nms@lu.lv
67033738
Rīga, Zeļļu iela 8, Namiņš

Kontaktinformācija
Par mums


A. Liepas Neklātienes matemātikas skola (NMS) ir Latvijas Universitātes Fizikas un matemātikas fakultātes struktūrvienība akadēmiskā un zinātniskā darba veikšanai. Tās statuss LU hierarhijā līdzvērtīgs nodaļas (matemātikas, fizikas un optometrijas un redzes zinātnes nodaļas) statusam.
 

  Profesora Cipariņa klubs
  2012./2013. m.g.
 • Vispārēja informācija

  Profesora Cipariņa kluba mērķauditorija ir skolēni līdz 9.klasei (ieskaitot). Katrā nodarbībā piedāvāsim 10 uzdevumu komplektu, kurā piemēroti uzdevumi atradīsies gan dalībniekiem ar pieredzi, gan tādiem, kas sper pirmos nopietnos soļus matemātisku problēmu risinājumu meklēšanā un to precīza pieraksta veidošanā. PCK nodarbības tiks publicētas katra mēneša beigās laikā no oktobra līdz martam. Droši sūtiet savu darbu arī tad, ja esat pilnībā vai daļēji atrisinājis kaut 1 uzdevumu!

  Jānorāda:

 • Individuālajiem risinātājiem: vārds, uzvārds, skola, klase, matemātikas skolotājs, tālrunis (ja pieejams).
 • Kolektīvajiem risinātājiem: komandas nosaukums, viens kontakttālrunis (ja pieejams); katra dalībnieka vārds, uzvārds, skola, klase, matemātikas skolotājs. Jānoformē viens kopīgs darbs.
 • Dalībnieku rezultāti, šī un iepriekšējo gadu uzdevumi un to atrisinājumi atrodami internetā: http://nms.lu.lv. Mācību gada noslēgumā notiks PCK kopvērtējuma laureātu apbalvošana.

  Ja vēlaties saņemt pašreizējās kārtas atrisinājumus un rezultātus, savam darbam pievienojiet aploksni ar precīzi uzrakstītu savu adresi un uzlīmētu pastmarku vismaz Ls 0.35 vērtībā.

  Jebkurš PCK dalībnieks ir aicināts līdz 15.03.2013. piedāvāt savas krāsainās idejas par apbalvojumu - diploma un / vai medaļas - izskatu. Mūsu mājas lapas skatītāji balsojot noteiks labāko - to izmantosim šī mācību gada PCK apbalvojumu izstrādē.


  Nodarbības nr. Publicē web Uzdevumi Atrisinājumi Termiņš Informācija
   1.  2012.g. 28. septembrī  MS Word    29. oktobris  Rezultāti  Laureāti
   2.  2012.g. 29. oktobrī  MS Word    26. novembris  Rezultāti  Laureāti
   3.  2012.g. 30. novembrī  MS Word    11.janvāris    
   4.  2013.g. 11. janvārī  MS Word    8.februāris    
   5.  2013.g. 15. februārī  MS Word    15.marts    
   6.  2013.g. 15. martā          
 • Internetā uzdevumi tiks publicēti MS Word un PDF formātā, bet atrisinājumi - tikai PDF formātā. Lai saglabātu vai atvērtu šos failus, jāklikšķina uz atbilstošās ikoniņas.

 • Profesora Cipariņa kluba iepriekšējo gadu laureātu (iesk. atzinības) nepaņemtos diplomus un arī 2011./12.m.g. laureātu nepaņemtās balvas var saņemt, ierodoties LU NMS: Rīgā, Zeļļu ielā 8, Namiņā (iepriekš piesakoties pa tel.67033738). Nav obligāti ierasties personīgi. Obligāti ir galarezultātā visiem paņemtiem apbalvojumiem nonākt pie laureātiem.:)

 

LU NMS