nms@lu.lv
67033738
Rīga, Zeļļu iela 8, Namiņš

Kontaktinformācija
Par mums


A. Liepas Neklātienes matemātikas skola (NMS) ir Latvijas Universitātes Fizikas un matemātikas fakultātes struktūrvienība akadēmiskā un zinātniskā darba veikšanai. Tās statuss LU hierarhijā līdzvērtīgs nodaļas (matemātikas, fizikas un optometrijas un redzes zinātnes nodaļas) statusam.
 
      Profesora Cipariņa kluba 1.nodarbībā kopā piedalījās 125 dalībnieki (105 individuāli un 20 komandas).
      Rezultāti tika vērtēti individuālajiem risinātājiem atsevišķi katrā klašu grupā; kolektīvo risinātāju darbi visām vecumu grupām tika vērtēti kopā.

      Kopumā uzrādīti ļoti labi rezultāti, tāpēc Profesoram Cipariņam bija grūti noteikt 1.nodarbības laureātus. Ja šoreiz nav paveicies, atceries, ka mācību gada kopvērtējumā tiks ņemtas vērā gan katrā kārtā iegūtās vietas, gan arī kopējais iegūto punktu skaits.
      Atzīmējam, ka Stanislavs Petkevičs (Jēkabpils 2.vidusskola, 9.klase) uzrādījis izcilu sniegumu un ieguvis visus maksimāli iespējamos 50 punktus. Apsveicam! :)
      Tomēr arī vairāki citi risinātāji nebija tālu no šī rezultāta.
      Priecājamies arī par glīti noformētajiem darbiem un precīzi norādītajiem risinātāju datiem. Īpaši vēlamies izcelt interesanti noformēto komandas "Gudrīši" (Talsu 2.vidusskola) darbu.

      Ja esi iesūtījis darbu, bet neatrodi savu vārdu risinātāju sarakstā, dod ziņu.

      Zemāk publicēti visi rezultāti.

      Lai rezultātu tabulā atrastu sevi, varat spiest CTRL+f, tad parādīsies meklēšanas lodziņš, kurā ierakstiet meklējamo frāzi un spiediet "Find Next".

      Individuālie risinātāji: 3.klase    4.klase    5.klase    6.klase    7.klase    8.klase    9.klase    Kolektīvie risinātāji

      Vārds, uzvārds (skola)
       
      Punkti
       
      Rezultāts
       
       
      Individuālie risinātāji
       
       
      3. klase
       
      Beāte Dumpe (Ziepniekkalna sākumskola)12dalība
       
      4. klase
       
      Kristofers Barkāns (Ikšķiles vidusskola)8dalība
      Patrīcija France (Rīgas Lietuviešu vidusskola)2dalība
       
      5. klase
       
      Ričards Kristers Knipšis (Salaspils 1.vidusskola)40I vieta
      Sandra Siliņa (Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola)38II vieta
      Aleksandrs Lācis (Fr.Brīvzemnieka pamatskola)33atzinība
      Jelizaveta Kuznecova (Rīgas 63.vidusskola)29dalība
      Kristīne Samuilika (Rīgas 63.vidusskola)28dalība
      Viesturs Ostrovskis (Tukuma E.Birznieka-Upīša 1.pamatskola)25dalība
      Valērija Baltrušuna (Rīgas 84.vidusskola)19dalība
      Roberta Ginta Leišavniece (Ķekavas vidusskola)18dalība
      Nauris Osis (Majoru vidusskola)18dalība
      Katrīna Viltrake (Liepājas Raiņa 6.vidusskola)17dalība
       
      6. klase
       
      Elīza Elizabete Bicāne (Cēsu 2.pamatskola)41I vieta
      Alberts Osis (Mārupes vidusskola)41I vieta
      Rasma Ormane (Riebiņu vidusskola)37II vieta
      Mairita Anna Vilka (Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola)34III vieta
      Diāna Paula Upmale (Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola)32atzinība
      Leonids Rozins (Rīgas 65.vidusskola)27dalība
      Kristiāns Dzerkalis (Gulbenes Bērzu sākumskola)25dalība
      Nelda Zauere (Rīgas Kultūru vidusskola)21dalība
      Paulīna Leimane (Tukuma 2.vidusskola)19dalība
      Anna Strukova (Rīgas Kultūru vidusskola)10dalība
       
      7. klase
       
      Reinis Lācis (Engures vidusskola)47I vieta
      Agnese Upīte (Siguldas Valsts ģimnāzija)43II vieta
      Alise Gavare (DA Cēsu Valsts ģimnāzija)42II vieta
      Anita Ilze Gulbe (Cēsu Valsts ģimnāzija)39III vieta
      Marta Anna Jansone (Siguldas Valsts ģimnāzija)37atzinība
      Megija Podberjozkina (DA Cēsu Valsts ģimnāzija)37atzinība
      Annija Sniedze (Vecpiebalgas vidusskola)36dalība
      Ernests Grahoļskis (Daugavpils 9.vidusskola)35dalība
      Ints Murāns (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija)35dalība
      Paula Diāna Šulca (Vecpiebalgas vidusskola)34dalība
      Evija Vaivode (Vārkavas vidusskola)34dalība
      Einārs Brūveris (Daugavpils 9.vidusskola)32dalība
      Toms Niko Krūmiņš (Vecpiebalgas vidusskola)31dalība
      Anastasija Šatohina (Rīgas 63.vidusskola)31dalība
      Estere Šverna (Valmieras Valsts ģimnāzija)30dalība
      Artjoms Baranovs (Rīgas 63.vidusskola)29dalība
      Nikola Strazda (Vecpiebalgas vidusskola)29dalība
      Lauris Uzulnīks (Riebiņu vidusskola)27dalība
      Ilvija Krastiņa (Tukuma E.Birznieka-Upīša 1.pamatskola)24dalība
      Lauris Matisāns (Pelēču pamatskola)19dalība
      Lāsma Zaķe (Cēsu Valsts ģimnāzija)19dalība
      Kristaps Bruners (Siguldas Valsts ģimnāzija)10dalība
      Krista Eigusa (Rīgas 88.vidusskola)10dalība
      Didzis Būmanis (Siguldas Valsts ģimnāzija)3dalība
       
      8. klase
       
      Kristīne Berlizeva (Jelgavas 2.pamatskola)48I vieta
      Darja Loiko (Rīgas 95.vidusskola)48I vieta
      Artis Skujiņš (Cēsu Valsts ģimnāzija)48I vieta
      Kristaps Arkliņš (E. Kauliņa Lielvārdes vidusskola)47II vieta
      Matīss Rencis (Straupes pamatskola)46II vieta
      Deniss Agurjanovs (DA Cēsu Valsts ģimnāzija)45II vieta
      Maira Asare (Vecpiebalgas vidusskola)43III vieta
      Artūrs Krištapjonoks (Rīgas 61.vidusskola)42III vieta
      Ingus Jānis Pretkalniņš (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija)42III vieta
      Laura Priedīte (Amatas pamatskola)41III vieta
      Niks Tamsons (Māteru Jura Kazdangas pamatskola)41III vieta
      Einārs Kalpišs (Rožupes pamatskola)39atzinība
      Artemijs Krimovs (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija)38atzinība
      Viktors Lipskis (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija)37dalība
      Kārlis Džeriņš (Liepājas Katoļu pamatskola)36dalība
      Jevģēnijs Grigorjevs (Rudzātu vidusskola)36dalība
      Ieva Podniece (Māteru Jura Kazdangas pamatskola)36dalība
      Agnese Anna Pastare (Cēsu Valsts ģimnāzija)35dalība
      Stella Tomsone-Kundziņa (Māteru Jura Kazdangas pamatskola)35dalība
      Annija Vaivode (Jēkabpils Valsts ģimnāzija)35dalība
      Sendijs Ūbelis (Rudzātu vidusskola)34dalība
      Emīls Brigmanis (Talsu Valsts ģimnāzija)33dalība
      Pēteris Roberts Čeksters (Straupes pamatskola)33dalība
      Irēna Lilija Leimane (Penkules pamatskola)33dalība
      Elīza Katlapa (DA Cēsu Valsts ģimnāzija)31dalība
      Laura Neiceniece (Rožupes pamatskola)31dalība
      Anita Kardele (Lāču pamatskola)30dalība
      Agris Meinards Prikuls (Rudzātu vidusskola)30dalība
      Diāna Tunte (Vecpiebalgas vidusskola)25dalība
      Kirills Savčuks (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija)24dalība
      Dārta Kamilla Kambala (Engures vidusskola)23dalība
      Kārlis Ķuzis (Druvas vidusskola)23dalība
      Raitis Černovs (Rudzātu vidusskola)22dalība
      Eduards Ancāns (Rožupes pamatskola)17dalība
      Linda Pīpkalēja (Jelgavas Spīdolas ģimnāzija)14dalība
       
      9. klase
       
      Stanislavs Petkevičs (Jēkabpils 2.vidusskola)50I vieta
      Kaspars Neiders (Rīgas 45.vidusskola)49I vieta
      Dmitrijs Lukašonoks (Jēkabpils 2.vidusskola)47II vieta
      Kristīne Rence (Straupes pamatskola)45II vieta
      Žans Cvetkovs (Jēkabpils 2.vidusskola)44II vieta
      Sonora Burķīte (Galgauskas pamatskola)43III vieta
      Noreta Nordena (Tukuma 2.vidusskola)43III vieta
      Jekaterina Grigorjeva (Daugavpils 9.vidusskola)42III vieta
      Elvis Andrejs Lukšs (Māteru Jura Kazdangas pamatskola)42III vieta
      Deniss Daņilovs (Rugāju novada vidusskola)39atzinība
      Dita Elīna Sila (Dundagas vidusskola)39atzinība
      Sintija Salmina (Skrundas vidusskola)38dalība
      Artis Alberings (Jersikas pamatskola)37dalība
      Olga Andrejeva (Rīgas Daugavgrīvas vidusskola)36dalība
      Linda Puriņa (Smiltenes ģimnāzija)34dalība
      Līva Brauere (Vecpiebalgas vidusskola)32dalība
      Viktorija Leimane (Tukuma 2.vidusskola)32dalība
      Arta Alksnīte (DA Cēsu Valsts ģimnāzija)31dalība
      Ēriks Vaikulis (Āgenskalna Valsts ģimnāzija)30dalība
      Mārtiņš Arājs (Vecpiebalgas vidusskola)29dalība
      Mārtiņš Kalējs (Jēkabpils Valsts ģimnāzija)22dalība
      Elizabete Salmgrieze (Rīgas Natālijas Draudziņas vidusskola)21dalība
      Miks Mežvēvers (Lielvārdes pamatskola)18dalība
       
      Kolektīvie risinātāji
       
      Ansis&Mikus (Briseles otrā Eiropas skola)48I vieta
      Matemātikas pulciņa komanda (Daugavpils 17.vidusskola)48I vieta
      Gudrieši (Daugavpils Saskaņas pamatskola)48I vieta
      Cipari (Daugavpils Saskaņas pamatskola)48I vieta
      Gudrīši (Talsu 2.vidusskola)46II vieta
      Profesori burtiņi (Valmieras Pārgaujas ģimnāzija)42III vieta
      Dinaburgas pērle (Daugavpils 16.vidusskola)41III vieta
      Asprātiņi (Valmieras Pārgaujas ģimnāzija)40III vieta
      Stūrīši (Priekuļu vidusskola)40III vieta
      Dzenīši (Rudzātu vidusskola)39atzinība
      8.a un 8.b klašu komanda (Valmieras Pārgaujas ģimnāzija)38atzinība
      Cietie rieksti (Rīgas Franču licejs)37atzinība
      Bisektrise (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija)34dalība
      Reāli veči (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija)34dalība
      Brālīši Ēcīši (Talsu Kristīgā vidusskola)31dalība
      Varavīksne (Daugavpils 3.vidusskola)30dalība
      Prāts (Aizputes vidusskola)28dalība
      Bināriņi (Lāču pamatskola)27dalība
      Šifrētāji (Aizputes vidusskola)25dalība
      Lieliskie (Rīgas Franču licejs)21dalība
      LU NMS