nms@lu.lv
67033738
Rīga, Zeļļu iela 8, Namiņš

Kontaktinformācija
Par mums


A. Liepas Neklātienes matemātikas skola (NMS) ir Latvijas Universitātes Fizikas un matemātikas fakultātes struktūrvienība akadēmiskā un zinātniskā darba veikšanai. Tās statuss LU hierarhijā līdzvērtīgs nodaļas (matemātikas, fizikas un optometrijas un redzes zinātnes nodaļas) statusam.
 

Matemātikas olimpiāžu arhīvs

Valsts olimpiāde matemātikā, 3.kārtas rezultāti
2003./2004.m.g.

9. klase * 10. klase * 11. klase * 12. klase

9.klase

Skolēni tabulā sakārtoti pēc uzvārda.
Vārds Uzvārds Skola Punkti pa uzdevumiem Punkti kopā Rezultāts
1. 2. 3. 4. 5.
Dmitrijs Abejevs Rīgas Valsts 1.ģimnāzija 10 0 0 0 -- 10 dalība
Olga Basjuka Olaines 1.vidusskola 10 -- 0 5 0 15 dalība
Baiba Bērta Valkas ģimnāzija 10 -- 0 10 0 20 III vieta
Kārlis Bērziņš Mazsalacas vidusskola 0 0 0 0 -- 0 dalība
Antra Blauberga Usmas pamatskola 4 0 0 0 0 4 dalība
Dāvis Blaus Siguldas Valsts ģimnāzija 10 0 0 0 0 10 dalība
Iļja Bočarņikovs Rēzeknes 2.vidusskola 10 0 1 0 3 14 dalība
Aleksandrs Bogdanovs Liepājas pilsētas 12.vidusskola 10 0 0 10 0 20 III vieta
Artūrs Brenčs Jēkabpils Valsts ģimnāzija 2 0 0 1 4 7 dalība
Olga Bugajenko Rīgas 40.vidusskola 10 0 6 3 4 23 III vieta
Laima Bušaite Rīgas Angļu ģimnāzija 10 0 0 9 -- 19 atzinība
Vairis Caune Kandavas internātvidusskola -- -- 1 10 1 12 dalība
Annija Celmiņa Rīgas 2.vidusskola 10 1 1 3 0 15 dalība
Ildze Čakāne Gulbenes ģimnāzija 10 0 0 10 5 25 II vieta
Matīss Deksnis Rūjienas vidusskola 0 -- 6 10 0 16 dalība
Kristaps Dūdiņš Ventspils 1.ģimnāzija 10 -- 1 1 0 12 dalība
Ina Fiļimonova Jūrmalas pilsētas Kauguru vidusskola 0 1 7 0 0 8 dalība
Georgijs Gorjanovs Rīgas Anniņmuižas vidusskola 10 0 1 5 1 17 dalība
Ilgvars Gorņevs E.Glika Alūksnes Valsts Ģimnāzija 10 0 1 0 0 11 dalība
Rihards Grasis Cēsu pilsētas ģimnāzija 10 0 8 0 3 21 III vieta
Kaspars Gražulis Kusas pamatskola 0 0 1 1 0 2 dalība
Artūrs Grise Ķeipenes pamatskola 10 -- 0 2 4 16 dalība
Mihails Gutmans Rīgas 74.vidusskola 1 1 0 1 0 3 dalība
Mihails Haļitovs Iecavas vidusskola 10 0 1 8 0 19 atzinība
Mārtiņš Ivanāns Rīgas 25.vidusskola 2 0 6 9 0 17 dalība
Gļebs Ivanovskis Rīgas Zolitūdes ģimnāzija 10 0 1 6 0 17 dalība
Elga Ivdre Preiļu 1.pamatskola 10 0 0 1 0 11 dalība
Diāna Jaunžeikare Rīgas Valsts 1.ģimnāzija 10 0 0 5 2 17 dalība
Ernests Jenavs Rīgas Valsts 1.ģimnāzija 10 0 1 10 0 21 III vieta
Krišjānis Jurģelis Rīgas Valsts 1.ģimnāzija 10 -- 1 1 4 16 dalība
Anita Juzova Rīgas 25.vidusskola 10 0 6 0 3 19 atzinība
Anete Kalniņa DA Cēsu Valsts ģimnāzija 10 0 6 0 -- 16 dalība
Toms Kirtovskis Siguldas Valsts ģimnāzija 8 1 1 0 0 10 dalība
Guntars Kitenbergs Rīgas 64.vidusskola 10 0 6 10 10 36 I vieta
Aleksandra Kļeščenkova Liepājas 3.pamatskola 10 0 0 0 0 10 dalība
Laura Kozlova Ludzas pilsētas ģimnāzija 10 0 1 0 0 11 dalība
Kaspars Kristbergs Tukuma E.Birznieka-Upīša  1.pamatskola 1 -- 1 10 0 12 dalība
Jānis Ķinķeris Talsu ģimnāzija 10 0 0 4 0 14 dalība
Uģis Lācis Rīgas Valsts 1.ģimnāzija 10 0 5 10 1 26 II vieta
Līga Legzdiņa Rīgas 2.vidusskola 10 0 0 7 5 22 III vieta
Zane Lupkina Grobiņas vidusskola 2 0 0 2 0 4 dalība
Olga Mihailova Krāslavas ģimnāzija 10 -- 7 0 0 17 dalība
Deniss Mortikovs Rīgas 80.vidusskola 0 0 1 0 -- 1 dalība
Gints Murziņš Rīgas 2.vidusskola 10 0 1 2 0 13 dalība
Irina Narožnova Jelgavas 2.pamatskola 1 1 0 0 0 2 dalība
Nikita Ničipurovs Jūrmalas pilsētas Kauguru vidusskola 10 1 6 10 2 29 II vieta
Jānis Niklass Rīgas Valsts 1.ģimnāzija 10 0 1 9 0 20 III vieta
Aleksandrs Okseņuks Daugavpils Krievu vidusskola - licejs 10 -- 6 2 -- 18 dalība
Dmitrijs Osokins Rīgas 64.vidusskola 10 0 4 0 2 16 dalība
Valentīna Paraščiņaka Maltas 1.vidusskola 10 0 1 0 0 11 dalība
Anastasija Pētersone Aizkraukles 1.vidusskola -- 0 0 7 0 7 dalība
Santa Pikaļova Allažu pamatskola 10 -- -- 0 4 14 dalība
Vita Plone Dvietes vidusskola 4 0 1 0 0 5 dalība
Kintija Priedniece Dzelzavas pamatskola 2 0 3 1 0 6 dalība
Baiba Pudāne Rīgas Valsts 1.ģimnāzija 10 0 0 7 -- 17 dalība
Līva Purmale Rīgas 69.vidusskola 10 0 0 0 1 11 dalība
Dina Sarceviča Auces vidusskola 8 0 0 1 1 10 dalība
Rūta Skujiņa Rīgas Valsts 1.ģimnāzija 10 -- 6 5 6 27 II vieta
Pāvels Smirnovs Jelgavas 6.vidusskola 1 0 0 -- 0 1 dalība
Tatjana Somova Puškina licejs 10 0 7 0 1 18 dalība
Raivis Sparāns Jēkabpils Valsts ģimnāzija 10 0 1 2 1 14 dalība
Līga Stankēviča Rīgas 64.vidusskola 10 0 0 2 -- 12 dalība
Jānis Strods Rīgas Valsts 1.ģimnāzija 10 10 1 4 0 25 II vieta
Jānis Supe Rekavas vidusskola 10 0 0 0 0 10 dalība
Vitālijs Ševčenko Rīgas Valsts 1.ģimnāzija 10 0 6 1 2 19 atzinība
Viesturs Šints Dobeles Valsts ģimnāzija 10 -- -- 2 1 13 dalība
Jānis Šīrs Rīgas 94.vidusskola 10 0 5 9 4 28 II vieta
Leino Tāramē Skrundas 1.vidusskola 10 0 1 8 -- 19 atzinība
Kristaps Timermanis E.Glika Alūksnes Valsts Ģimnāzija 0 0 0 0 0 0 dalība
Uldis Tūters DA Cēsu Valsts ģimnāzija -- -- -- 10 3 13 dalība
Kalvis Upītis Jaungulbenes pagasta Gulbīša vidusskola 10 0 5 10 0 25 II vieta
Mikus Ūsiņš Talsu 2.vidusskola 0 0 0 1 0 1 dalība
Kristīne Vasiļjeva Ludzas 2.vidusskola 10 0 1 1 0 12 dalība
Inese Virbule Dunavas pamatskola 0 0 1 0 0 1 dalība
Madars Virza Valmieras ģimnāzija 10 -- 6 0 6 22 III vieta
Aleksandrs Višņevskis Rīgas 72.vidusskola 10 -- -- 10 -- 20 III vieta
Laura Zeniņa Uzvaras vidusskola 10 0 1 4 0 15 dalība
Matīss Zvaigzne Šķibes pamatskola 10 0 0 0 0 10 dalība

 

LU NMS