nms@lu.lv
67033738
Rīga, Zeļļu iela 8, Namiņš

Kontaktinformācija
Par mums


A. Liepas Neklātienes matemātikas skola (NMS) ir Latvijas Universitātes Fizikas un matemātikas fakultātes struktūrvienība akadēmiskā un zinātniskā darba veikšanai. Tās statuss LU hierarhijā līdzvērtīgs nodaļas (matemātikas, fizikas un optometrijas un redzes zinātnes nodaļas) statusam.
 

9. klase * 10. klase * 11. klase * 12. klase

9.klase

Skolēni tabulā sakārtoti pēc uzvārda.

Vārds Uzvārds Skola Punkti pa uzdevumiem Punkti Rezultāts
1. 2. 3. 4. 5. kopā
Kārlis Ābele Saldus pilsētas 2.vidusskola 1 0 10 1 3 15
Annija Barona Liepājas Valsts 1.ģimnāzija 1 0 0 0 2 3
Sergejs Blakunovs Daugavpils Krievu vidusskola - licejs 2 10 10 -- 10 32 3
Vadims Bondarenko Rīgas Zolitūdes ģimnāzija 1 2 2 9 1 15
Kārlis Mārtiņš Briedis Siguldas Valsts ģimnāzija 10 8 10 3 6 37 2
Krista Aiga Bucika A.Kronvalda Durbes vidusskola 2 1 10 2 5 20
Leonīds Cilevičs Rīgas 40.vidusskola 3 0 10 10 6 29 3
Austris Cīrulnieks Smiltenes ģimnāzija 2 3 10 8 0 23 a
Anastasija Cvetkova Olaines 2.vidusskola 2 1 0 1 1 5
Ilva Danenberga Skrundas vidusskola 1 0 8 0 4 13
Sergejs Dankovs Rīgas 89.vidusskola 8 0 3 6 4 21 a
Gatis Dišlers Rīgas Valsts 1.ģimnāzija 10 3 8 10 7 38 2
Vitālijs Dragunas Ventspils 2.vidusskola 8 0 0 1 4 13
Toms Jānis Eglītis Baumaņu Kārļa Viļķenes pamatskola 1 1 0 1 6 9
Juris Gailis Salaspils 1.vidusskola 1 0 0 1 4 6
Elza Kalēja Rīgas pilsētas 2.ģimnāzija 0 0 10 3 6 19
Uģis Kampars Tukuma Raiņa ģimnāzija 1 0 0 3 4 8
Rūdolfs Karpuška Jūrmalas Valsts ģimnāzija 2 0 10 0 1 13
Evija Kaulakane Krustpils pamatskola -- -- -- -- -- 0
Mairis Ķimenis Mazsalacas vidusskola 2 1 10 3 4 20
Santa Kizikova A.Pumpura Rīgas 11.pamatskola 2 2 10 6 0 20
Lizete Kļaviņa Talsu 2.vidusskola 2 1 0 2 5 10
Vladislavs Kļevickis Rīgas 40.vidusskola 10 4 10 10 5 39 2
Valts Klibiķis Neretas J. Jaunsudrabiņa vidusskola 1 0 10 10 6 27 3
Viktorija Kozina Rīgas Zolitūdes ģimnāzija 6 0 10 6 1 23 a
Andis Lācis Ķeguma komercnovirziena vidusskola 1 1 10 1 5 18
Zaiga Landorfa Elejas vidusskola 2 0 0 8 1 11
Oskars Niks Mālnieks D.Ozoliņa Apes vidusskola 1 1 0 0 2 4
Ādams Muzikants Rīgas Valsts 1.ģimnāzija 8 0 10 -- 8 26 3
Katrīna Daila Neiburga Ogres 1.vidusskola 10 2 10 10 0 32 3
Kalvis Ņikiforovs Vecumnieku vidusskola 2 0 7 0 5 14
Gatis Ogle Rīgas Valsts 1.ģimnāzija 10 1 10 9 6 36 2
Nelda Ošeniece Ikšķiles vidusskola 1 1 0 6 5 13
Kristaps Paļskis I.Gaiša Kokneses vidusskola 2 1 1 10 -- 14
Laura Lolita Perešivana Rīgas Doma kora skola 2 0 1 0 5 8
Āris Pickainis Valmieras Valsts ģimnāzija 10 0 10 10 5 35 2
Alise Ella Pretkalniņa Rīgas 64.vidusskola -- 0 10 10 10 30 3
Ivars Pričins Rīgas 31.vidusskola 10 1 0 1 6 18
Reinholds Raumanis Rīgas Valsts 1.ģimnāzija 1 3 7 1 6 18
Jānis Rubuls Cesvaines vidusskola 3 0 0 1 1 5
Aleksandrs Rumjancevs Rīgas Ostvalda vidusskola 1 2 10 10 8 31 3
Daniils Sidorovs Rīgas Herdera vidusskola 1 2 0 0 6 9
Alise Sieriņa Dobeles Valsts ģimnāzija 3 0 10 1 6 20
Mārtiņš Siliņš Bauskas 1.vidusskola 0 -- 7 0 5 12
Natālija Šilova Rīgas 65.vidusskola 5 1 0 7 2 15
Jaroslavs Siņko Balvu pamatskola 0 2 0 1 5 8
Jānis Šneiders Tukuma 2.vidusskola 1 0 3 3 0 7
Katrīna Sproģe Rīgas Valsts 1.ģimnāzija 2 2 10 1 5 20
Beatrise Šteina Siguldas Valsts ģimnāzija 1 0 10 2 6 19
Diāna Svirska Mērdzenes pamatskola 1 0 1 1 3 6
Iakov Udodov Jelgavas 2.pamatskola 10 1 10 6 10 37 2
Armands Upenieks Sīļukalna pamatskola 1 0 10 3 2 16
Artūrs Vanags Rīgas Valsts 1.ģimnāzija 3 3 8 7 6 27 3
Roberts Veics Rīgas Franču licejs -- 3 10 6 4 23 a
Laura Vizule Smiltenes ģimnāzija -- 0 10 9 6 25 3
Artūrs Aleksis Zālītis Rīgas Valsts 1.ģimnāzija 10 4 10 10 10 44 1
Dīna Zariņa Pļaviņu novada ģimnāzija 3 1 5 0 5 14
Kārlis Žīgurs E.Glika Alūksnes Valsts ģimnāzija 0 4 0 1 6 11
Fjodors Žitnikovs Puškina licejs -- 0 0 10 10 20
Kārlis Zuters Sidgundas pamatskola 3 0 10 2 5 20

 

LU NMS