nms@lu.lv
67033738
Rīga, Zeļļu iela 8, Namiņš

Kontaktinformācija
Par mums


A. Liepas Neklātienes matemātikas skola (NMS) ir Latvijas Universitātes Fizikas un matemātikas fakultātes struktūrvienība akadēmiskā un zinātniskā darba veikšanai. Tās statuss LU hierarhijā līdzvērtīgs nodaļas (matemātikas, fizikas un optometrijas un redzes zinātnes nodaļas) statusam.
 

33. atklātās matemātikas olimpiādes laureāti
2005./2006.m.g.

    6. klase * 7. klase * 8. klase * 9. klase * 10. klase * 11. klase * 12. klase

    5.klase

    (Iekavās norādīta skola un skolotājs/-i, kas māca matemātiku.)


       
      I vieta
       
      Edgars Eglītis (Rīgas 2.vidusskola, Ilze Darģe)
      Ivars Jaundžeikars (Jaunjelgavas vidusskola, Valentīna Rimare)
      Ņikita Larka (Rīgas 88.vidusskola, Lidija Meļņika)
      Andris Locāns (Gulbenes Bērzu pamatskola, Astrīda Bistere)
      Artūrs Matašovs (Daugavpils Saskaņas pamatskola, Aļesja Šapkova)
      Inese Silkina (Jelgavas 3.pamatskola, Dzintra Zingule)
       
      II vieta
       
      Laura Ančāne (Rīgas 2.vidusskola, Ilze Darģe)
      Alla Andronova (Rīgas 65.vidusskola, Inna Buraka)
      Andrejs Aristovs (Daugavpils 9.vidusskola, Helēna Kovale)
      Anna Bičevska (Rīgas Franču licejs, Ziedīte Dzeguze)
      Jūlija Candere (Daugavpils Saskaņas pamatskola, Aļesja Šapkova)
      Niks Evalds (Rīgas Doma kora skola, Vita Virza)
      Alīna Govoruhina (Daugavpils Krievu vidusskola - licejs, Irina Poļakova)
      Stanislavs Jablonskis (Rīgas Rīnūžu vidusskola, Olga Kostenko)
      Karīna Jurjāne (Cēsu pilsētas pamatskola, Ligita Neimane)
      Valentīns Lavrinovičs (Daugavpils Krievu vidusskola - licejs, Irina Poļakova)
      Gatis Ogle (4.klase; Rīgas Pļavnieku sākumskola, Inguna Zaharova)
      Silva Priede (Uzvaras vidusskola, Valda Bičkova)
      Stefans Rožanskis (Rīgas Rīnūžu vidusskola, Olga Sibiļova)
      Estera Šeinkmane (Rīgas 40.vidusskola, Natālija Kozeļska)
      Liene Šokolaite (Sikšņu pamatskola (Liepājas raj.), Valentīna Keirāne)
       
      III vieta
       
      Marija Bikova (Rīgas Purvciema vidusskola, Viktorija Požiļenko)
      Arkādijs Birjuks (Rēzeknes 2.vidusskola, Valentīna Višņakova)
      Valērija Davidenko (Rīgas 13.vidusskola, Ludmila Krutikova)
      Konstantīns Francķevičs (Daugavpils Krievu vidusskola - licejs, Irina Poļakova)
      Rasmuss Filips Geks (Zvejniekciema vidusskola, Valda Krasovska)
      Artūrs Ketlers (Ogres pamatskola, Irina Bogdanova)
      Toms Kusiņš (Ogres 1.vidusskola, Inta Laicāne)
      Ance Lauva-Salnāja (Gulbenes Bērzu pamatskola, Astrīda Bistere)
      Roberts Lukjanovs (4.klase; Daugavpils 15.vidusskola, Nikolajs Rubaha, Svetlana Cinne)
      Dmitrijs Masļakovs (Daugavpils Saskaņas pamatskola, Aļesja Šapkova)
      Marija Ņikitina (Daugavpils Krievu vidusskola - licejs, Irina Poļakova)
      Mstislavs Oprisņaks (Daugavpils Krievu vidusskola - licejs, Irina Poļakova)
      Roberts Plaudis (Rīgas V.Zālīša pamatskola, Ingrīda Kamarūte)
      Ksenija Zavjalova (Rīgas 13.vidusskola, Ludmila Krutikova)
      Ņikita Žemčugovs (Daugavpils Saskaņas pamatskola, Aļesja Šapkova)
       
      Atzinība
       
      Anda Āboliņa (Valmieras pamatskola, Inga Valtiņa)
      Niklāvs Barkovskis (Jēkabpils 3.vidusskola, Ligita Ozoliņa)
      Elza Anna Bārzdiņa (Sākumskola "Taurenītis", Ilze Vītiņa)
      Rūdolfs Bedrikovs (Rīgas 63.vidusskola, Ļubova Avdoņina)
      Kristīne Beitika (E.Dārziņa mūzikas vidusskola, Laila Kampe)
      Kristīne Bļinova (4.klase; Daugavpils Krievu vidusskola - licejs, Svetlana Elksniņa)
      Emīls Brenčs (Tukuma 2.vidusskola, Valentīna Svētule)
      Mārīte Desaine (Viļānu vidusskola, Irēna Pudule)
      Unda Nelda Dubova (Priekuļu vidusskola, Agrita Bartušēvica)
      Elīna Dūda (Preiļu 1.pamatskola, Mairita Grišule)
      Jurģis Eglīte (Cēsu pilsētas pamatskola, Ligita Neimane)
      Deniss Eitminavičs (Daugavpils 3.vidusskola, Ludmila Koha)
      Arina Fjodorova (Daugavpils 15.vidusskola, Nikolajs Rubaha)
      Artūrs Krišjānis Goba (Siguldas 3.pamatskola, Inta Ozoliņa)
      Roberts Graudiņš (Rīgas 64.vidusskola, Elga Gaile)
      Anna Grizāne (Daugavpils Krievu vidusskola - licejs, Svetlana Elksniņa, Irina Poļakova)
      Dmitrijs Gruzdevs (Rīgas 20.vidusskola, Inna Lukanova)
      Laura Ikkere (Alūksnes pilsētas sākumskola, Maija Vociša)
      Līga Ilsuma (E.Dārziņa mūzikas vidusskola, Laila Kampe)
      Laura Ivane (Tukuma 2.pamatskola, Solvita Arenta)
      Artjoms Jazvics (Daugavpils Saskaņas pamatskola, Aļesja Šapkova)
      Madara Keiva (Bejas pamatskola, Guna Igošina)
      Sangrita Kleinberga (Grobiņas vidusskola, Brigita Pelēķe)
      Katrīna Kronberga (Rīgas 62.vidusskola, Sanita Briška)
      Ilze Lāce (Rīgas 2.vidusskola, Ilze Darģe)
      Aigars Langins (Rīgas Franču licejs, Ziedīte Dzeguze)
      Andra Lauva-Salnāja (Gulbenes Bērzu pamatskola, Astrīda Bistere)
      Āris Lazdiņš (Zeltiņu pamatskola, Ilga Lazdiņa)
      Uldis Lazdiņš (Cēsu pilsētas pamatskola, Linda Štrausa)
      Madara Lece (Jūrmalas Alternatīvā skola, Iveta Dreiblate)
      Dārta Meškova (Daugavpils Saskaņas pamatskola, Aļesja Šapkova)
      Lolita Misjune (Daugavpils Saskaņas pamatskola, Aļesja Šapkova)
      Deniels Mitins (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, Lidija Gaidamanova)
      Jānis Pudāns (Rudzātu vidusskola, Alma Marcinkeviča)
      Zane Rasiņa-Rasa (Ogres pamatskola, Irina Bogdanova)
      Sarma Reitere (Rīgas 25.vidusskola, Gita Šulce)
      Elīna Rjazanska (Rēzeknes 2.vidusskola, Olga Aksakalova)
      Reinis Rudzītis (Gulbenes Bērzu pamatskola, Astrīda Bistere)
      Māris Sardiko (Daugavpils Saskaņas pamatskola, Aļesja Šapkova)
      Matīss Seilis (Preiļu 1.pamatskola, Mairita Grišule)
      Elīna Smilškalne (Jaunsilavas pamatskola, Maija Ancāne)
      Leonts Stepanovs (Rīgas 63.vidusskola, Ļubova Avdoņina)
      Daniels Šapovalovs (Liepājas pilsētas 12.vidusskola, Gaļina Ņeznanova)
      Valts Štolcers (4.klase; Līvānu 1.vidusskola, Anita Strode)
      Jana Vasiļonoka (Daugavpils 10.vidusskola, Agafija Fjodorova)
      Rūdolfs Veide (Rīgas V.Zālīša pamatskola, Andris Šuba)
      Līga Zālīte (Jaungulbenes pagasta Gulbīša vidusskola, Vija Medne)
      Varvara Zavjalova (Rīgas 10.vidusskola, Svetlana Grīnberga)
      Katrīna Zelle (Rīgas Franču licejs, Ziedīte Dzeguze)
      Raivis Ziemelis (Jēkabpils pamatskola, Valentīna Škarstāne)
      Monta Zimerte (Tukuma 2.pamatskola, Solvita Arenta)
      Aleksejs Žitkevičs (Rīgas Rīnūžu vidusskola, Olga Sibiļova)

    6. klase * 7. klase * 8. klase * 9. klase * 10. klase * 11. klase * 12. klase


 

LU NMS