nms@lu.lv
67033738
Rīga, Zeļļu iela 8, Namiņš

Kontaktinformācija
Par mums


A. Liepas Neklātienes matemātikas skola (NMS) ir Latvijas Universitātes Fizikas un matemātikas fakultātes struktūrvienība akadēmiskā un zinātniskā darba veikšanai. Tās statuss LU hierarhijā līdzvērtīgs nodaļas (matemātikas, fizikas un optometrijas un redzes zinātnes nodaļas) statusam.
 

4. klašu skolēniem

  • Ir vērts painteresēties, vai Tavs matemātikas skolotājs organizē skolas 4.klašu skolēnu piedalīšanos Tik vai... Cik? uzdevumu risināšanas konkursā. Varbūt tieši Tu vari skolotāju par to informēt, ja viņš par tādu konkursu nemaz nav dzirdējis? Arī, ja skola konkursā nepiedalās, Tu vari pats individuāli risināt mājaslapā publicētos uzdevumus un lūgt risinājumu pareizību pārbaudīt savam matemātikas skolotājam, vecākiem vai kādam citam lielākam un gudrākam.:)
  • Bez bažām vari sākt piedalīties Jauno Matemātiķu konkursā (JMK), kas paredzēts 4.-7. klašu skolēniem.
  • Vari iemēģināt savus spēkus arī Profesora Cipariņa kluba (PCK) (kas gan būtībā paredzēts mazliet vecākiem risinātājiem - sākot no 5.klases) uzdevumu risināšanā. Lai piedalītos, nav obligāti jāatrisina visi uzdevumi. Būs labi, ja kārtīgi būs atrisināti kaut daži. Uzdevumiem ir dažāda grūtības pakāpe, tāpēc nav jābrīnās, ja kāds uzdevums padosies viegli, bet cits - nekādi.
  • Dažreiz 4. klases skolēni piedalās arī atklātajā matemātikas olimpiādē, tikai tad jāņem vērā, ka tādā situācijā Tu esi vienā konkurencē ar 5.klašu skolēniem!
     
  • LU NMS