nms@lu.lv
67033738
Rīga, Zeļļu iela 8, Namiņš

Kontaktinformācija
Par mums


A. Liepas Neklātienes matemātikas skola (NMS) ir Latvijas Universitātes Fizikas un matemātikas fakultātes struktūrvienība akadēmiskā un zinātniskā darba veikšanai. Tās statuss LU hierarhijā līdzvērtīgs nodaļas (matemātikas, fizikas un optometrijas un redzes zinātnes nodaļas) statusam.
 

 

    Veiksmīgi noslēdzies jau 29. mācību gads Profesora Cipariņa klubā. Šis bija veiksmīgs un radoša darba pilns gads. Šogad ne tikai risinājāt Profesora Cipariņa piedāvātos uzdevumus, bet arī mēģinājāt paši tos sastādīt (6.kārtas uzdevumu komplekts sastāvēja tikai no jūsu pašu izdomātajiem uzdevumiem!), skaitījāt skujiņas un piparkūkas jūsu Ziemassvētku eglītēs, izmēģinājāt savas spējas arī Profesora Cipariņa portretu konkursā.

    Šī gada I vietas ieguvēji saņēma medaļas, diplomus un grāmatas, pārējie laureāti  - diplomus un grāmatas. Profesora Cipariņa portretu konkursa laureāti saņēma pēc savu zīmējumu līdzības gatavotas figūriņas.

    Pateicamies "Lauku Avīzes" pielikumam "Mājas Viesis", kas šajā mācību gadā atbalstīja mūs, publicējot Profesora Cipariņa kluba nodarbību uzdevumus. Par piemiņu no Profesora Cipariņa viņi saņēma mazu balviņu.

    Pavisam šajā mācību gadā A grupā piedalījās 174 individuālie dalībnieki un 35 kolektīvi; B grupā - 83 individuālie dalībnieki un 18 kolektīvi.

    Profesors Cipariņš un viņa palīdzes Kristīne Kiršteina un Dace Bonka


 

LU NMS