nms@lu.lv
67033738
Rīga, Zeļļu iela 8, Namiņš

Kontaktinformācija
Par mums


A. Liepas Neklātienes matemātikas skola (NMS) ir Latvijas Universitātes Fizikas un matemātikas fakultātes struktūrvienība akadēmiskā un zinātniskā darba veikšanai. Tās statuss LU hierarhijā līdzvērtīgs nodaļas (matemātikas, fizikas un optometrijas un redzes zinātnes nodaļas) statusam.
 

 

  Veiksmīgi noslēdzies jau 30. mācību gads Profesora Cipariņa klubā. Jums, dalībniekiem, ir pienācis laiks katram atskatīties uz padarīto un pārdomāt, kas īsti iegūts šajā mācību gadā, savukārt es, Profesors Cipariņš, varēju pievērsties atbildīgajam un grūtajam apbalvojumu piešķiršanas procesam. Daži bērni, kuriem sākumā bija ļoti labas vietas, gada laikā nogura un pēdējās kārtās risinājumi bija paviršāki vai izpalika pavisam, tādējādi kopvērtējuma viņi ir zemākā vietā, salīdzinot ar dažiem citiem, kuri atsevišķās kārtās sasnieguši pieticīgākus rezultātus, toties spējuši aktīvi darboties visu mācību gadu.

  Pavisam šajā mācību gadā A grupā piedalījās 134 individuālie dalībnieki un 29 kolektīvi; B grupā - 48 individuālie dalībnieki un 8 kolektīvi.

  Par apbalvojumu dizainu rīkotajā konkursā piedalījās tikai daži, drosmīgākie dalībnieki. Pārējie var vasarā mazliet padomāt, kādam būtu jāizskatās diplomam un medaļai, lai pašiem būtu prieks tādus apbalvojumus saņemt, jo līdzīgs zīmējumu konkurss PCK dalībniekiem tiks rīkots arī nākošajā mācību gadā!

  Tātad 2003./04.m.g. labāko apbalvojumu dizaina priekšlikumu, ko noteica balsotāji mūsu interneta mājas lapā, ir sniedzis Dairis Bondars (8.klase; Vītolu pamatskola). Rezultātā ieguvām šādus apbalvojumus.

  Profesors Cipariņš un viņa palīdzes


   

LU NMS