nms@lu.lv
67033738
Rīga, Zeļļu iela 8, Namiņš

Kontaktinformācija
Par mums


A. Liepas Neklātienes matemātikas skola (NMS) ir Latvijas Universitātes Fizikas un matemātikas fakultātes struktūrvienība akadēmiskā un zinātniskā darba veikšanai. Tās statuss LU hierarhijā līdzvērtīgs nodaļas (matemātikas, fizikas un optometrijas un redzes zinātnes nodaļas) statusam.
 

Matemātikas olimpiāžu arhīvs

Valsts olimpiāde matemātikā, 3.kārtas rezultāti
2004./2005.m.g.

9. klase * 10. klase * 11. klase * 12. klase

9.klase

Skolēni tabulā sakārtoti pēc uzvārda.
Vārds Uzvārds Skola Punkti pa uzdevumiem Punkti kopā Rezultāts
1. 2. 3. 4. 5.
Jānis Amsters Jelgavas 1.ģimnāzija -- 1 10 8 -- 19 III vieta
Gabriela Andrejeva Rīgas Centra humanitārā vidusskola 1 2 10 2 -- 15 dalība
Ilva Auziņa Vilgāles pamatskola 0 2 1 1 0 4 dalība
Artūrs Bačkurs Baldones mūzikas pamatskola 10 4 -- 8 2 24 II vieta
Lota Barkane Rīgas Angļu ģimnāzija -- 4 0 0 0 4 dalība
Pēteris Birkants Rīgas 25.vidusskola -- 2 6 2 -- 10 dalība
Jānis Boginskis Talsu 2.vidusskola 0 2 1 1 0 4 dalība
Dina Boikova Bauskas 1.vidusskola 1 2 8 1 -- 12 dalība
Artis Brasovs Gulbenes ģimnāzija 0 2 5 1 0 8 dalība
Kaspars Britāns Aknīstes vidusskola -- 4 10 1 -- 15 dalība
Vadims Daļeckis Rīgas Valsts 1.ģimnāzija 10 6 10 3 -- 29 I vieta
Mihails Deļmans (8.klase) Daugavpils Krievu vidusskola - licejs 0 2 10 0 -- 12 dalība
Kaspars Doniņš Ventspils 1.ģimnāzija 0 0 10 2 -- 12 dalība
Baiba Drēgere Zvejniekciema vidusskola 1 2 8 2 0 13 dalība
Pāvels Dubins Rīgas 22.vidusskola -- 2 10 8 0 20 III vieta
Anete Dzērve A.Upīša Skrīveru vidusskola 0 2 10 2 0 14 dalība
Kristīne Freiberga Rīgas Doma kora skola 0 -- 5 2 0 7 dalība
Rainis Freidensons Rīgas 2.vidusskola 0 4 1 2 -- 7 dalība
Alvis Graudiņš Liepupes vidusskola -- 2 10 2 0 14 dalība
Mārtiņš Grīnieks Smiltenes ģimnāzija 0 2 5 9 0 16 atzinība
Vladislavs Haļuks Salaspils 2.vidusskola -- 2 1 1 0 4 dalība
Arta Jakovela Jaunpils vidusskola 2 2 5 1 0 10 dalība
Anna Jansone Jūrmalas 1.ģimnāzija 0 2 7 1 0 10 dalība
Dina Jeršova Daugavpils Krievu vidusskola - licejs -- 5 10 1 0 16 atzinība
Vija Kalniņa Rīgas Valsts 1.ģimnāzija             pieteikts
Edgars Karņickis Rīgas Franču licejs 3 4 10 1 0 18 atzinība
Armands Lagons Viļānu vidusskola 1 0 10 1 0 12 dalība
Uģis Lazdiņš Svētes pamatskola 0 2 8 3 0 13 dalība
Liene Lelle Valmieras Valsts ģimnāzija 0 2 1 2 0 5 dalība
Igors Lipskis Ludzas 2.vidusskola 0 0 2 1 0 3 dalība
Elīna Locāne Gulbenes ģimnāzija 9 2 10 2 -- 23 II vieta
Ilze Medne Madonas pilsētas 1.vidusskola 1 4 2 2 0 9 dalība
Indra Niedre Rīgas Valsts 1.ģimnāzija 10 6 10 2 0 28 I vieta
Dmitrijs Opaļevs Liepājas A.Puškina 2.vidusskola -- 4 1 9 -- 14 dalība
Ansis Ozoliņš Rīgas Teikas vidusskola             pieteikts
Juris Poļevskis Ogres ģimnāzija -- 2 1 1 -- 4 dalība
Zaiga Pūķe Nīcas vidusskola 0 2 10 1 0 13 dalība
Agris Puķīte J.Endzelīna Kauguru pamatskola             pieteikts
Reinis Pulkstenis Madonas pilsētas 1.vidusskola 0 2 10 1 0 13 dalība
Meldra Romanovska Preiļu 1.pamatskola 0 4 1 1 -- 6 dalība
Rūdolfs Salputra Rīgas Valsts 1.ģimnāzija 2 4 1 1 -- 8 dalība
Krišjānis Sants Rīgas Valsts 1.ģimnāzija 0 -- 10 0 -- 10 dalība
Oskars Sarbantovičs Dobeles Valsts ģimnāzija 10 2 10 2 4 28 I vieta
Edgars Siliņš Rekavas vidusskola 0 2 0 1 0 3 dalība
Līga Skrauča Rikavas pamatskola 1 0 2 1 0 4 dalība
Nadežda Somova Puškina licejs 10 4 10 9 0 33 I vieta
Valdis Stasis Vecpils pamatskola -- 2 5 2 0 9 dalība
Kristians Stonāns Rīgas Valsts 1.ģimnāzija -- 2 10 2 -- 14 dalība
Anastasija Šakirova Rīgas 88.vidusskola 9 0 10 2 0 21 III vieta
Sintija Šauriņa Rīgas Franču licejs -- 0 1 1 0 2 dalība
Nikolajs Šelpackis Ādažu pagasta vidusskola             pieteikts
Uģis Šēniņš Ugāles vidusskola             pieteikts
Antons Šepetis Rīgas Zolitūdes ģimnāzija -- 5 4 2 0 11 dalība
Zane Šmite Rēzeknes 5.vidusskola 0 2 1 2 0 5 dalība
Vsevolods Špagins Rīgas Ostvalda vidusskola 1 6 10 1 0 18 atzinība
Sofija Šudjajeva Āgenskalna ģimnāzija 2 0 10 1 0 13 dalība
Kristīne Tijāre Rīgas Valsts 1.ģimnāzija 0 2 10 1 1 14 dalība
Dainis Tillers Rīgas Valsts 1.ģimnāzija 10 4 5 1 -- 20 III vieta
Vladislavs Voicehovičs (8.klase) Daugavpils Krievu vidusskola - licejs 0 3 10 3 -- 16 atzinība
Valdis Zelčs Jaunannas pamatskola 0 4 1 1 0 6 dalība
Anna Ždanoviča Jūrmalas pilsētas Kauguru vidusskola 10 2 10 3 0 25 II vieta

 

LU NMS