nms@lu.lv
67033738
Rīga, Zeļļu iela 8, Namiņš

Kontaktinformācija
Par mums


A. Liepas Neklātienes matemātikas skola (NMS) ir Latvijas Universitātes Fizikas un matemātikas fakultātes struktūrvienība akadēmiskā un zinātniskā darba veikšanai. Tās statuss LU hierarhijā līdzvērtīgs nodaļas (matemātikas, fizikas un optometrijas un redzes zinātnes nodaļas) statusam.
 

Matemātikas olimpiāžu arhīvs

Valsts olimpiāde matemātikā, 3.kārtas rezultāti
2005./2006.m.g.

9. klase * 10. klase * 11. klase * 12. klase

9.klase

Skolēni tabulā sakārtoti pēc uzvārda.
Vārds Uzvārds Skola Punkti pa uzdevumiem Punkti Rezultāts
1. 2. 3. 4. 5. kopā
Mārtiņš Ābelītis Ventspils 1.ģimnāzija -- 0 0 1 5 6 dalība
Raivis Afanasjevs Jaungulbenes pagasta Gulbīša vidusskola 1 1 1 1 4 8 dalība
Edgars Barišņikovs Rēzeknes 1.vidusskola 2 0 0 3 4 9 dalība
Sigita Berga Māteru Jura Kazdangas pamatskola 6 1 0 7 0 14 atzinība
Raivis Blaumanis Rīgas Franču licejs 5 0 8 1 5 19 III vieta
Valts Boginskis Talsu 2.vidusskola 1 0 0 0 4 5 dalība
Kaspars Bozis Cēsu pilsētas ģimnāzija 7 0 0 0 4 11 dalība
Anna Britāla E.Dārziņa mūzikas vidusskola 7 5 0 0 4 16 III vieta
Jānis Broņka Jaunsilavas pamatskola 7 2 0 1 2 12 dalība
Raivis Bukšs Nirzas pamatskola 2 2 0 0 0 4 dalība
Elva Bule Jēkabpils Valsts ģimnāzija 0 1 0 4 4 9 dalība
Artūrs Burņins Jūrmalas pilsētas Mežmalas vidusskola 1 0 0 1 4 6 dalība
Andris Cāns Siguldas Valsts ģimnāzija 7 2 0 2 4 15 atzinība
Ieva Čingule Salas pamatskola (Preiļu raj.) 4 -- 0 4 4 12 dalība
Aleksandrs Čudars Salaspils 1.vidusskola 5 2 1 1 1 10 dalība
Kristaps Dārgais Jumpravas vidusskola 2 1 7 2 5 17 III vieta
Ēvalds Dembovskis Rīgas 25.vidusskola 10 2 -- 8 4 24 II vieta
Ilona Demidova Rīgas 31.vidusskola -- 2 0 4 2 8 dalība
Maksims Dimitrijevs Puškina licejs 3 10 10 0 4 27 II vieta
Jānis Drava Valmieras 5.vidusskola 0 1 0 0 0 1 dalība
Antons Fedorenko Rīgas 84.vidusskola 1 1 0 4 4 10 dalība
Edgars Freimanis Rīgas Valsts 1.ģimnāzija -- -- 10 4 0 14 atzinība
Zane Galīte Smiltenes ģimnāzija 0 -- -- 1 0 1 dalība
Antons Gļebovs Rīgas 40.vidusskola 10 10 -- -- 4 24 II vieta
Edvards Grasis Cēsu pilsētas pamatskola 10 1 10 4 1 26 II vieta
Edgars Grinbergs Engures vidusskola 2 1 1 0 4 8 dalība
Mareks Harkovs Valmieras Valsts ģimnāzija 4 0 8 0 4 16 III vieta
Marija Ignatjeva Rīgas 33.vidusskola -- 1 1 0 4 6 dalība
Anastasija Ivanova Daugavpils Krievu vidusskola - licejs (8.kl.) 2 0 0 1 4 7 dalība
Krišjānis Jurdžs Rīgas Valsts 1.ģimnāzija 10 1 10 1 0 22 II vieta
Kristīne Kaļva M.Brimmerbergas Pļaviņu vidusskola 0 1 0 1 4 6 dalība
Alīna Kiškurno Ogres 1.vidusskola 2 1 1 1 5 10 dalība
Klāvs Kivlenieks Uzvaras vidusskola 10 1 0 2 1 14 atzinība
Mārtiņš Kokainis Viesītes vidusskola 10 10 10 10 0 40 I vieta
Edīte Komarovska Rīgas Valsts 1.ģimnāzija 0 1 7 10 0 18 III vieta
Mārtiņš Kreicbergs Rīgas Valsts 1.ģimnāzija 3 0 0 1 -- 4 dalība
Santa Krieviņa Rojas vidusskola 1 3 0 0 0 4 dalība
Rūta Kublicka Rīgas 2.vidusskola 1 1 0 0 0 2 dalība
Vilis Ķibilds Aizupes pamatskola 2 0 0 4 4 10 dalība
Ilze Logina Balvu pilsētas ģimnāzija 2 0 0 1 2 5 dalība
Katerīna Marduseviča Daugavpils Krievu vidusskola - licejs (8.kl.) 7 0 0 6 5 18 III vieta
Inese Mazareviča Rīgas Juglas vidusskola 10 1 1 7 4 23 II vieta
Ance Medne Kuldīgas Mākslas un humanitāro zinību skola 2 1 7 0 0 10 dalība
Andris Mednis Jaungulbenes pagasta Gulbīša vidusskola 1 0 -- 0 4 5 dalība
Vjačeslavs Mihailovs Rīgas 75.vidusskola 2 2 10 0 0 14 atzinība
Ieva Nāgele Rīgas Valsts 1.ģimnāzija -- 1 7 4 5 17 III vieta
Modris Nalivaiko Kārsavas vidusskola 2 1 0 1 0 4 dalība
Mārtiņš Otikovs Rīgas 2.vidusskola 2 2 0 0 5 9 dalība
Ieva Ozola Rīgas Valsts 1.ģimnāzija 8 10 10 3 1 32 I vieta
Mārtiņš Pakulis Smiltenes ģimnāzija 10 -- 0 1 5 16 III vieta
Viktorija Paraščiņaka Maltas 1.vidusskola 10 1 0 1 4 16 III vieta
Tatjana Pigareva Rīgas Purvciema vidusskola 0 2 0 0 4 6 dalība
Vadims Pikarevskis Daugavpils Krievu vidusskola - licejs 10 2 0 1 5 18 III vieta
Mārtiņš Preiss Brocēnu vidusskola -- -- -- -- 4 4 dalība
Dana Prižavoite Ilzenes pamatskola 1 1 0 0 4 6 dalība
Jānis Purmalis Āgenskalna Valsts ģimnāzija 2 0 0 4 5 11 dalība
Liene Putniņa Rīgas Valsts 1.ģimnāzija 3 1 -- 0 0 4 dalība
Kristina Ratkeviča Rīgas Purvciema vidusskola 1 3 1 0 4 9 dalība
Kirils Rodins Rīgas 40.vidusskola 10 0 1 0 4 15 atzinība
Jānis Rudītis Māteru Jura Kazdangas pamatskola 5 1 10 1 4 21 II vieta
Katrīna Rutka Rīgas Valsts 1.ģimnāzija 4 2 7 1 -- 14 atzinība
Vitālijs Samoļins Jelgavas 2.pamatskola 2 1 0 10 3 16 III vieta
Eduards Sidorovičs Rīgas 96.vidusskola 1 1 0 0 4 6 dalība
Aigars Silavs Rīgas Komercģimnāzija 0 1 8 4 4 17 III vieta
Arvis Skrastiņš Dzelzavas pamatskola 2 1 0 0 4 7 dalība
Vladislavs Smirnovs Liepājas A.Puškina 2.vidusskola 2 0 0 1 0 3 dalība
Sandis Stapkēvičs E.Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija 2 0 -- 6 4 12 dalība
Dāvis Stepanovs Tukuma Raiņa ģimnāzija 6 0 -- 7 4 17 III vieta
Artjoms Škaduns Rīgas Zolitūdes ģimnāzija 1 1 0 0 2 4 dalība
Nikolajs Viškers Rīgas Zolitūdes ģimnāzija 7 1 7 7 5 27 II vieta
Miķelis Vuļs Mālpils vidusskola 5 -- 4 1 4 14 atzinība
Timofejs Zaicevs Jēkabpils 2.vidusskola 8 3 0 0 0 11 dalība
Elīna Zaķe Rīgas Valsts 1.ģimnāzija 1 0 8 0 1 10 dalība
Līva Zankovska A.Upīša Skrīveru vidusskola 2 0 0 1 5 8 dalība
Viktorija Zarecka Olaines 2.vidusskola 2 2 0 0 1 5 dalība
Oļģerts Zaremba Dobeles Valsts ģimnāzija 1 1 0 1 4 7 dalība
Edgars Zēmelis Āgenskalna Valsts ģimnāzija 1 1 0 1 4 7 dalība

 

LU NMS