nms@lu.lv
67033738
Rīga, Zeļļu iela 8, Namiņš

Kontaktinformācija
Par mums


A. Liepas Neklātienes matemātikas skola (NMS) ir Latvijas Universitātes Fizikas un matemātikas fakultātes struktūrvienība akadēmiskā un zinātniskā darba veikšanai. Tās statuss LU hierarhijā līdzvērtīgs nodaļas (matemātikas, fizikas un optometrijas un redzes zinātnes nodaļas) statusam.
 

9. klase * 10. klase * 11. klase * 12. klase

9.klase

Skolēni tabulā sakārtoti pēc uzvārda.
Vārds Uzvārds Skola Punkti pa uzdevumiem Punkti Rezultāts
1. 2. 3. 4. 5. kopā
Jaroslava Arseņjeva Liepājas pilsētas 12.vidusskola 9 10 1 5 0 25 III vieta
Agnese Babre Andrupenes pamatskola 5 7 1 2 0 15 Atzinība
Renāte Babre Maltas 1.vidusskola 1 0 0 2 0 3 Dalība
Klinta Bahmane Kalvenes pamatskola 1 9 0 1 0 11 Dalība
Anna Beļeviča Rīgas 2.vidusskola 1 0 0 1 0 2 Dalība
Antra Bērziņa Jūrkalnes pamatskola 0 0 0 1 0 1 Dalība
Agnis Boitmanis Ugāles vidusskola 1 -- 5 1 0 7 Dalība
Kristiāna Bruzgule Rīgas Franču licejs 2 8 8 10 0 28 II vieta
Elīna Buliņa Skrundas 1.vidusskola 2 0 1 0 0 3 Dalība
Ilze Buža DA Cēsu Valsts ģimnāzija 5 8 5 8 -- 26 II vieta
Kristiāns Čerņevičs Jelgavas Spīdolas ģimnāzija 1 0 5 8 1 15 Atzinība
Dana Doķe Ēveles pamatskola 0 1 5 2 0 8 Dalība
Reinis Doniņš Rīgas Valsts 1.ģimnāzija 1 3 0 1 4 9 Dalība
Antra Dzērve A.Upīša Skrīveru vidusskola 2 0 3 6 0 11 Dalība
Ilze Elbere Zirņu pagasta pamatskola 0 6 0 2 1 9 Dalība
Jeļena Golubeva Rīgas 86.vidusskola 0 -- 1 1 0 2 Dalība
Ervīns Gorelovs Ludzas pilsētas ģimnāzija 1 0 0 2 0 3 Dalība
Dmitrijs Hromakovs Rīgas Purvciema vidusskola 1 8 1 5 0 15 Atzinība
Anna Ivanova Daugavpils Saskaņas pamatskola 0 8 2 3 2 15 Atzinība
Sergejs Ivanovs Rīgas Zolitūdes ģimnāzija 1 0 6 0 5 12 Dalība
Ildze Jakunova Ērgļu vidusskola 0 6 0 1 0 7 Dalība
Henrijs Joņins Siguldas Valsts ģimnāzija 1 0 0 1 0 2 Dalība
Gundega Kalniņa Sesavas pamatskola 0 0 0 0 0 0 Dalība
Kalvis Kalniņš Liepājas 1.ģimnāzija -- 10 5 7 0 22 III vieta
Nauris Kalniņš Mārupes vidusskola 0 0 1 1 0 2 Dalība
Veronika Kaņepe Bauskas pilsētas 2.vidusskola 0 0 0 0 0 0 Dalība
Sergejs Kasjanovs Ventspils 2.vidusskola 0 2 1 0 1 4 Dalība
Agris Keiselis Vīksnas pamatskola 1 0 1 0 0 2 Dalība
Maksis Kņūtiņš Jūrmalas Valsts ģimnāzija 3 0 5 2 1 11 Dalība
Elīna Kokenberga Valmieras Valsts ģimnāzija 0 2 6 1 6 15 Atzinība
Nesters Kovaļkovs Jēkabpils Valsts ģimnāzija 4 9 5 10 1 29 II vieta
Agnese Kramēna Kuldīgas Centra vidusskola 0 6 0 0 0 6 Dalība
Katrīna Krieviņa Rīgas Valsts 1.ģimnāzija 4 9 5 10 3 31 II vieta
Agnese Ķerubiņa Rīgas Valsts 1.ģimnāzija 7 10 3 10 0 30 II vieta
Arvis Lācis Vilces pamatskola 0 3 2 0 0 5 Dalība
Katrīna Liepiņa Tukuma E.Birznieka-Upīša 1.pamatskola 1 0 0 2 0 3 Dalība
Andris Locāns Gulbenes Valsts ģimnāzija -- 7 9 -- 5 21 III vieta
Dina Ločmele Šķibes pamatskola 1 6 1 1 0 9 Dalība
Elīza Lūse Rīgas Valsts 1.ģimnāzija 5 9 1 10 0 25 III vieta
Diāna Ļeonova Dobeles Valsts ģimnāzija 4 1 1 10 -- 16 Atzinība
Artjoms Ļipins Daugavpils Krievu vidusskola - licejs 5 10 4 0 5 24 III vieta
Leonīds Maslovs Rīgas Zolitūdes ģimnāzija 1 6 2 1 0 10 Dalība
Brigita Medne Olaines 1.vidusskola 1 2 1 1 0 5 Dalība
Jānis Mjasņikovs Baumaņu Kārļa Viļķenes pamatskola 0 6 2 4 1 13 Dalība
Ilze Ošiņa Rīgas Valsts 1.ģimnāzija 3 6 9 10 1 29 II vieta
Anna Ozoliņa Valmieras Valsts ģimnāzija 3 10 10 10 0 33 I vieta
Zane Ozoliņa Cesvaines vidusskola 0 2 0 0 0 2 Dalība
Kaspars Poplavskis Rēzeknes 1.vidusskola 0 0 5 7 2 14 Atzinība
Toms Rekšņa Rīgas Franču licejs 5 6 5 8 0 24 III vieta
Zigmārs Rupenheits Rīgas Valsts 1.ģimnāzija 1 1 4 4 0 10 Dalība
Veronika Saharuka Rīgas 34.vidusskola 6 0 5 9 1 21 III vieta
Reinis Simanovskis Rīgas Valsts 1.ģimnāzija 8 6 5 2 -- 21 III vieta
Voldemārs Smelēns Rīgas 41.vidusskola 0 0 2 1 2 5 Dalība
Aleksejs Starodubcevs Jēkabpils 2.vidusskola 1 10 8 7 1 27 II vieta
Igors Šarikovs Subates pamatskola 0 0 1 2 0 3 Dalība
Laura Šēle Priekules vidusskola 1 8 1 1 0 11 Dalība
Uvis Štrauss Tukuma 2.vidusskola 1 0 0 6 0 7 Dalība
Artūrs Tabačņiks Rīgas 10.vidusskola -- -- 1 3 1 5 Dalība
Mārtiņš Tararujs Usmas pamatskola 2 0 0 2 0 4 Dalība
Jevgēnijs Tereščenko Puškina licejs -- 6 0 1 0 7 Dalība
Jeļena Timošenko Rīgas 5.pamatskola 3 2 3 10 1 19 Atzinība
Anastasija Tjarve Āgenskalna Valsts ģimnāzija 0 0 1 3 0 4 Dalība
Roberts Tomme Rīgas Valsts 1.ģimnāzija 3 8 7 10 6 34 I vieta
Raivis Veikšins Subates pamatskola -- 0 1 2 3 6 Dalība
Airisa Zalinkevica Dobeles Valsts ģimnāzija 0 2 2 2 0 6 Dalība
Sindija Zēberga Jelgavas 4.vidusskola 1 0 2 0 0 3 Dalība
Kristaps Znotiņš Sutru pamatskola 1 10 10 10 6 37 I vieta
Artjoms Žmakins Rīgas 40.vidusskola 5 10 0 10 0 25 III vieta

 

LU NMS