 atzinība
      Roberts Jānis Gaigals ( Talsu Valsts ģimnāzija ) 20 dalība
      Anete Gelsberga ( Cēsu Valsts ģimnāzija ) 20 dalība
      Anastasija Juzupanova ( Daugavpils 3.vidusskola ) 20 dalība
      Anna Krapivina ( Rīgas 72.vidusskola ) 20 dalība
      Ņikita Šurhoveckis ( Daugavpils 9.vidusskola ) 20 dalība
      Jānis Birznieks ( Kalvenes pamatskola ) 19 dalība
      Larīna Varakuta ( Līvānu 2.vidusskola ) 19 dalība
      Liene Sālava ( Krotes Kronvalda Ata pamatskola ) 18 dalība
      Klinta Madara Greiliha ( Jelgavas Spīdolas ģimnāzija ) 17 dalība
      Alberts Šeins ( Rīgas 10.vidusskola ) 17 dalība
      Paula Diāna Šulca ( Vecpiebalgas vidusskola ) 16 dalība
      Agnese Upīte ( Siguldas Valsts ģimnāzija ) 15 dalība
      Lāsma Zaķe ( Cēsu Valsts ģimnāzija ) 15 dalība
      Kristaps Kļava ( A.Kronvalda Durbes vidusskola ) 14 dalība
      Nikola Strazda ( Vecpiebalgas vidusskola ) 12 dalība
      Silvija Mītniece ( Jelgavas Spīdolas ģimnāzija ) 11 dalība
      Daniels Marks Heincis ( Majoru vidusskola ) 10 dalība
      Miks Jānis Olte ( Skujenes pamatskola ) 10 dalība
      Kintija Pelcere ( A.Kronvalda Durbes vidusskola ) 10 dalība
      Ērika Petrova ( Jelgavas Spīdolas ģimnāzija ) 10 dalība
      Lāsma Bugovecka ( Iecavas vidusskola ) 9 dalība
      Matīss Daniels Kokins ( Cēsu Valsts ģimnāzija ) 9 dalība
      Līga Skrīvere ( A.Kronvalda Durbes vidusskola ) 9 dalība
      Brigita Mālniece ( Rožupes pamatskola ) 8 dalība
      Daniela Gerda Baranova ( Siguldas Valsts ģimnāzija ) 7 dalība
      Simona Priedeslaipa ( Cēsu Valsts ģimnāzija ) 7 dalība
      Uldis Jansons ( Penkules pamatskola ) 6 dalība
      Helga Gansone ( Aizputes vidusskola ) 3 dalība
      Kristīne Emsiņa ( A.Kronvalda Durbes vidusskola ) 2 dalība
      Elīna Nadziņa ( Gaiķu pamatskola ) 1 dalība
       
      Kolektīvie risinātāji
       
      Ansis&Mikus ( Briseles otrā Eiropas skola ) 25 1. vieta
      Lieliskais piecinieks un AT ( Jēkabpils 2.vidusskola ) 25 1. vieta
      Matemātikas draugi ( Daugavpils 12.vidusskola ) 25 1. vieta
      Stūrīši ( Priekuļu vidusskola ) 25 1. vieta
      Lamas ( Aizputes vidusskola ) 24 2. vieta
      Matemātikas pulciņa komanda ( Daugavpils 17.vidusskola ) 24 2. vieta
      PirmJJE ( Daugavpils Saskaņas pamatskola ) 24 2. vieta
      Riekstiņš ( Liepājas 7.vidusskola ) 24 2. vieta
      Enšteini ( Daugavpils Saskaņas pamatskola ) 23 3. vieta
      Pumpurs ( A.Pumpura Rīgas 11.pamatskola ) 22 3. vieta
      Brālīši Ēcīši ( Talsu Kristīgā vidusskola ) 21 atzinība
      Ducis ( Rudzātu vidusskola ) 21 atzinība
      Einšteini ( Valkas pamatskola ) 21 atzinība
      Gudrās pūces ( Aizkraukles pilsētas sākumskola ) 21 atzinība
      Valmierieši ( Valmieras Valsts ģimnāzija ) 21 atzinība
      Cipariņš ( Rīgas Natālijas Draudziņas vidusskola ) 20 dalība
      Kalnciema gudrenieki ( Kalnciema pagasta vidusskola ) 20 dalība
      R.S.R.J. ( Aizkraukles pilsētas sākumskola ) 20 dalība
      Riekstkoži ( Aizkraukles pilsētas sākumskola ) 20 dalība
      Googleplex ( Daugavpils Vienības pamatskola ) 19 dalība
      Jaunākie gudrīši ( Talsu 2.vidusskola ) 17 dalība
      Kalkulatori_J.R. ( Degumnieku pamatskola ) 17 dalība
      Riekstkoži ( DA Liepājas pilsētas 5.vidusskola ) 17 dalība
      Brīvais stils ( Krotes Kronvalda Ata pamatskola ) 16 dalība
      Cipariņa mazdēli ( Daugavpils Centra vidusskola ) 16 dalība
      Ašie ( Liepājas A.Puškina 2.vidusskola ) 15 dalība
      Daudzskaldnis ( Rīgas Zolitūdes ģimnāzija ) 15 dalība
      Matemātikas zvaigznes ( Rīgas Zolitūdes ģimnāzija ) 15 dalība
      Muzikālie matemātiķi ( Rīgas Mūzikas internātvidusskola ) 15 dalība
      VVJM ( Viļānu vidusskola ) 14 dalība
      Iecavnieces ( Iecavas vidusskola ) 10 dalība
      Omega ( Daugavpils 16.vidusskola ) 10 dalība
      Promasteri ( Iecavas vidusskola ) 10 dalība
      Riekstkoži ( Aizputes vidusskola ) 10 dalība
      Ozoli ( Šķaunes pamatskola ) 9 dalība
      KARLA ( Ādažu vidusskola ) 7 dalība
      Kuplastes ( Druvas vidusskola ) 6 dalība
      Kvadrātiņi ( Lāču pamatskola ) 6 dalība
      Cietie rieksti ( Valmieras Pārgaujas sākumskola ) 5 dalība
      Gudrīši - Zubrīši ( Liepājas 15.vidusskola ) 2 dalība

     

LU NMS