nms@lu.lv
67033738
Rīga, Zeļļu iela 8, Namiņš

Kontaktinformācija
Par mums


A. Liepas Neklātienes matemātikas skola (NMS) ir Latvijas Universitātes Fizikas un matemātikas fakultātes struktūrvienība akadēmiskā un zinātniskā darba veikšanai. Tās statuss LU hierarhijā līdzvērtīgs nodaļas (matemātikas, fizikas un optometrijas un redzes zinātnes nodaļas) statusam.
 
      Profesora Cipariņa kluba 2.nodarbībā kopā piedalījās 92 dalībnieki (78 individuāli un 14 komandas).
      Rezultāti tika vērtēti individuālajiem risinātājiem atsevišķi katrā klašu grupā; kolektīvo risinātāju darbi visām vecumu grupām tika vērtēti kopā.

      Šķiet, ka 2.nodarbībā piedāvātie uzdevumi bijuši diezgan sarežģīti, jo daudziem skolēniem iegūto punktu skaits ir samazinājies, salīdzinot ar rezultātu pirmajā nodarbībā.
      Tomēr ceram, ka tas neapslāpēs sacensību garu un arī nākamajās nodarbībās saņemsim daudz labus, kā arī tik pat jauki un rūpīgi noformētus darbus kā pirmajās divās nodarbībās. :)
      Atzīmējam, ka visvairāk punktus (44 punktus no 50) ieguvuši divi 9.klases skolēni - Dmitrijs Lukašonoks un Stanislavs Petkevičs (abi no Jēkabpils 2.vidusskolas). Apsveicam! :)
      Tomēr arī vairāki citi risinātāji nebija tālu no šī rezultāta.
      Ja esi iesūtījis darbu, bet neatrodi savu vārdu risinātāju sarakstā, dod ziņu.

      Zemāk publicēti visi rezultāti.

      Lai rezultātu tabulā atrastu sevi, varat spiest CTRL+f, tad parādīsies meklēšanas lodziņš, kurā ierakstiet meklējamo frāzi un spiediet "Find Next".

      Individuālie risinātāji: 3.klase    4.klase    5.klase    6.klase    7.klase    8.klase    9.klase    Kolektīvie risinātāji

      Vārds, uzvārds (skola)
       
      Punkti
       
      Rezultāts
       
       
      Individuālie risinātāji
       
       
      3. klase
       
      Beāte Dumpe (Ziepniekkalna sākumskola)9dalība
       
      4. klase
       
      Kristofers Barkāns (Ikšķiles vidusskola)6dalība
      Patrīcija France (Rīgas Lietuviešu vidusskola)5dalība
       
      5. klase
       
      Sandra Siliņa (Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola)41I vieta
      Ričards Kristers Knipšis (Salaspils 1.vidusskola)40I vieta
      Nauris Osis (Majoru vidusskola)8dalība
      Viesturs Ostrovskis (Tukuma E.Birznieka-Upīša 1.pamatskola)4dalība
       
      6. klase
       
      Renāts Jurševskis (Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola)26III vieta
      Diāna Paula Upmale (Cēsu pilsētas Pastariņa sākumskola)26III vieta
      Alberts Osis (Mārupes vidusskola)25atzinība
      Elīza Elizabete Bicāne (Cēsu 2.pamatskola)24atzinība
      Rasma Ormane (Riebiņu vidusskola)24atzinība
      Leonids Rozins (Rīgas 65.vidusskola)22dalība
      Kristiāns Dzerkalis (Gulbenes Bērzu sākumskola)17dalība
      Olga Kurakina (Dagdas vidusskola)8dalība
       
      7. klase
       
      Anita Ilze Gulbe (Cēsu Valsts ģimnāzija)26III vieta
      Alise Gavare (DA Cēsu Valsts ģimnāzija)24atzinība
      Reinis Lācis (Engures vidusskola)24atzinība
      Evija Vaivode (Vārkavas vidusskola)21dalība
      Marta Anna Jansone (Siguldas Valsts ģimnāzija)20dalība
      Ints Murāns (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija)20dalība
      Einārs Brūveris (Daugavpils 9.vidusskola)19dalība
      Lauris Uzulnīks (Riebiņu vidusskola)17dalība
      Agnese Upīte (Siguldas Valsts ģimnāzija)16dalība
      Toms Niko Krūmiņš (Vecpiebalgas vidusskola)14dalība
      Anastasija Šatohina (Rīgas 63.vidusskola)12dalība
      Didzis Būmanis (Siguldas Valsts ģimnāzija)10dalība
      Lauris Matisāns (Pelēču pamatskola)8dalība
      Lāsma Zaķe (Cēsu Valsts ģimnāzija)7dalība
       
      8. klase
       
      Kristaps Arkliņš (E. Kauliņa Lielvārdes vidusskola)40I vieta
      Artūrs Krištapjonoks (Rīgas 61.vidusskola)40I vieta
      Kristīne Berlizeva (Jelgavas 2.pamatskola)39I vieta
      Agnese Anna Pastare (Cēsu Valsts ģimnāzija)39I vieta
      Darja Loiko (Rīgas 95.vidusskola)37II vieta
      Deniss Agurjanovs (DA Cēsu Valsts ģimnāzija)34III vieta
      Stella Tomsone-Kundziņa (Māteru Jura Kazdangas pamatskola)33III vieta
      Ingus Jānis Pretkalniņš (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija)31atzinība
      Agris Meinards Prikuls (Rudzātu vidusskola)31atzinība
      Maira Asare (Vecpiebalgas vidusskola)28dalība
      Ieva Podniece (Māteru Jura Kazdangas pamatskola)27dalība
      Matīss Rencis (Straupes pamatskola)27dalība
      Niks Tamsons (Māteru Jura Kazdangas pamatskola)26dalība
      Jevģēnijs Grigorjevs (Rudzātu vidusskola)25dalība
      Artis Skujiņš (Cēsu Valsts ģimnāzija)24dalība
      Raitis Černovs (Rudzātu vidusskola)22dalība
      Anita Kardele (Lāču pamatskola)22dalība
      Dārta Kamilla Kambala (Engures vidusskola)21dalība
      Viktors Lipskis (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija)21dalība
      Laura Priedīte (Amatas pamatskola)20dalība
      Emīls Brigmanis (Talsu Valsts ģimnāzija)19dalība
      Sendijs Ūbelis (Rudzātu vidusskola)19dalība
      Kārlis Džeriņš (Liepājas Katoļu pamatskola)18dalība
      Einārs Kalpišs (Rožupes pamatskola)18dalība
      Eduards Ancāns (Rožupes pamatskola)10dalība
      Rita Ozola (Skujenes pamatskola)8dalība
      Kārlis Ķuzis (Druvas vidusskola)6dalība
      Linda Pīpkalēja (Jelgavas Spīdolas ģimnāzija)6dalība
      Laura Neiceniece (Rožupes pamatskola)4dalība
       
      9. klase
       
      Dmitrijs Lukašonoks (Jēkabpils 2.vidusskola)44I vieta
      Stanislavs Petkevičs (Jēkabpils 2.vidusskola)44I vieta
      Žans Cvetkovs (Jēkabpils 2.vidusskola)43I vieta
      Kaspars Neiders (Rīgas 45.vidusskola)33III vieta
      Artis Alberings (Jersikas pamatskola)30atzinība
      Elvis Andrejs Lukša (Māteru Jura Kazdangas pamatskola)30atzinība
      Sintija Salmina (Skrundas vidusskola)28dalība
      Dita Elīna Sila (Dundagas vidusskola)27dalība
      Kristīne Rence (Straupes pamatskola)25dalība
      Olga Andrejeva (Rīgas Daugavgrīvas vidusskola)19dalība
      Mārtiņš Arājs (Vecpiebalgas vidusskola)19dalība
      Māris Brakovskis (Vārkavas vidusskola)18dalība
      Jekaterina Grigorjeva (Daugavpils 9.vidusskola)18dalība
      Ritums Cepītis (I.Gaiša Kokneses vidusskola)16dalība
      Ēriks Vaikulis (Āgenskalna Valsts ģimnāzija)15dalība
      Deniss Daņilovs (Rugāju novada vidusskola)14dalība
      Līva Brauere (Vecpiebalgas vidusskola)13dalība
      Mārtiņš Kalējs (Jēkabpils Valsts ģimnāzija)13dalība
      Nauris Kuzmans (Vecpiebalgas vidusskola)7dalība
      Elizabete Salmgrieze (Rīgas Natālijas Draudziņas vidusskola)3dalība
       
      Kolektīvie risinātāji
       
      Ansis&Mikus (Briseles otrā Eiropas skola)43I vieta
      Gudrieši (Daugavpils Saskaņas pamatskola)40II vieta
      Stūrīši (Priekuļu vidusskola)40II vieta
      Cipari (Daugavpils Saskaņas pamatskola)37III vieta
      Matemātikas pulciņa komanda (Daugavpils 17.vidusskola)37III vieta
      Brālīši Ēcīši (Talsu Kristīgā vidusskola)35atzinība
      Profesori Burtiņi (Valmieras Pārgaujas ģimnāzija)35atzinība
      Dzenīši (Rudzātu vidusskola)33atzinība
      Asprātiņi (Valmieras Pārgaujas ģimnāzija)26dalība
      Gudrīši (Talsu 2.vidusskola)21dalība
      Prāts (Aizputes vidusskola)20dalība
      Bisektrise (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija)19dalība
      Varavīksne (Daugavpils 3.vidusskola)17dalība
      Šifrētāji (Aizputes vidusskola)14dalība
      LU NMS