nms@lu.lv
67033738
Rīga, Zeļļu iela 8, Namiņš

Kontaktinformācija
Par mums


A. Liepas Neklātienes matemātikas skola (NMS) ir Latvijas Universitātes Fizikas un matemātikas fakultātes struktūrvienība akadēmiskā un zinātniskā darba veikšanai. Tās statuss LU hierarhijā līdzvērtīgs nodaļas (matemātikas, fizikas un optometrijas un redzes zinātnes nodaļas) statusam.
 

9. klase * 10. klase * 11. klase * 12. klase

9.klase

Skolēni tabulā sakārtoti pēc uzvārda.
Vārds Uzvārds Skola Punkti pa uzdevumiem Punkti Rezultāts
1. 2. 3. 4. 5. kopā
Valdis Ādamsons Rīgas Valsts 1.ģimnāzija 10 10 0 4 0 24 III vieta
Mārtiņš Akermanis Dobeles Valsts ģimnāzija 1 4 0 0 0 5 dalība
Jevgenija Aksjonova Rīgas 60.vidusskola 2 10 1 0 3 16 dalība
Anastasija Anspoka Daugavpils Krievu vidusskola - licejs 5 10 4 1 5 25 III vieta
Gerberts Balcevičs Rīgas 75.vidusskola 4 4 0 1 3 12 dalība
Aija Balode Siguldas Valsts ģimnāzija 0 4 1 0 3 8 dalība
Agnese Baroniņa Rīgas Valsts 1.ģimnāzija 1 10 3 0 0 14 dalība
Dāvis Baumanis Rīgas 2.vidusskola 0 10 0 0 0 10 dalība
Edvarts Bērzs Valmieras Valsts ģimnāzija 9 1 1 0 4 15 dalība
Ralfs Buks Grobiņas ģimnāzija 1 1 5 2 0 9 dalība
Alise Čurkste Rīgas Valsts 1.ģimnāzija 0 10 0 1 0 11 dalība
Ieva Damberga Garlība Merķeļa Lēdurgas pamatskola 0 -- 0 0 1 1 dalība
Uldis Dzilna Rīgas 25.vidusskola 10 10 10 -- 2 32 II vieta
Sigurds Eglītis Ērgļu vidusskola 2 10 2 6 0 20 atzinība
Ivars Getiņš Liepājas 15.vidusskola 7 10 10 0 3 30 III vieta
Ēriks Gopaks Rīgas Zolitūdes ģimnāzija 8 10 10 1 7 36 II vieta
Anna Guseva Rēzeknes 3.vidusskola 1 10 8 0 3 22 III vieta
Kristīne Jakušonoka Ventspils 2.vidusskola 0 4 0 0 1 5 dalība
Agris Jomerts Siguldas Valsts ģimnāzija 9 -- 9 2 4 24 III vieta
Nadežda Jurčenko Liepājas 15.vidusskola 0 4 1 0 0 5 dalība
Valters Kalnačs Valmieras Valsts ģimnāzija 0 10 10 7 6 33 II vieta
Arnis Katkevičs Rīgas Valsts 1.ģimnāzija 9 10 10 10 10 49 I vieta
Grieta Kļaviņa Talsu 2.vidusskola 3 4 0 3 0 10 dalība
Dainis Krūmiņš Kalnciema vidusskola 0 1 0 0 0 1 dalība
Toms Kuplais Trikātas pamatskola 0 2 3 0 0 5 dalība
Nora Ķibilda DA Cēsu Valsts ģimnāzija 10 5 2 1 7 25 III vieta
Guntars Ķiecis Rīgas Valsts 1.ģimnāzija 1 10 7 1 0 19 atzinība
Agnese Lagzda Rīgas Valsts 1.ģimnāzija 1 -- 10 7 1 19 atzinība
Kristaps Liepiņš Tukuma E.Birznieka-Upīša 1.pamatskola -- 10 0 -- -- 10 dalība
Jānis Mesters Puikules pamatskola 1 4 10 7 1 23 III vieta
Svetlana Mičko Jēkabpils Valsts ģimnāzija 0 2 0 1 3 6 dalība
Eva Moreino Rīgas Valsts 1.ģimnāzija 10 10 9 0 0 29 III vieta
Edgars Naglis Rēzeknes poļu vidusskola 0 2 0 0 3 5 dalība
Juris Nīmants Sikšņu pamatskola (Alūksnes raj.) 0 2 0 1 3 6 dalība
Artūrs Olups Mazsalacas vidusskola -- 10 -- 7 -- 17 dalība
Zane Rieksta Rīgas 49.vidusskola 0 4 0 1 3 8 dalība
Kristiāna Rude Ugāles vidusskola -- 4 0 0 0 4 dalība
Pēteris Rudzusīks Rīgas Valsts 1.ģimnāzija 10 10 1 10 0 31 II vieta
Edgars Rumkovskis Rīgas 94.vidusskola 10 10 8 -- -- 28 III vieta
Artūrs Semeņuks Rīgas 40.vidusskola 7 10 9 1 5 32 II vieta
Andrejs Semjonovs Rīgas Valsts 1.ģimnāzija 8 10 9 1 2 30 III vieta
Kārlis Seņko Dobeles Valsts ģimnāzija 10 10 10 7 10 47 I vieta
Laura Skovronska Neretas vidusskola 0 4 3 0 2 9 dalība
Jānis Smilga Salas vidusskola (Jēkabpils raj.) 10 10 1 10 -- 31 II vieta
Ilana Šapošnikova Rīgas 34.vidusskola 4 5 1 0 1 11 dalība
Agnese Šmidberga Ēdoles pamatskola 0 1 2 0 0 3 dalība
Kristaps Turlajs Nautrēnu vidusskola 1 3 7 0 1 12 dalība
Andris Vasiļevskis Rīgas Valsts 1.ģimnāzija 4 10 6 0 1 21 atzinība
Ieva Vasiļjeva Jūrmalas Alternatīvā skola 8 10 10 7 10 45 I vieta
Dmitrijs Veličko Daugavpils Krievu vidusskola - licejs 4 4 7 -- 1 16 dalība
Reinis Vītols Siguldas Valsts ģimnāzija 7 10 1 2 1 21 atzinība
Andris Zieds Rīgas Valsts 1.ģimnāzija 0 10 0 -- -- 10 dalība

 

LU NMS