nms@lu.lv
67033738
Rīga, Zeļļu iela 8, Namiņš

Kontaktinformācija
Par mums


A. Liepas Neklātienes matemātikas skola (NMS) ir Latvijas Universitātes Fizikas un matemātikas fakultātes struktūrvienība akadēmiskā un zinātniskā darba veikšanai. Tās statuss LU hierarhijā līdzvērtīgs nodaļas (matemātikas, fizikas un optometrijas un redzes zinātnes nodaļas) statusam.
 

32. atklātās matemātikas olimpiādes laureāti
2004./2005.m.g.

    6. klase * 7. klase * 8. klase * 9. klase * 10. klase * 11. klase * 12. klase

    5. klase

    (Iekavās norādīta skola un skolotājs/-i, kas māca matemātiku.)

      I vieta

      Elīna Meļkova (Daugavpils Saskaņas pamatskola, Aļesja Šapkova)
      Marks Zeļdes (Daugavpils Krievu vidusskola - licejs, Svetlana Elksniņa)
      Jūlija Astratova (Daugavpils 16.vidusskola, Regīna Urbanoviča)
      Artis Grāvelsiņš (Limbažu 3.vidusskola, Solvita Rozenberga)
      Aleksejs Starodubcevs (Jēkabpils 2.vidusskola, Vanda Lovčinovska)
      Agnese Ķerubiņa (Rīgas Pļavnieku sākumskola, Anna Buka)

      II vieta

      Magdalēna Geka (E.Dārziņa mūzikas vidusskola, Laila Kampe)
      Maksims Sokolovs (Rīgas 34.vidusskola, Olga Trasko)
      Sergejs Ivanovs (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, Jevgēnija Staceviča)
      Andrejs Lukjanovs (Daugavpils Krievu vidusskola - licejs, Svetlana Elksniņa)
      Ilze Ošiņa (Rīgas 62.vidusskola, Anna Veļecka)
      Arnolds Eizenšmits (Rīgas V.Zālīša pamatskola, Undīne Strazdiņa)
      Marina Siņavska (Daugavpils Saskaņas pamatskola, Aļesja Šapkova)
      Artūrs Rabša (Daugavpils Krievu vidusskola - licejs, Svetlana Elksniņa)
      Anna Beļeviča (Rīgas 2.vidusskola, Ilze Darģe)
      Artjoms Ļipins (Daugavpils Krievu vidusskola - licejs, Svetlana Elksniņa)

      III vieta

      Konstantīns Franckevičs (4.klase; Daugavpils Krievu vidusskola - licejs, Svetlana Elksniņa)
      Valentīns Lavrinovičs (4.klase; Daugavpils Krievu vidusskola - licejs, Svetlana Elksniņa)
      Kalvis Kalniņš (Liepājas 1.vidusskola, Dainis Mihailovs)
      Elīna Kokenberga (Valmieras pamatskola, Edīte Būmane)
      Santa Ratnika (Cēsu pilsētas pamatskola, Sandra Logina)
      Aleksandra Kozlova (Rīgas Rīnūžu vidusskola, Olga Sibiļova)
      Jekaterina Sarmanova (E.Dārziņa mūzikas vidusskola, Jolanta Zaretoka)
      Voldemārs Smelēns (Rīgas 41.vidusskola, Rita Dīce)
      Ēriks Friško (Liepājas pilsētas 12.vidusskola, Tatjana Kurdeko)
      Andris Šnipkis (Sikšņu pamatskola (Liepājas raj.), Agrita Brizga)
      Irina Kovaļova (Rīgas Rīnūžu vidusskola, Olga Sibiļova)
      Ivans Tabernakulovs (Rīgas Anniņmuižas vidusskola, Lidija Kaļiņina)
      Jevgēnijs Tihonovs (Rēzeknes 2.vidusskola, Rita Romāne)
      Roberts Tomme (Rīgas V.Zālīša pamatskola, Undīne Strazdiņa)
      Santana Voinikeviča (Daugavpils 15.vidusskola, Nikolajs Rubaha)
      Kristīne Boldaveška (Rīgas Purvciema vidusskola, Vera Aleksandrova)
      Kristiāna Bruzgule (Rīgas Franču licejs, Māra Dibranča)
      Kristiāns Čerņevičs (Jelgavas Spīdolas ģimnāzija, Margita Rudzone)
      Mārtiņš Frīdenbergs (Ogresgala pamatskola, Vera Krilovska)
      Oļegs Ribakovs (Rīgas 40.vidusskola, Nelli Kozļenko)
      Henrijs Smelēns (Rīgas 41.vidusskola, Rita Dīce)
      Dmitrijs Spružs (Rīgas Rīnūžu vidusskola, Olga Sibiļova)

      Atzinība

      Alīna Govoruhina (4.klase; Daugavpils Krievu vidusskola - licejs, Svetlana Elksniņa)
      Anna Grizāne (4.klase; Daugavpils Krievu vidusskola - licejs, Svetlana Elksniņa)
      Dmitrijs Masļakovs (4.klase; Daugavpils Saskaņas pamatskola, Aļesja Šapkova)
      Marija Ņikitina (4.klase; Daugavpils Krievu vidusskola - licejs, Svetlana Elksniņa)
      Karīna Beridze (Daugavpils 5.pamatskola, Alla Rjaguzova)
      Antra Dzērve (A.Upīša Skrīveru vidusskola, Raisa Skrimble)
      Oļegs Jeremejevs (Rīgas 13.vidusskola, Natālija Mosolova)
      Dmitrijs Kaļdi (Jelgavas 5.vidusskola, Natela Seļiščeva)
      Artjoms Krivčenko (Rīgas 34.vidusskola, Olga Trasko)
      Normunds Orlauskas (Daugavpils Krievu vidusskola - licejs, Svetlana Elksniņa)
      Jevgenijs Semjonovs (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, Jevgēnija Staceviča)
      Maksimilians Verbickis (Rīgas Herdera vidusskola, Olga Gavriļenko)
      Jūlija Frolova (Rīgas Rīnūžu vidusskola, Olga Sibiļova)
      Anna Ivanova (Daugavpils Saskaņas pamatskola, Aļesja Šapkova)
      Pēteris Mauriņš (Cēsu pilsētas pamatskola, Sandra Logina)
      Anna Stanka (Ķeguma komercnovirziena vidusskola, Irēna Stāmure)
      Uvis Strauss (Tukuma 2.vidusskola, Valda Rācenāja)
      Aleksandra Truseviča (Rīgas Rīnūžu vidusskola, Olga Sibiļova)
      Maira Vasiļevska (Rīgas V.Zālīša pamatskola, Elita Rītere)
      Baiba Bērziņa (Mazsalacas vidusskola, Pēteris Auzāns)
      Ginta Boze (Cēsu pilsētas Pastariņa pamatskola, Laine Ūdre)
      Mārtiņš Švalkovskis (Siguldas 3.pamatskola, Ņina Balode)
      Alīna Vasiļevska (Rīgas Universālā vidusskola, Nataļja Krievāne)

    6. klase * 7. klase * 8. klase * 9. klase * 10. klase * 11. klase * 12. klase


 

LU NMS