nms@lu.lv
67033738
Rīga, Zeļļu iela 8, Namiņš

Kontaktinformācija
Par mums


A. Liepas Neklātienes matemātikas skola (NMS) ir Latvijas Universitātes Fizikas un matemātikas fakultātes struktūrvienība akadēmiskā un zinātniskā darba veikšanai. Tās statuss LU hierarhijā līdzvērtīgs nodaļas (matemātikas, fizikas un optometrijas un redzes zinātnes nodaļas) statusam.
 

30. atklātās matemātikas olimpiādes laureāti
2002./2003.m.g.

    6. klase * 7. klase * 8. klase * 9. klase * 10. klase * 11. klase * 12. klase

    5. klase

    (Iekavās norādīta skola un skolotājs, kurš māca matemātiku.)

      I vieta

      Jevgēnijs Lavrivjaņecs (Daugavpils 15.vidusskola, Nikolajs Rubaha)
      Kristaps Ābele (Ogres pamatskola, Valda Kalniņa)
      Jānis Eglītis (Preiļu 1.pamatskola, Mairita Grišule)
      Dace Sūna (Alūksnes pilsētas sākumskola, Maija Vociša)
      Elīna Mūrniece (Rīgas 25.vidusskola, Inta Ungure)
      Jurijs Sivickis (Daugavpils 13.vidusskola, Ludmila Kozlova)
      Kirils Šubins (Jaunogres vidusskola, Ludmila Karasjova)

      II vieta

      Krista Baltroka (Cēsu pilsētas pamatskola, Lidija Lisovska)
      Didzis Paspārne (Rīgas 25.vidusskola, Inta Ungure)
      Ieva Elīna Jokuma (Tukuma E.Birznieka-Upīša 1.pamatskola, Anita Korfa)
      Oļegs Ošmjans (Rīgas 51.vidusskola, Jeļena Hazova)
      Aigars Reinards (Rīgas V.Zālīša pamatskola, Andris Šuba)
      Anete Bērtule (Ogres pamatskola, Valda Kalniņa)
      Linards Kalniņš (Āgenskalna ģimnāzija, Inga Riekstiņa, Ieva Ērgle)
      Daniels Kaļendarjovs (Rīgas 46.vidusskola, Olga Treimane)
      Viktorija Paperovska (Daugavpils Krievu vidusskola - licejs, Tatjana Strigaļova)
      Elīna Skuja (Rīgas Angļu ģimnāzija, Inese Jakubova)

      III vieta

      Laura Garā (Siguldas 3.pamatskola, Erna Liekniņa)
      Katerīna Marduseviča (Daugavpils Krievu vidusskola - licejs, Tatjana Strigaļova)
      Monta Ozoliņa (Rīgas 2.vidusskola, Agra Rupkus)
      Jānis Renga (Dobeles 1.vidusskola, Romualda Pareiza)
      Terēzija Žermanos (Rīgas Centra humanitārā vidusskola, Ruta Ozoliņa)
      Kārlis Caune (Valmieras ģimnāzija, Inga Valtiņa)
      Ramona Cunska (Smiltenes ģimnāzija, Lūcija Pīterniece)
      Roberts Gabdrahmanovs (Daugavpils 15.vidusskola, Nikolajs Rubaha)
      Renāte Gračkova (Rīgas 10.vidusskola, Vera Solovjova)
      Laura Greitāne (Ludzas pilsētas ģimnāzija, Renāte Bondare)
      Irīna Nikitina (Daugavpils 3.vidusskola, Jeļena Grinčišina)
      Elēna Žubure (Rīgas V.Zālīša pamatskola, Andris Šuba)
      Juris Venčels (Jēkabpils pamatskola, Ilze Eglīte)
      Maija Zandberga (Rīgas 2.vidusskola, Agra Rupkus)

      Atzinība

      Anastasija Anspoka (4.kl., Daugavpils Krievu vidusskola - licejs, Svetlana Elksniņa)
      Igors Zujevs (4.kl., Jēkabpils 2.vidusskola, Jeļena Blumentāle)
      Ksenija Popova (4.kl., Daugavpils Krievu vidusskola - licejs, Svetlana Elksniņa)
      Uģis Balmaks (Rīgas V.Zālīša pamatskola, Andris Šuba)
      Pāvels Hodorovičs (Rīgas 74.vidusskola, Svetlana Gorbunova)
      Līna Pētersone (Rīgas Angļu ģimnāzija, Ginta Līrmane-Krūmiņa)
      Linda Vīksne (Rīgas V.Zālīša pamatskola, Aija Apine)
      Jeļena Baranovska (Saskaņas pamatskola, Ludmila Uļinska)
      Vitālijs Bukovskis (Rīgas Purvciema vidusskola, Jeļena Blagorodnaja)
      Intars Freibergs (Tukuma E.Birznieka-Upīša 1.pamatskola, Sarmīte Krūmiņa)
      Kārlis Rozenbergs (Baumaņu Kārļa Viļķenes pamatskola, Solvita Rozenberga, Regīna Zivtiņa)
      Gunda Zvīgule (Cēsu pilsētas pamatskola, Lidija Lisovska)
      Irina Boldaveško (Daugavpils 3.vidusskola, Jeļena Grinčišina)
      Oļegs Volkovs (Daugavpils Krievu vidusskola - licejs, Tatjana Strigaļova)
      Elīna Drāzniece (Rudes pamatskola, Dace Kalēja)
      Pēteris Dūka (Cēsu pilsētas pamatskola, Māris Šķēle)
      Laima Lazdāne (Valmieras ģimnāzija, Inga Valtiņa)
      Madara Paegle (Rīgas 2.vidusskola, Daina Briņķe)
      Sofija Romaņuka (Rīgas 10.vidusskola, Vera Solovjova)
      Maija Sjomkāne (Rīgas Franču licejs, Ziedīte Dzeguze)
      Sanita Filatova (Vecumnieku vidusskola, Harita Nēringa)
      Silvija Gaujēna (Rīgas 85.vidusskola, Ināra Jurgalāne)
      Austra Irbe (Jelgavas 3.pamatskola, Antra Škinča)
      Jānis Ķīvītis (Daugavpils Vienības pamatskola, Lilija Bužinska)
      Anna Lielpētere (Rīgas Franču licejs, Ziedīte Dzeguze)
      Artūrs Marcinkevičs (Āgenskalna ģimnāzija, Inga Riekstiņa, Ieva Ērgle)
      Elīna Raģe (Jūrmalas sākumskola "Taurenītis", Ilze Vītiņa)
      Pauls Ruža (Jelgavas Spīdolas ģimnāzija, Antonija Rudzīte)
      Kristiāns Samušs (Saskaņas pamatskola, Ludmila Uļinska)
      Ēriks Šarapovs (Ludzas pilsētas ģimnāzija, Renāte Bondare)
      Ilga Vaļko (Siguldas 3.pamatskola, Ņina Balode)
      Aleksandrs Babijs (Rīgas Rīnūžu vidusskola, Nataļja Rassohina)
      Uldis Boldāns (Gulbenes vidusskola, Inguna Ludborža)
      Marina Dmitrijeva (Daugavpils pilsētas Centra ģimnāzija, Svetlana Radionova)
      Didzis Dzilna (Rīgas 25.vidusskola, Inta Ungure)
      Inga Hercberga (Jelgavas Spīdolas ģimnāzija, Antonija Rudzīte)
      Kristaps Kubliņš (Ķekavas vidusskola, Zinaīda Vasiļjeva)
      Monta Līsmane (Mazsalacas vidusskola, Marija Bērziņa)
      Marta Logina (Fr.Brīvzemnieka pamatskola, Māra Kalniņa, Līga Giniborga)
      Jeļena Ļapunova (Liepājas pilsētas 12.vidusskola, Svetlana Meža)
      Laura Mozule (Balvu pamatskola, Ineta Gargurne)
      Elza Murziņa (Rīgas 49.vidusskola, Maija Zaķe)
      Anna Reva (Rīgas Purvciema vidusskola, Jeļena Blagorodnaja)
      Marianna Selicka (Saskaņas pamatskola, Ludmila Uļinska)
      Dina Štubrina (Š.Dubnova Rīgas Ebreju vidusskola, Raisa Sazone)
      Rūdolfs Veinalds (Rīgas 49.vidusskola, Maija Zaķe)
      Oskars Vēbers (Liepājas 1.vidusskola, Ruta Rubīna)
      Pēteris Eriņš (Rīgas Franču licejs, Ziedīte Dzeguze)
      Rendijs Revins (Jūrmalas sākumskola "Atvase", Ligita Ķirse)

    6. klase * 7. klase * 8. klase * 9. klase * 10. klase * 11. klase * 12. klase


 

LU NMS