nms@lu.lv
67033738
Rīga, Zeļļu iela 8, Namiņš

Kontaktinformācija
Par mums


A. Liepas Neklātienes matemātikas skola (NMS) ir Latvijas Universitātes Fizikas un matemātikas fakultātes struktūrvienība akadēmiskā un zinātniskā darba veikšanai. Tās statuss LU hierarhijā līdzvērtīgs nodaļas (matemātikas, fizikas un optometrijas un redzes zinātnes nodaļas) statusam.
 

9. klase * 10. klase * 11. klase * 12. klase

9.klase

Skolēni tabulā sakārtoti pēc uzvārda.

Vārds Uzvārds Skola Punkti pa uzdevumiem Punkti Rezultāts
1. 2. 3. 4. 5. kopā
Andrejs Aristovs Daugavpils 9.vidusskola 10 0 4 3 1 18 Dalība
Andis Bērziņš Rīgas Valsts 1.ģimnāzija 10 0 10 9 5 34 II vieta
Ludmila Boļšakova Rites pamatskola 2 1 0 3 1 7 Dalība
Artjoms Borodulins Rēzeknes 6.vidusskola 0 0 2 3 0 5 Dalība
Edgars Eglītis Rīgas Valsts 1.ģimnāzija 3 10 5 4 5 27 Atzinība
Egita Fabiane Dobeles Valsts ģimnāzija 10 7 5 3 5 30 III vieta
Mārtiņš Galauskis Ventspils 4.vidusskola 0 1 2 1 5 9 Dalība
Šaina Glazmane Habad Ebreju privātā vidusskola -- 4 3 4 1 12 Dalība
Artūrs Krišjānis Goba Siguldas Valsts ģimnāzija 10 0 10 0 5 25 Atzinība
Kristiāna Ignatjeva E.Dārziņa mūzikas vidusskola 0 0 2 2 5 9 Dalība
Ivars Jaundžeikars Jaunjelgavas vidusskola 9 1 7 4 5 26 Atzinība
Santa Komane Rekavas vidusskola 7 0 4 1 0 12 Dalība
Romāns Konstantinovs Rīgas pilsētas 2.ģimnāzija 10 1 10 9 4 34 II vieta
Artūrs Krasnočubs Jūrmalas pilsētas Kauguru vidusskola 0 0 2 1 1 4 Dalība
Artūrs Krasts Rīgas Valsts 1.ģimnāzija 8 10 10 8 5 41 I vieta
Vladlens Kurajevs Rīgas Valsts 1.ģimnāzija 10 9 2 4 5 30 III vieta
Jekaterina Kuzņecova Rīgas 60.vidusskola 10 1 0 0 5 16 Dalība
Aigars Langins Rīgas Franču licejs 0 0 1 4 1 6 Dalība
Ņikita Larka Rīgas 88.vidusskola 10 1 10 1 1 23 Atzinība
Valentīns Lavrinovičs Daugavpils Krievu vidusskola - licejs 10 0 0 5 1 16 Dalība
Andris Locāns Gulbenes novada Valsts ģimnāzija 10 1 10 6 5 32 III vieta
Liene Ozola Dobeles Valsts ģimnāzija 1 0 1 5 5 12 Dalība
Klāvs Ozolovs Siguldas Valsts ģimnāzija 0 1 0 4 1 6 Dalība
Guntra Pakule Smiltenes ģimnāzija 10 0 2 1 5 18 Dalība
Arvīds Pelēcis Ozolnieku vidusskola 0 0 10 1 1 12 Dalība
Pauls Pierhurovičs Jelgavas Valsts ģimnāzija 10 0 2 5 5 22 Atzinība
Jānis Pudāns Rudzātu vidusskola 10 1 2 2 1 16 Dalība
Mikus Puriņš Rīgas Valsts 1.ģimnāzija 9 2 5 7 5 28 Atzinība
Edgars Raudive Rīgas Valsts 1.ģimnāzija 2 2 2 3 0 9 Dalība
Evija Ridūze Siguldas Valsts ģimnāzija 10 1 5 1 1 18 Dalība
Jānis Sarmulis Vecumnieku vidusskola 0 0 0 0 5 5 Dalība
Māris Seržāns Rīgas Valsts 1.ģimnāzija 9 8 10 4 1 32 III vieta
Georgijs Skorodumovs Rīgas 40.vidusskola 8 1 10 3 1 23 Atzinība
Sandija Skribāne Valles vidusskola 2 0 0 3 1 6 Dalība
Liene Stankevica Kuldīgas Centra vidusskola 0 2 0 3 5 10 Dalība
Dagnija Strīķe Sesavas pamatskola 0 1 5 1 0 7 Dalība
Nataļja Škirina Rīgas Klasiskā ģimnāzija 9 0 3 3 5 20 Dalība
Liene Šokolaite Sikšņu pamatskola (Liepājas raj.) -- 0 9 2 0 11 Dalība
Gustavs Mārtiņš Upmanis Rīgas Valsts 1.ģimnāzija 10 10 10 7 5 42 I vieta
Sindija Virse Valmieras Viestura vidusskola 9 1 5 3 5 23 Atzinība
Ģirts Zāģeris Rīgas Valsts 1.ģimnāzija 10 8 10 4 1 33 II vieta
Oskars Zēbergs Cēsu Valsts ģimnāzija 0 2 3 5 5 15 Dalība
Ina Zīle Rīgas Klasiskā ģimnāzija 0 0 5 5 -- 10 Dalība
Monta Zimerte Tukuma 2.pamatskola 2 1 1 2 1 7 Dalība

 

LU NMS