nms@lu.lv
67033738
Rīga, Zeļļu iela 8, Namiņš

Kontaktinformācija
Par mums


A. Liepas Neklātienes matemātikas skola (NMS) ir Latvijas Universitātes Fizikas un matemātikas fakultātes struktūrvienība akadēmiskā un zinātniskā darba veikšanai. Tās statuss LU hierarhijā līdzvērtīgs nodaļas (matemātikas, fizikas un optometrijas un redzes zinātnes nodaļas) statusam.
 

31. atklātās matemātikas olimpiādes laureāti
2003./2004.m.g.

    6. klase * 7. klase * 8. klase * 9. klase * 10. klase * 11. klase * 12. klase

    5. klase

    (Iekavās norādīta skola un skolotājs/-i, kas māca matemātiku.)

      I vieta

      Uldis Dzilna (Rīgas 25.vidusskola, Gita Šulce)
      Vadims Loginovs (Saskaņas pamatskola, Aļesja Šapkova)
      Linda Siliņa (Grobiņas vidusskola, Anita Poriņa)
      Anita Kundziņa (Preiļu 1.pamatskola, Inga Buka)
      Didzis Kuzmans (Vecpiebalgas lauku reģionālā ģimnāzija, Antoņina Glāzere)
      Gustavs Venters (Rīgas Hanzas vidusskola, Baiba Kazāka)
      Aleksandrs Loptevs (Rīgas Purvciema vidusskola, Gaļina Gragovska)
      Dmitrijs Veļičko (Daugavpils Krievu vidusskola - licejs, Svetlana Elksniņa)

      II vieta

      Artjoms Lipins (4.kl., Daugavpils Krievu vidusskola - licejs, Svetlana Elksniņa)
      Edgars
      Jakimovs (4.kl., Gulbenes Bērzu pamatskola, Ilze Petrovska)
      Marks Zeļdes (4.kl., Daugavpils Krievu vidusskola - licejs, Svetlana Elksniņa)
      Anastasija
      Anspoka (Daugavpils Krievu vidusskola - licejs, Svetlana Elksniņa)
      Andrejs Semjonovs (Rīgas 84.vidusskola, Ilona Druza)
      Magdalēna Geka (Zvejniekciema vidusskola, Margarita Platace)
      Kristīne Lapiņa (Uzvaras vidusskola, Anna Pūriņa)
      Kaspars Ozols (Bauskas 1.vidusskola, Vaira Karpiča)
      Edvarts Bērzs (Valmieras ģimnāzija, Gunta Ozoliņa)
      Marta Britāla (E.Dārziņa mūzikas skola, Jolanta Zaretoka)
      Randa Lasmane (Olaines 1.vidusskola, Ilona Ivanova)
      Vitālijs Seržans (Rīgas Pļavnieku sākumskola, Dzintra Lazda)
      Nikija Spaliņa (Rīgas 64.vidusskola, Dace Reknere)
      Santa Strupule (Rīgas 2.vidusskola, Ilze Darģe)
      Agita Tijāre (Rīgas 47.vidusskola, Kristīne Simanovska)
      Kristīne Treija (Rīgas 2.vidusskola, Ilze Darģe)
      Andris Vasiļevskis (Rīgas V.Zālīša pamatskola, Andris Šuba)
      Andris Zieds (Rīgas 84.vidusskola, Ilona Druza)
      Jevgēnija Žigisova (Saskaņas pamatskola, Aļesja Šapkova)

      III vieta

      Andris Locāns (3.kl., Gulbenes Bērzu pamatskola, Dace Freimane, Astrīda Grandāne)
      Reinis
      Vilciņš (4.kl., Engures vidusskola, Jānis Vilciņš, Līga Bulgača)
      Ralfs
      Buks (Grobiņas vidusskola, Gunta Vītola)
      Alise Čurkste (Rīgas 62.vidusskola, Ilze Plūme)
      Arnis Katkevičs (Rīgas Doma kora skola, Vita Virza)
      Līva Lāce (Āgenskalna sākumsskola, Dace Celiņa)
      Laura Aizkalniete (Jaungulbenes pagasta Gulbīša vidusskola, Vija Medne)
      Mārtiņš Akermanis (Dobeles Kristīgā pamatskola, Gita Langenfelde)
      Polina Arbuzova (Rīgas Herdera vidusskola, Ludmila Ponomarjova)
      Līga Dāce (Dobeles 1.vidusskola, Sandra Tabore)
      Aija Gedroica (Daugavpils 10.vidusskola, Olga Snitko)
      Ivars Getiņš (Liepājas 15.vidusskola, Sandra Šulme)
      Agris Mucenieks (Tukuma E.Birznieka-Upīša  1.pamatskola, Sarmīte Krūmiņa, Simons Mucenieks)
      Ruta Pētersone (Rīgas 3.vidusskola, Alīna Miķe)
      Toms Pūliņš (Tukuma E.Birznieka-Upīša  1.pamatskola, Sarmīte Krūmiņa)
      Kristīne Senkāne (Rīgas Hanzas vidusskola, Baiba Kazāka)
      Uldis Zunda (Mazsalacas vidusskola, Marija Bērziņa)
      Vita Budencova (Rudzātu vidusskola, Alma Marcinkeviča)
      Valters Kalnačs (Valmieras ģimnāzija, Gunta Ozoliņa)
      Sandra Milta (Līvānu 1.vidusskola, Marija Raginska)
      Oskars Ozers (Tukuma 2.pamatskola, Ineta Mežniece)
      Laila Plakane (Rīgas 2.vidusskola, Ilze Darģe)
      Dāvis Sārmiņš (Rīgas 84.vidusskola, Ilona Druza)
      Vita Štokmane (Rīgas 62.vidusskola, Ilze Plūme)
      Didzis Berenis (Rīgas Pļavnieku sākumskola, Dzintra Lazda)
      Madara Bidiņa (Jūrmalas sākumskola "Taurenītis", Ilze Vītiņa)
      Marianna Birzniece (Gulbenes Bērzu pamatskola, Astrīda Bistere)
      Reinis Elksnis (Rīgas 3.vidusskola, Alīna Miķe)
      Kārlis Kokorevičs (Rīgas 64.vidusskola, Diāna Ruļuka)
      Inga Liepiņa (Saskaņas pamatskola, Ludmila Uļinska)
      Ksenija Popova (Daugavpils Krievu vidusskola - licejs, Svetlana Elksniņa)
      Arta Šokolaite (Sikšņu pamatskola (Liepājas raj.), Valentīna Keirāne)
      Beāte Ušerovska (Ogres 1.vidusskola, Nora Kaimiņa)
      Karīna Veklenko (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, Alevtīna Aņiščenko)

      Atzinība

      Andrejs Lukjanovs (4.kl., Daugavpils Krievu vidusskola - licejs, Svetlana Elksniņa)
      Aleksejs Starodubcevs (4.kl., Jēkabpils 2.vidusskola, Zinaīda Lizunova)
      Linda Ārende (Tukuma 2.pamatskola, Līga Stempere)
      Didzis Gorbenko (Gulbenes Bērzu pamatskola, Astrīda Bistere)
      Helga Gūtmane (Rīgas Centra humanitārā vidusskola, Sindija Bleidele)
      Juris Nīmants (Sikšņu pamatskola (Alūksnes raj.), Sarmīte Granta)
      Vladislavs Antoņuks (Rīgas 92.vidusskola, Valentīna Bačurina)
      Valdis Auniņš (Valmieras Viestura vidusskola, Iveta Jurka)
      Viktors Borisovskis (Gulbenes Bērzu pamatskola, Astrīda Bistere)
      Lelde Fjodorova (Cesvaines vidusskola, Sarmīte Lukša)
      Ēriks Gopaks (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, Alevtīna Aņiščenko)
      Māra Katkovska (Rīgas 2.vidusskola, Ilze Darģe)
      Marta Lapiņa (Jūrmalas sākumskola "Taurenītis", Ilze Vītiņa)
      Irina Lipa (Olaines 1.vidusskola, Ilona Ivanova)
      Artūrs Olups (Mazsalacas vidusskola, Marija Bērziņa)
      Aleksandrs Šidlovskis (Rīgas 61.vidusskola, Inna Gļebova)
      Liene Ancīte (Rīgas Hanzas vidusskola, Baiba Kazāka)
      Guna Balbārde (Sikšņu pamatskola (Liepājas raj.), Valentīna Keirāne)
      Sergejs Baloņuškovs (Rīgas 34.vidusskola, Tatjana Ščogoļeva)
      Baiba Batņa (Ludzas pilsētas ģimnāzija, Valentīna Abricka)
      Vladislavs Čugunovs (Rīgas 61.vidusskola, Inna Gļebova)
      Liene Drevinska (Cēsu pilsētas pamatskola, Linda Villa)
      Jānis Lapiņš (Rīgas 64.vidusskola, Dace Reknere)
      Daina Luksa (Rīgas Centra humanitārā vidusskola, Sindija Bleidele)
      Ilona Pavra (Rīgas Rīnūžu vidusskola, Nataļja Rassohina)
      Kristaps Roze (Tukuma 2.pamatskola, Līga Stempere)
      Maksims Savčuks (Rīgas 61.vidusskola, Inna Gļebova)
      Miks Šmaukstelis (Rīgas 2.vidusskola, Ilze Darģe)
      Jeļena Vasiļjeva (Brocēnu vidusskola, Gaļina Zabarovska)
      Edgars Šudjajevs (Āgenskalna sākumsskola, Dace Celiņa)
      Karīna Nurgalijeva (Daugavpils 5.pamatskola, Fatima Broka)

    6. klase * 7. klase * 8. klase * 9. klase * 10. klase * 11. klase * 12. klase


 

LU NMS