nms@lu.lv
67033738
Rīga, Zeļļu iela 8, Namiņš

Kontaktinformācija
Par mums


A. Liepas Neklātienes matemātikas skola (NMS) ir Latvijas Universitātes Fizikas un matemātikas fakultātes struktūrvienība akadēmiskā un zinātniskā darba veikšanai. Tās statuss LU hierarhijā līdzvērtīgs nodaļas (matemātikas, fizikas un optometrijas un redzes zinātnes nodaļas) statusam.
 

Profesora Cipariņa kluba zīmējumu konkursa noteikumi

 • Zīmējumu konkursā drīkst piedalīties tikai Profesora Cipariņa kluba dalībnieki (skolēni, kas mācās ne vecākā kā 9.klasē un kuri šajā mācību gadā vai nu individuāli, vai arī kādas komandas sastāvā vismaz vienā kārtā piedalās Profesora Cipariņa klubā).

 • Brīvi izvēlētā tehnikā uz papīra vai ar datorprogrammu palīdzību ir jāuzzīmē PCK laureāta medaļa un/vai diploms.

 • Zīmējumi jāsūta profesoram Cipariņam, obligāti norādot arī savu vārdu, uzvārdu, skolu, klasi un telefonu. Darbu var sūtīt vai pa parasto pastu, vai elektroniski - neatkarīgi no tā, kā tiek sūtīti PCK uzdevumu atrisinājumi; var vienā sūtījumā kopā ar tiem, var atsevišķi.

  Pasta adrese:

  LU A.Liepas NMS. PCK
  Fizikas un matemātikas fakultāte
  Latvijas Universitāte
  Zeļļu iela 8
  Rīgā, LV – 1002

  E-pasta adrese:

  nms@lu.lv
  ar norādi:
  PCK

 • Darbus gaidījām līdz 25. februārim, saņemtos darbus publicēsim mūsu mājas lapā un dosim iespēju mājas lapas apmeklētājiem balsojot izteikt savu vērtējumu.

 • Visvairāk balsis ieguvušais diploms un medaļa tiks izmantoti PCK mācību gada kopvērtējuma laureātu apbalvojumu izstrādē.

 • Labāko zīmējumu autorus gaidīsim PCK noslēguma pasākumā mācību gada beigās, lai pasniegtu pašu maketēto diplomu un medaļu!

 • Iepriekšējo gadu zīmējumu konkursu darbus skatiet lapā: Profesora Cipariņa klubam iesūtītie zīmējumi

  Vēlam veiksmi konkursā un jaukas idejas zīmējumiem!
  Profesors Cipariņš


 

LU NMS