nms@lu.lv
67033738
Rīga, Zeļļu iela 8, Namiņš

Kontaktinformācija
Par mums


A. Liepas Neklātienes matemātikas skola (NMS) ir Latvijas Universitātes Fizikas un matemātikas fakultātes struktūrvienība akadēmiskā un zinātniskā darba veikšanai. Tās statuss LU hierarhijā līdzvērtīgs nodaļas (matemātikas, fizikas un optometrijas un redzes zinātnes nodaļas) statusam.
 

26. atklātās matemātikas olimpiādes laureāti
1998./1999.m.g.

    5.klase  6.klase  7.klase  8.klase  9.klase  10.klase  11.klase  12.klase



    5.klase
    I vieta
    matemātikas skolotāji

    Elīna

    Berezovska

    Rīgas Franču licejs

    Ilze Andersone

    Anete

    Bērziņa

    E.Dārziņa mūzikas skola

    Valda Salaka

    Valērijs

    Gusjkovs

    Rīgas 65.vidusskola

    Inna Buraka

    Ivanna

    Kaceviča

    Rīgas 61. vidusskola

    Inna Gļebova

    Jekaterina

    Sorokina

    Rīgas 29.vidusskola

    Jadviga Valaine


     
    II vieta
    matemātikas skolotāji

    Irina

    Beinaroviča

    Daugavpils Krievu ģimnāzija

    Tatjana Kožanova

    Ilmārs

    Cīrulis

    Rīgas 93.vidusskola

    Inga Ozoliņa

    Jeļena

    Jalovaja

    Daugavpils Krievu ģimnāzija

    Tatjana Kožanova

    Madara

    Jauģiete

    E.Dārziņa mūzikas skola

    Valda Salaka

    Rūdolfs

    Kreicbergs

    Rīgas V.Zālīša pamatskola

    Undīne Strazdiņa

    Atis

    Ļahs

    Iļģuciema vidusskola

    Valdis Ziobrovskis

    Kaspars

    Majors

    Mazsalacas vidusskola

    Pēteris Auzāns

    Andrejs

    Mors

    Rīgas 22.vidusskola

    Inta Baltiņa

    Aleksandrs

    Oksenjuks (4.kl.)

    Daugavpils Krievu ģimnāzija

    Svetlana Elksniņa

    Aija

    Ozola

    Liepājas 10.vidusskola

    Elga Jēkabsone, Dainis Mihailovs

    Kristofers

    Ritovs

    Rīgas Franču licejs

    Sandra Krauze

    Dmitrijs

    Sadovskis

    Daugavpils Krievu ģimnāzija

    Tatjana Kožanova

    Igors

    Stepanovs

    Ulbrokas vidusskola

    Aiga Priedniece, Tija Pupica

    Raitis

    Streičs

    Rīgas 64.vidusskola

    Marija Keiša

    Miķelis

    Studers

    Rīgas V.Zālīša pamatskola

    Undīne Strazdiņa

    Maksims

    Širokolobovs

    Daugavpils Krievu ģimnāzija

    Tatjana Kožanova

    Arvis

    Tilgalis

    Rīgas 64.vidusskola

    Marija Keiša

    Maksims

    Tretjakovs

    Puškina licejs

    Irēna Kozlovska

    Andrejs

    Zaičenko

    Daugavpils 3.vidusskola

    Jeļena Grinčišina

    Kirils

    Zinovjevs

    Liepājas 12.vidusskola

    Svetlana Meža


     
    III vieta
    matemātikas skolotāji

    Rita

    Bargaruma

    Rīgas Ebreju vidusskola

    Elīna Kaļnobricka

    Aleksejs

    Bessonovs

    Liepājas 12.vidusskola

    Tatjana ??

    Jānis

    Būmanis

    Iļģuciema vidusskola

    Valdis Ziobrovskis

    Ksenija

    Drozdoviča

    Puškina licejs

    Irēna Kozlovska

    Agris

    Dūmiņš

    Smiltenes ģimnāzija

    Dzidra Briede

    Rauls

    Epro

    Rīgas 61. vidusskola

    Inna Gļebova

    Aleksandrs

    Grahoļskis

    Rīgas 61. vidusskola

    Inna Gļebova

    Dace

    Grandāne

    Mazsalacas vidusskola

    Pēteris Auzāns

    Olga

    Ivanova

    Rīgas 61. vidusskola

    Inna Gļebova

    Jevgēnijs

    Konovalovs

    Daugavpils 15.vidusskola

    Nikolajs Rubaha

    Jānis

    Lesiņš

    Ogres ģimnāzija

    Anna Malinovska

    Audris

    Ločmelis

    Jūrmalas Alternatīvā skola

    Zane Šmite, Līga Giniborga

    Sergejs

    Muromcevs

    Daugavpils 15.vidusskola

    Nikolajs Rubaha

    Gatis

    Narvaišs

    Dobeles pamatskola

    Indra Beke

    Dmitrijs

    Oginskis

    Rīgas 88.vidusskola-licejs

    Valentina Zinovčik

    Mihails

    Pesčinskis

    Daugavpils Krievu ģimnāzija

    Tatjana Kožanova

    Arturs

    Petrovs

    Puškina licejs

    Irēna Kozlovska

    Viktorija

    Poļuhoviča

    Rīgas Purvciema ģimnāzija

    Viktorija Požiļenko

    Jana

    Puiša

    Jaunogres vidusskola

    Irina Kuzmiča

    Andrejs

    Sabanskis

    Preiļu 1.pamatskola

    Anna Bernāne

    Natālija

    Semjonova

    Daugavpils 10.vidusskola

    Irina Medvedeva

    Juris

    Sevastjanovs

    Rīgas V.Zālīša pamatskola

    Ieva Balmaka

    Ieva

    Stīpniece

    Uzvaras vidusskola

    Valda Bičkova

    Inga

    Ščerbinska

    Kokneses vidusskola

    Elvīra Broka

    Tatjana

    Zaharenoka

    Rīgas 61. vidusskola

    Inna Gļebova

    Viktors

    Žarskis

    Daugavpils Krievu ģimnāzija

    Tatjana Kožanova


     
    atzinība
    matemātikas skolotāji

    Eduards

    Avotiņš

    Rīgas 22.vidusskola

    Inta Baltiņa

    Nikita

    Bondars

    Rīgas 29.vidusskola

    Jadviga Valaine

    Zane

    Eglīte

    J.Raiņa Tukuma 1.vidusskola

    Zinaīda Holsta

    Sofja

    Giļbuha

    Rīgas 40.vidusskola

    Oļegs Šleifmans

    Agata

    Gurkovska

    Ogres ģimnāzija

    Anna Malinovska

    Elīna

    Holtere

    Limbažu 1.vidusskola

    Ausma Krastiņa

    Karīna

    Kiseļova

    Rīgas 65.vidusskola

    Inna Buraka

    Jānis

    Krūmiņš

    Tukuma 1.pamatskola

    Indra Muceniece

    Edgars

    Lapiņš

    Rīgas 2.vidusskola

    Agra Rupkuss

    Marina

    Makrecka

    Rīgas 65.vidusskola

    Inna Buraka

    Jekaterina

    Mosjakina

    Puškina licejs

    Irina Kravčenko

    Madara

    Pūce

    Iļģuciema vidusskola

    Inese Lagzda

    Līga

    Sadoviča

    Valmieras ģimnāzija

    Indra Caune

    Viktors

    Soltums

    Jēkabpils 2.vidusskola

    Kristīne Tiškeviča

    Alvis

    Šķerbergs

    Jūrmalas Alternatīvā skola

    Līga Giniborga

    Pēteris

    Šķēls

    Gulbīšu vidusskola

    Vija Medne

    Jūlija

    Uļjaņenko

    Rīgas 61. vidusskola

    Inna Gļebova

    Aija

    Upīte

    Rīgas Centra daiļamatniecības

    Irēna Aparjode

    Līva

    Vilciņa

    Engures vidusskola

    Jānis Vilciņš


     

    6.klase
    I vieta
    matemātikas skolotāji

    Jevgēnijs

    Stebajevs

    Rīgas Universālā komercskola

    Gaļina Mastenica

    Iļja

    Turins

    Liepājas 2.vidusskola

    Dina Mihaiļičeva


     
    II vieta
    matemātikas skolotāji

    Baiba

    Auzāne

    Mazsalacas vidusskola

    Marija Bērziņa

    Krišjānis

    Balodis

    Mērsraga vidusskola

    Millija Baumane

    Jānis

    Iraids

    Salaspils 1.vidusskola

    Daiga Reine

    Edgars

    Jākobsons

    Rīgas V.Zālīša pamatskola

    Undīne Strazdiņa

    Valērija

    Kiškurko

    Ogres ģimnāzija

    Rasma Ločmele

    Edgars

    Krūmiņš

    Ziemeru pamatskola

    Staņislavs Vanags

    Lelde

    Krūzmane

    Cēsu pilsētas ģimnāzija

    Māris Šķēle

    Grigorijs

    Kuzņecovs

    Daugavpils Krievu ģimnāzija

    Tatjana Kožanova

    Andis

    Orbidāns

    Rīgas 84.vidusskola

    Laima Stāmure

    Aleksejs

    Prigožins

    Rīgas Purvciema ģimnāzija

    Gaļina Gragovska

    Ilze

    Šrādere

    Rīgas 64.vidusskola

    Marija Keiša

    Uljana

    Turina

    Liepājas 2.vidusskola

    Dina Mihaiļičeva

    Sandra

    Zabarovska

    Rīgas Angļu ģimnāzija

    Skaidrīte Feldmane


     
    III vieta
    matemātikas skolotāji

    Andris

    Akmentiņš

    N.Draudziņas ģimnāzija

    Vija Ķikuste

    Kristīne

    Amosova

    Daugavpils 15.vidusskola

    Nikolajs Rubaha

    Viktors

    Birkmanis

    Rīgas 68.vidusskola

    Ņina Ščegolevatiha

    Anna

    Bogdanova

    Jēkabpils 4.vidusskola

    Andželika Ceirule

    Dace

    Bukovska

    Rīgas 6.vidusskola

    Anita Andersone

    Gatis

    Cers

    Valmieras Pārgaujas ģimnāzija

    Solvita Lapiņa

    Renārs

    Freidensons

    Rīgas V.Zālīša pamatskola

    Undīne Strazdiņa

    Laura

    Gustovska

    Dunalkas pamatskola

    Alīna Gindra

    Marta

    Kalniņa

    Jumpravas vidusskola

    Ineta Jurgensone

    Arturs

    Kaņepājs

    Ziemeļvalstu ģimnāzija

    Vineta Trokša

    Gaļina

    Koržeņevska

    Daugavpils 15.vidusskola

    Nikolajs Rubaha

    Jana

    Kostjučenko

    Rīgas 92.vidusskola-ģimnāzija

    Romualda Gavšina

    Sergejs

    Krasiļņikovs

    Daugavpils 9.vidusskola

    Svetlana Minina

    Kārlis

    Livkišs

    Rīgas Franču licejs

    Māra Dibranča

    Santa

    Matule

    Jēkabpils Valsts ģimnāzija

    Sarmīte Vilcāne

    Aleksandrs

    Petenkovs

    Daugavpils eksperimentālā psk.

    Alesja Šapkova

    Pāvels

    Poršņevs

    Rīgas Purvciema ģimnāzija

    Gaļina Gragovska

    Gita

    Puriņa

    Birzgales pamatskola

    Valentīna Korsīte

    Georgs

    Rodionovs

    Rīgas 68.vidusskola

    Ņina Ščegolevatiha

    Gunārs

    Rumpēters

    Rīgas 64.vidusskola

    Dzidra Kleimane

    Pavels

    Skripko

    Rīgas Purvciema ģimnāzija

    Gaļina Gragovska

    Katrīna

    Slišāne

    Rīgas Franču licejs

    Māra Dibranča

    Kirils

    Solovjovs

    Rīgas V.Zālīša pamatskola

    Undīne Strazdiņa

    Jūlija

    Šilina

    Daugavpils 4.vidusskola

    Jeļena Azareviča

    Nauris

    Vasiļevskis

    Pilsrundāles vidusskola

    Anna Vasiļevska

    Aisma

    Vītiņa

    Rīgas V.Zālīša pamatskola

    Ieva Balmaka


     
    atzinība
    matemātikas skolotāji

    Jeļena

    Aļohina

    Puškina licejs

    Irēna Kozlovska

    Maksims

    Arzamasovs

    Rīgas Rīnūžu ģimnāzija

    Nataļja Rassohina

    Raitis

    Bērziņš

    Cēsu pilsētas ģimnāzija

    Māris Šķēle

    Matīss

    Blumbergs

    Skrīveru A.Upīša vidusskola

    Anita Miķelsone

    Kristīne

    Bolgzde

    Jūrmalas Alternatīvā skola

    Zane Šmite, Līga Giniborga

    Aleksandrs

    Buraks

    Rīgas Universālā komercskola

    Gaļina Mastenica

    Austris

    Čingulis

    Preiļu 1.pamatskola

    Anna Bernāne

    Emīls

    Endele

    Cēsu 2.pamatskola

    Jānis Endele

    Pjotrs

    Ivanovs

    Daugavpils 10.vidusskola

    Agafija Fjodorova

    Dmitrijs

    Jazikovs

    Daugavpils 10.vidusskola

    Olga Snitko

    Zane

    Jēkabsone

    Siguldas 3.pamatskola

    Anna Vernere

    Anatolijs

    Kuzmins

    Rīgas 29.vidusskola

    Jadviga Valaine

    Lauris

    Lauks

    Rīgas 45.vidusskola

    Mudīte Bērziņa

    Ēriks

    Lebedoks

    Cēsu pilsētas ģimnāzija

    Māris Šķēle

    Liene

    Liepiņa

    Ogres 1.vidusskola

    Anita Kalnciema

    Jeļena

    Ļepeņičeva

    Rīgas 40.vidusskola

    Natālija Kozeļska

    Artūrs

    Medvedevskis

    Iļģuciema vidusskola

    Rita Caunīte

    Juris

    Minkevičs

    Rīgas 45.vidusskola

    Mudīte Bērziņa

    Roberts

    Mišurovs

    Rīgas V.Zālīša pamatskola

    Undīne Strazdiņa

    Dimitrijs

    Moskins

    Rīgas 29.vidusskola

    Jadviga Valaine

    Krists

    Ozoliņš

    Limbažu 1.vidusskola

    Vija Miķelsone

    Maksims

    Pankins

    Jēkabpils 2.vidusskola

    Vanda Lovčinovska

    Maija

    Papiņa

    Rīgas 2.vidusskola

    Daina Briņķe

    Madara

    Peiseniece

    Salaspils 1.vidusskola

    Linda Podinska

    Artis

    Pētersons

    Rīgas Doma kora skola

    Vita Kreicberga

    Marija

    Rukina

    Rīgas 88.vidusskola-licejs

    Lidija Meļnika

    Ivars

    Rutkovskis

    Rīgas 62.vidusskola

    Franciska Lāce

    Ernests

    Sallinens

    Rīgas V.Zālīša pamatskola

    Undīne Strazdiņa

    Gatis

    Sidrovs

    Gramzdas pamatskola

    Vita Mikute

    Jānis

    Spriņģis

    Rīgas V.Zālīša pamatskola

    Ieva Balmaka

    Rolands

    Šmits

    Rīgas 94.vidusskola

    Ligita Podāne

    Jānis

    Upītis

    Gulbīšu vidusskola

    Vija Medne



    7.klase
    I vieta
    matemātikas skolotāji

    Valentīna

    Bogdanova

    Rīgas 65.vidusskola

    Inna Buraka

    Tatajana

    Sporihina

    Jēkabpils 2.vidusskola

    Vanda Lovčinovska


     
    II vieta
    matemātikas skolotāji

    Madara

    Apsalone

    Rīgas Valsts 1. ģimnāzija

    Inese Lude

    Vera

    Auziņa

    Rīgas 33.vidusskola

    Olga Lucika

    Jānis

    Cīmurs

    Rīgas Valsts 1. ģimnāzija

    Inese Lude

    Elīna

    Grīniece

    Rīgas 84.vidusskola

    Ilona Druza

    Elīna

    Ivanova

    Preiļu 1.pamatskola

    Lūcija Ondzule

    Lauris

    Kalniņš

    Rīgas Valsts 1. ģimnāzija

    Inese Lude

    Linda

    Lapiņa

    Rīgas Valsts 1. ģimnāzija

    Inese Lude

    Svetlana

    Semeščenko

    Daugavpils 4.vidusskola

    Svetlana Radionova

    Marija

    Solovjeva

    M. Lomonosova ģimnāzija

    Tatjana Sildeča

    Ģirts

    Tihomirovs

    Rīgas Valsts 1. ģimnāzija

    Inese Lude

    Jānis

    Vaivars

    Rīgas Valsts 1. ģimnāzija

    Inese Lude

    Ilze

    Ziļicka

    Uzvaras vidusskola

    Valda Bičkova


     
    III vieta
    matemātikas skolotāji

    Mārtiņš

    Bricis

    Rīgas Valsts 1. ģimnāzija

    Inese Lude

    Vladimirs

    Černovs

    Zolitūdes ģimnāzija

    Jevgēnija Stacēviča

    Aigars

    Davidovičs

    Rīgas Valsts 1. ģimnāzija

    Inese Lude

    Vigars

    Kaktinieks

    Jaunsilavu pamatskola

    Valija Kaktiniece

    Natālija

    Kozačuka

    Rīgas 65.vidusskola

    Inna Buraka

    Krišjānis

    Nesenbergs

    Rīgas Valsts 1. ģimnāzija

    Inese Lude

    Nikolajs

    Ņekrasovs

    Rīgas 10.vidusskola

    Tamāra Jeršova

    Pavels

    Petrovs

    Rīgas 92.vidusskola-ģimnāzija

    Gaļina Gavrilova

    Violeta

    Skreba

    Daugavpils 12.vidusskola

    Irēna Bačicka

    Sergejs

    Starkovs

    Rīgas 10.vidusskola

    Tamāra Jeršova

    Andrejs

    Teuss

    Rīgas 40.vidusskola

    Valentina Pavule

    Imants

    Vēliņš

    Rīgas Valsts 1. ģimnāzija

    Inese Lude

    Anna

    Viņarska

    Rīgas 65.vidusskola

    Inna Buraka


     
    atzinība
    matemātikas skolotāji

    Vadims

    Akula

    Daugavpils Krievu ģimnāzija

    Irina Poļakova

    Daina

    Blažēviča

    Ādažu vidusskola

    Vita Reinbooma

    Kalvis

    Brūns

    Uzvaras vidusskola

    Valda Bičkova

    Aleksandra

    Čerņavska

    Daugavpils 3.vidusskola

    Jeļena Grinčišina

    Daniils

    Dorošenko

    Rīgas Rīnūžu ģimnāzija

    Nataļja Rassohina

    Sergejs

    Gogoļevs

    Rīgas 88.vidusskola-licejs

    Jeļena Kovaļčuka

    Andrejs

    Grišanovs

    Daugavpils 9.vidusskola

    Helēna Kovale

    Mārtiņš

    Jansons

    Rīgas Valsts 1. ģimnāzija

    Inese Lude

    Aivis

    Kļavinskis

    Rīgas Valsts 1. ģimnāzija

    Inese Lude

    Pēteris

    Korics

    Salaspils 1.vidusskola

    Daiga Reine

    Aleksejs

    Krjukovs

    Daugavpils 9.vidusskola

    Helēna Kovale

    Jevgēnijs

    Kuļikovs

    Jēkabpils 2.vidusskola

    Vanda Lovčinovska

    Arkādijs

    Leskovskis

    Daugavpils 7.pamatskola

    Natālija Stepaņenko

    Kristaps

    Piekuss

    Āgenskalna Valsts ģimnāzija

    Lolita Žilvinska

    Rūta

    Pirta

    Rīgas Franču licejs

    Māra Dibranča

    Mārcis

    Pumpurs

    Ulbrokas vidusskola

    Aiga Priedniece

    Valērijs

    Rimars

    Jaunjelgavas vidusskola

    Valentīna Rimare

    Aleksandrs

    Semjonovs

    Zolitūdes ģimnāzija

    Jevgēnija Stacēviča

    Sandis

    Siksna

    Rīgas 62.vidusskola

    Edīte Teterovska

    Jānis

    Vanags

    Siguldas Valsts ģimnāzija

    Daiga Jēkabsone

    Boriss

    Vasečko

    Rīgas Universālā komercskola

    Natālija Ignatova

    Artūrs

    Verza

    Valmieras Pārgaujas ģimnāzija

    Ilze Ābeltiņa

    Armands

    Žubulis

    Rēzeknes ģimnāzija

    Irēna Kairiša



    8.klase
    I vieta
    matemātikas skolotāji

    Sergejs

    Bezgodovs

    Puškina licejs

    Irēna Kozlovska

    Pēteris

    Grīviņš

    Rīgas Valsts 1. ģimnāzija

    Dzintars Zicāns

    Ilona

    Lipure

    Dobeles pilsētas ģimnāzija

    Aiva Rituma

    Agnis

    Liukis

    Jūrmalas 1.ģimnāzija

    Nenona Kalēja

    Juris

    Viesītis

    Rīgas Valsts 1. ģimnāzija

    Dzintars Zicāns


     
    II vieta
    matemātikas skolotāji

    Aleksandrs

    Ivanovs

    Puškina licejs

    Irēna Kozlovska

    Arturs

    Kokins

    Rīgas Valsts 1. ģimnāzija

    Dzintars Zicāns

    Inese

    Segliņa

    Rīgas 2.vidusskola

    Agra Rupkuss

    Valts

    Sondors

    Rīgas Valsts 1. ģimnāzija

    Dzintars Zicāns


     
    III vieta
    matemātikas skolotāji

    Edgars

    Brālītis

    Jēkabpils 3.vidusskola

    Silvija Baire

    Miks

    Krūmiņš

    Jūrmalas 1.ģimnāzija

    Nenona Kalēja

    Aleksandrs

    Saveljevs

    Rīgas 40.vidusskola

    Nadežda Vitkovska

    Mārtiņš

    Zviedris

    Rīgas Valsts 1. ģimnāzija

    Imants Strazdiņš


     
    atzinība
    matemātikas skolotāji

    Lauris

    Birznieks

    Rīgas Valsts 1. ģimnāzija

    Imants Strazdiņš

    Renāte

    Cerbule

    Rīgas Valsts 1. ģimnāzija

    Artūrs Damlics

    Līga

    Jurjāne

    Rīgas Valsts 1. ģimnāzija

    Dzintars Zicāns

    Dārta

    Kļaviņa

    Salaspils 1.vidusskola

    Velta Putna

    Juta

    Martinova

    Preiļu 1.pamatskola

    Mairita Grišule

    Oļegs

    Moldovans

    Rīgas Purvciema ģimnāzija

    Vera Aleksandrova

    Alberts

    Nurgalejevs

    Rīgas 40.vidusskola

    Nadežda Vitkovska

    Tatjana

    Osipenko

    Rīgas RAU bāzes 32.vidusskola

    Lillija Korovkina

    Vitalijs

    Romanovskis

    Rīgas 86.vidusskola

    Natālija Savva

    Māra

    Rozenberga

    Rīgas Valsts 1. ģimnāzija

    Artūrs Damlics

    Marina

    Udre

    Rīgas 92.vidusskola-ģimnāzija

    Gaļina Mihelsone



    9.klase
    I vieta
    matemātikas skolotāji

    Aleksandrs

    Belovs

    Rīgas 22.vidusskola

    Inta Baltiņa


     
    II vieta
    matemātikas skolotāji

    Zane

    Aizbalte

    Siguldas Valsts ģimnāzija

    Pēteris Zariņš

    Toms

    Eipurs

    Rīgas Valsts 1. ģimnāzija

    Dzintars Zicāns

    Aigars

    Gedroics

    Daugavpils eksperimentālā psk.

    Alesja Šapkova

    Mārtiņš

    Kalvāns

    Varakļānu vidusskola

    Rozālija Golubeva

    Rihards

    Opmanis

    Rīgas Valsts 1. ģimnāzija

    Dzintars Zicāns


     
    III vieta
    matemātikas skolotāji

    Boriss

    Ginzburgs

    Rīgas 22.vidusskola

    Inta Baltiņa

    Sergejs

    Kozlovičs

    Rīgas 86.vidusskola

    Natālija Savva

    Kristaps

    Kučinskis

    Smiltenes ģimnāzija

    Dzidra Briede

    Edgars

    Manuhins

    Ludzas pilsētas ģimnāzija

    Janīna Marnauza

    Antons

    Matrosovs

    Rīgas 40.vidusskola

    Lilija Roldugina

    Junona

    Rogova

    Rīgas 65.vidusskola

    Tereza Orupe

    Dmitrijs

    Russkovs

    Daugavpils 4.vidusskola

    Jeļena Azareviča

    Antons

    Sizovs

    Rīgas 92.vidusskola-ģimnāzija

    Lidija Beļajeva

    Inese

    Šūpulniece

    DA Cēsu Valsts ģimnāzija

    Inese Boze

    Dagnis

    Valters

    Dobeles pilsētas ģimnāzija

    Aiva Rituma

    Andrejs

    Verza

    Valmieras Pārgaujas ģimnāzija

    Valda Skuja


     
    atzinība
    matemātikas skolotāji

    Igors

    Aleksējevs

    Rīgas Franču licejs

    Dace Andžāne

    Henrijs

    Arājs

    Rīgas Valsts 1. ģimnāzija

    Dzintars Zicāns

    Uldis

    Barbans

    Inčukalna pamatskola

    Ingūna Keiša

    Ivans

    Borodenoks

    Rīgas 92.vidusskola-ģimnāzija

    Lidija Beļajeva

    Zane

    Broka

    Rīgas Franču licejs

    Dace Andžāne

    Dmitrijs

    Buluševs

    Rīgas 88.vidusskola-licejs

    Ludmila Kosigina

    Aleksandrs

    Čerņadjevs

    Zolitūdes ģimnāzija

    Jevgēnija Stacēviča

    Vitālijs

    Ditmans

    Rīgas 40.vidusskola

    Lilija Roldugina

    Svetlana

    Drozdova

    Daugavpils 4.vidusskola

    Jeļena Azareviča

    Aleksandrs

    Firjans

    Zolitūdes ģimnāzija

    Jevgēnija Stacēviča

    Ēriks

    Inčs

    Varakļānu vidusskola

    Rozālija Golubeva

    Jevgēnijs

    Kaktiņš

    Daugavpils eksperimentālā psk.

    Alesja Šapkova

    Ilze

    Konoščenoka

    N.Draudziņas ģimnāzija

    Inga France

    Katrīna

    Lidere

    Siguldas Valsts ģimnāzija

    Pēteris Zariņš

    Maruta

    Ludāne

    Gulbenes ģimnāzija

    Gunta Mezīte

    Juris

    Meščerjakovs

    Rīgas Valsts 1. ģimnāzija

    Dzintars Zicāns

    Artjoms

    Nikuškins

    Puškina licejs

    Tatjana Matrosova

    Māris

    Ozols

    Liepājas 1.vidusskola

    Zenta Dobele

    Linda

    Paegle

    Siguldas Valsts ģimnāzija

    Pēteris Zariņš

    Andrejs

    Pikulins

    Daugavpils eksperimentālā psk.

    Alesja Šapkova

    Kārlis

    Podiņš

    Rīgas Valsts 1. ģimnāzija

    Dzintars Zicāns

    Renāte

    Praude

    Rīgas Valsts 1. ģimnāzija

    Karmena Liepiņa

    Māra

    Priedīte

    Siguldas Valsts ģimnāzija

    Pēteris Zariņš

    Rasa

    Rozīte

    DA Cēsu Valsts ģimnāzija

    Inese Boze

    Aleksandrs

    Ščemeļevs

    Rīgas 92.vidusskola-ģimnāzija

    Lidija Beļajeva

    Antons

    Ulasēvičs

    Rīgas 88.vidusskola-licejs

    Ludmila Kosigina

    Miks

    Valers

    Jūrmalas 1.ģimnāzija

    Ingūna Jablonska

    Ģirts

    Vidrusks

    Rīgas Valsts 1. ģimnāzija

    Karmena Liepiņa

    Māris

    Vizulis

    Smiltenes ģimnāzija

    Dzidra Briede

    Rolands

    Vītiņš

    Rīgas Valsts 1. ģimnāzija

    Dzintars Zicāns

    Jānis

    Volbergs

    Rīgas Valsts 1. ģimnāzija

    Dzintars Zicāns

    Agnese

    Zalcmane

    Rīgas Valsts 1. ģimnāzija

    Ella Detlova

    Anda

    Zariņa

    Siguldas Valsts ģimnāzija

    Pēteris Zariņš



    10.klase
    I vieta
    matemātikas skolotāji

    Igors

    Gorbovickis

    Rīgas 40.vidusskola

    Viktors Gluhovs

    Nauris

    Grigals

    Preiļu Valsts Ģimnāzija

    Ligita Pauniņa

    Jevgēnijs

    Ivanovs

    Daugavpils 4.vidusskola

    Arkādijs Kurmeļovs

    Andris

    Liedskalniņš

    Gulbenes ģimnāzija

    Biruta Pjalkovska

    Konstantīns

    Šveds

    Rīgas 40.vidusskola

    Viktors Gluhovs


     
    II vieta
    matemātikas skolotāji

    Jānis

    Baiža

    Siguldas Valsts ģimnāzija

    Valentīna Laganovska

    Māris

    Elsiņš

    Gulbenes ģimnāzija

    Biruta Pjalkovska

    Egons

    Lavendelis

    Rīgas Valsts 1. ģimnāzija

    Imants Strazdiņš

    Pēteris

    Lediņš

    Rīgas Valsts 1. ģimnāzija

    Kristīne Ševčenko, Maija Balode

    Kārlis

    Neihofers

    Rīgas Valsts 1. ģimnāzija

    Maija Balode, Kristīne Ševčenko

    Dace

    Neimane

    Rīgas Valsts 1. ģimnāzija

    Maija Balode, Kristīne Ševčenko

    Maksims

    Ovsjaņikovs

    Rīgas 40.vidusskola

    Viktors Gluhovs

    Jeļena

    Sokolovska

    Daugavpils Krievu ģimnāzija

    Boriss Koltuns


     
    III vieta
    matemātikas skolotāji

    Jāzeps

    Baško

    Rīgas Valsts 1. ģimnāzija

    Kristīne Ševčenko, Maija Balode

    Oksana

    Čerņenko

    Rīgas 61. vidusskola

    Natālija Umnikova

    Jurijs

    Daugulis

    Jēkabpils 2.vidusskola

    Vanda Lovčinovska

    Agris

    Priedītis

    Rīgas Valsts 1. ģimnāzija

    Regīna Simanovska

    Maksims

    Rebrovs

    Rīgas 40.vidusskola

    Viktors Gluhovs

    Vladimirs

    Redjko

    Rīgas 40.vidusskola

    Viktors Gluhovs

    Edgars

    Rencis

    Valmieras ģimnāzija

    Zinta Skrastiņa

    Ruslans

    Tarasovs

    Rīgas Ebreju vidusskola

    Jeļena Kovaļčuka

    Ludmila

    Vertašonoka

    Daugavpils 1.ģimnāzija

    Vitauts Gedroics, Maruta Skrīvele

    Oskars

    Vīksna

    Dobeles pilsētas ģimnāzija

    Skaidrīte Zaķe

    Agnese

    Zeimula

    DA Cēsu Valsts ģimnāzija

    Ilze Fokerote


     
    atzinība
    matemātikas skolotāji

    Jānis

    Bukins

    Siguldas Valsts ģimnāzija

    Valentīna Laganovska

    Deniss

    Kazlausks

    Rīgas 65.vidusskola

    Inna Buraka

    Sandris

    Keišs

    Rīgas Valsts 1. ģimnāzija

    Regīna Simanovska

    Dmitrijs

    Kirejenkovs

    Puškina licejs

    Irina Kravčenko

    Ģirts

    Lilienfelds

    Dobeles pilsētas ģimnāzija

    Skaidrīte Zaķe

    Zane

    Melgalve

    Rīgas Valsts 1. ģimnāzija

    Aija Vasiļevska

    Andrejs

    Melihovs

    Daugavpils 4.vidusskola

    Arkādijs Kurmeļovs

    Larisa

    Naumova

    Rīgas Valsts 1. ģimnāzija

    Imants Strazdiņš, Alfrēds Grava

    Juris

    Pārups

    Rīgas Valsts 1. ģimnāzija

    Regīna Simanovska, Alfrēds Grava

    Jānis

    Pelšs

    DA Cēsu Valsts ģimnāzija

    Ilze Fokerote

    Dmitrijs

    Press

    Rīgas 29.vidusskola

    Jūlija Strogane

    Mārtiņš

    Punculis

    Rudzātu vidusskola

    Veneranda Spriņģe

    Jānis

    Retējums

    Rīgas Valsts 1. ģimnāzija

    Imants Strazdiņš

    Liene

    Ringa

    DA Cēsu Valsts ģimnāzija

    Ilze Fokerote

    Viktors

    Romovs

    Rīgas 65.vidusskola

    Inna Buraka

    Jānis

    Salenieks

    Rīgas Komercskola

    Valdis Jēkabsons

    Jeļena

    Semjonova

    Daugavpils 3.vidusskola

    Anna Stavicka

    Mārtiņš

    Strautiņš

    Rīgas Valsts 1. ģimnāzija

    Maija Balode, Kristīne Ševčenko

    Agnese

    Tiļļa

    Skrīveru A.Upīša vidusskola

    Ingrīda Mačuļska

    Agris

    Vendelis

    Dobeles pilsētas ģimnāzija

    Skaidrīte Zaķe

    Dainis

    Voroņins

    Rīgas Valsts 1. ģimnāzija

    Aija Vasiļevska



    11.klase
    I vieta
    matemātikas skolotāji

    Romāns

    Astahovs

    Daugavpils 4.vidusskola

    Jevgēnija Ruhmane

    Jevgēnijs

    Džeriņš

    Rīgas Valsts 1. ģimnāzija

    Dainis Kriķis, Alfrēds Grava

    Aleksandra

    Koroļova

    Rīgas 40.vidusskola

    Viktors Gluhovs


     
    II vieta
    matemātikas skolotāji

    Andrejs

    Bakašs

    Daugavpils 4.vidusskola

    Jevgēnija Ruhmane

    Ivars

    Baltuss

    DA Cēsu Valsts ģimnāzija

    Jānis Endele

    Eduards

    Borisevičs

    Daugavpils 4.vidusskola

    Jevgēnija Ruhmane

    Mārtiņš

    Dīcis

    Engures vidusskola

    Bruno Andruss

    Jānis

    Dričs

    Rīgas Valsts 1. ģimnāzija

    Ella Detlova, Alfrēds Grava

    Filips

    Jeļisejevs

    N.Draudziņas ģimnāzija

    Inga France

    Vadims

    Zaicevs

    Puškina licejs

    Irina Kravčenko


     
    III vieta
    matemātikas skolotāji

    Jevgēnijs

    Bakanovs

    Daugavpils 4.vidusskola

    Jevgēnija Ruhmane

    Deniss

    Korotkovs

    Daugavpils 4.vidusskola

    Jevgēnija Ruhmane

    Vija

    Mičūne

    Daugavpils 1.ģimnāzija

    Maruta Skrīvele, Vitauts Gedroics

    Raitis

    Ozols

    Āgenskalna Valsts ģimnāzija

    Ilze France

    Andrejs

    Sjoma

    Rīgas 29.vidusskola

    Jūlija Strogane

    Darja

    Solodovņikova

    Rīgas 40.vidusskola

    Viktors Gluhovs

    Dmitrijs

    Šafranskis

    Rīgas RAU bāzes 32.vidusskola

    Tamāra Fedotova

    Ilze

    Žogla

    Ugāles vidusskola

    Astrīda Vārna, Guntis Mačtams


     
    atzinība
    matemātikas skolotāji

    Deniss

    Arehtovs

    Daugavpils 4.vidusskola

    Jevgēnija Ruhmane

    Leons

    Bekkers

    Rīgas 88.vidusskola-licejs

    Valentina Zinovčik

    Madara

    Greiziņa

    Jūrmalas 1.ģimnāzija

    Nenona Kalēja

    Baiba

    Kravale

    Dobeles pilsētas ģimnāzija

    Skaidrīte Zaķe

    Oļegs

    Kuzņecovs

    Rīgas 33.vidusskola

    Olga Lucika

    Romāns

    Maļinovskis

    Rīgas Valsts 1. ģimnāzija

    Aija Vasiļevska, Alfrēds Grava

    Dmitrijs

    Maņkovs

    Puškina licejs

    Irina Kravčenko

    Reinis

    Markvarts

    DA Cēsu Valsts ģimnāzija

    Jānis Endele

    Madara

    Melbārde

    N.Draudziņas ģimnāzija

    Inga France

    Kārlis

    Melderis

    Dobeles pilsētas ģimnāzija

    Skaidrīte Zaķe

    Andrejs

    Mūrnieks

    Dobeles pilsētas vidusskola

    Valija Gerasimenko

    Reinis

    Nartišs

    Rīgas Valsts 1. ģimnāzija

    Imants Strazdiņš, Alfrēds Grava

    Jānis

    Putrāms

    Rīgas Valsts 1. ģimnāzija

    Imants Strazdiņš, Alfrēds Grava

    Reinis

    Rozītis

    DA Cēsu Valsts ģimnāzija

    Jānis Endele

    Jevģēnijs

    Seredenko

    Rīgas 88.vidusskola-licejs

    Valentina Zinovčik

    Jūlija

    Svetlova

    Puškina licejs

    Irina Kravčenko

    Aleksejs

    Tarasovs

    Preiļu Valsts Ģimnāzija

    Anna Ļeonova

    Jūlija

    Vinokurova

    Rīgas Valsts 1. ģimnāzija

    Imants Strazdiņš, Karmena Liepiņa

    Viesturs

    Zariņš

    Rīgas Valsts 1. ģimnāzija

    Aija Vasiļevska, Alfrēds Grava

    Laima

    Ziediņa

    Siguldas Valsts ģimnāzija

    Daiga Jēkabsone



    12.klase
    I vieta
    matemātikas skolotāji

    Deniss

    Čebikins

    Rīgas 40.vidusskola

    Viktors Gluhovs

    Zigmārs

    Rasščevskis

    Rīgas Valsts 1. ģimnāzija

    Maija Balode, Kristīne Ševčenko


     
    II vieta
    matemātikas skolotāji

    Ivars

    Bebrišs

    Limbažu 1.vidusskola

    Rasma Rozenberga

    Iļja

    Germans

    Rīgas 40.vidusskola

    Viktors Gluhovs

    Kārlis

    Goba

    Rīgas Valsts 1. ģimnāzija

    Ella Detlova, Alfrēds Grava

    Aigars

    Saušs

    Rīgas Valsts 1. ģimnāzija

    Maija Balode, Kristīne Ševčenko


     
    III vieta
    matemātikas skolotāji

    Andris

    Guļāns

    Āgenskalna Valsts ģimnāzija

    Ilze France

    Ilze

    Kalniņa

    Rīgas Valsts 1. ģimnāzija

    Maija Balode, Kristīne Ševčenko

    Sergejs

    Kosigins

    Rīgas 88.vidusskola-licejs

    Ludmila Kosigina

    Dmitrijs

    Maksimovs

    Rīgas 29.vidusskola

    Jūlija Strogane

    Krišs

    Spūlis

    Rīgas Valsts 1. ģimnāzija

    Maija Balode, Kristīne Ševčenko


     
    atzinība
    matemātikas skolotāji

    Arnis

    Balodis

    RTU Liepājas MZTK

    Velta Aļecka

    Agnese

    Belousova

    Tukuma 2.vidusskola

    Indra Muceniece

    Edmunds

    Cers

    Rīgas Valsts 1. ģimnāzija

    Dainis Kriķis

    Jevgēnijs

    Derkačs

    Rīgas 40.vidusskola

    Viktors Gluhovs

    Ilze

    Dzelme

    Rīgas Valsts 1. ģimnāzija

    Maija Balode, Alfrēds Grava

    Ilmārs

    Gromuls

    Rīgas Valsts 1. ģimnāzija

    Maija Balode

    Daiga

    Gutāne

    N.Draudziņas ģimnāzija

    Inga France

    Kristaps

    Kārkliņš

    Tukuma 2.vidusskola

    Indra Muceniece

    Ģirts

    Kindzulis

    Tukuma 2.vidusskola

    Indra Muceniece

    Mārtiņš

    Linde

    Tukuma 2.vidusskola

    Indra Muceniece

    Mārtiņš

    Popelis

    Rīgas Valsts 1. ģimnāzija

    Maija Balode, Kristīne Ševčenko

    Jānis

    Sermuliņš

    Rīgas Valsts 1. ģimnāzija

    Maija Balode, Kristīne Ševčenko

    Svetlana

    Ščegoļihina

    Rīgas 40.vidusskola

    Viktors Gluhovs

    Kristaps

    Tamužs

    Rīgas Valsts 1. ģimnāzija

    Maija Balode, Kristīne Ševčenko, Alfrēds Grava

    Jeļizaveta

    Volkova

    Rīgas 88.vidusskola-licejs

    Ludmila Kosigina

    Ainārs

    Zariņš

    Rīgas Valsts 1. ģimnāzija

    Ella Detlova, Alfrēds Grava


 

LU NMS