nms@lu.lv
67033738
Rīga, Zeļļu iela 8, Namiņš

Kontaktinformācija
Par mums


A. Liepas Neklātienes matemātikas skola (NMS) ir Latvijas Universitātes Fizikas un matemātikas fakultātes struktūrvienība akadēmiskā un zinātniskā darba veikšanai. Tās statuss LU hierarhijā līdzvērtīgs nodaļas (matemātikas, fizikas un optometrijas un redzes zinātnes nodaļas) statusam.
 

21. atklātās matemātikas olimpiādes laureāti
1993./94.m.g.

    Dati ir tikai par 5., 6. un 7. klasi

    Iekavās aiz skolas norādīts matemātikas skolotājs.

    I vieta

    5.klase

    Anna Meļohina (Rīgas 88.vidusskola, )

    6. klase

    Aleksandra Koroļova (Rīgas 40.vidusskola, Viktors Gluhovs)

    7.klase

    Jānis Sermuliņš (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Maija Balode, Kristīne Ševčenko)

    II vieta

    5.klase

    Romāns Davidko (Rīgas 88.vidusskola, Jeļena Kovaļčuka)
    Jānis Gorbunovs (Olaines 1.vidusskola, )
    Ļevs Kegļins (Rīgas Ebreju vidusskola, Aleksandra Kostjukovska)
    Normunds Pīlips (Ogres 1.vidusskola, )
    Jeļena Turuļina (Rīgas 88.vidusskola, )
    Bella Vaļdmana (Rīgas 40.vidusskola, )

    6.klase

    Guntars Šņepsts (Dzelzavas pamatskola, )
    Linda Briķe (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Imants Strazdiņš, Alfrēds Grava)
    Lauris Lietavietis (Uzvaras vidusskola, )

    7.klase

    Kristīne Beņķe (Siguldas Valsts ģimnāzija, )
    Ieva Čivča (Rīgas Komercskola, )
    Deļina Barace (Rīgas Ebreju vidusskola, )
    Edmunds Cers (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Dainis Kriķis)

    III vieta

    5.klase

    Jevgēnijs Kritiņins (Rīgas Universālā komercskola, )
    Edgars Rencis (Valmieras 1.vidusskola, )
    Dzintra Skuja (Ernsta Glika Alūksnes Valsts Ģimnāzija, Vija Miesniece)
    Rinalds Trukšs (Neretas vidusskola, )
    Agris Bušs (RTU Āgenskalna koledža, )
    Harijs Cīrulis (Cēsu 1.vidusskola, )
    Ilva Ermuža (Ogres 2.vidusskola, )
    Aigars Mahinovs (Jēkabpils 3.vidusskola, )
    Kaspars Pļaviņš (Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskola, )
    Mikus Visendorfs (Natālijas Draudziņas ģimnāzija, )

    6.klase

    Romāns Astahovs (Daugavpils 4.vidusskola, Jevgēnija Ruhmane)
    Romāns Maļinovskis (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Aija Vasiļevska, Alfrēds Grava)
    Baiba Melece (Ernsta Glika Alūksnes Valsts Ģimnāzija, Irina Gailīte)
    Elīna Ose (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, )
    Mihails Aferins (Rīgas Ebreju vidusskola, )
    Aivars Kalvāns (Līvānu 1.vidusskola, Marija Raginska)
    Mārtiņš Dīcis (Engures vidusskola, Bruno Andruss)

    7.klase

    Pēteris Paikens (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Ella Detlova, Alfrēds Grava)
    Magda Papēde (Siguldas Valsts ģimnāzija, Valentīna Laganovska)
    Romans Kazancevs (Rīgas Rīnūžu ģimnāzija, Viktors Gluhovs)
    Dace Rukliša (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Maija Balode, Kristīne Ševčenko)
    Kārlis Goba (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Ella Detlova, Alfrēds Grava)
    Evita Rozenfelde (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, )

    atzinība

    5. klase

    Ervīns Aksjonovs (Rīgas 58.vidusskola, )
    Lāsma Pirktiņa (DA Liepājas pilsētas 5.vidusskola, )
    Sergejs Cvetkovs (Rīgas 88.vidusskola, )
    Iveta Dralbe (Rīgas 84.vidusskola, )
    Sergejs Dubčaks (Rīgas 88.vidusskola, Jeļena Kovaļčuka)
    Pavels Jegorovs (Rīgas Rīnūžu ģimnāzija, )
    Renārs Pūce (Tukuma 2.vidusskola, )
    Mindaugas Rosickas (Rīgas 65.vidusskola, )
    Eduards Saļņikovs (Rīgas 84.vidusskola, )
    Juris Tapiļiks (Jēkabpils 2.vidusskola, )
    Laima Vizule (Jēkabpils Valsts ģimnāzija, Ingrīda Kauranena)
    Reinis Balmaks (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Aija Vasiļevska)
    Laura Cimža (Mores pamatskola, )
    Māris Elsiņš (Gulbenes ģimnāzija, Biruta Pjalkovska)
    Agris Gaujenietis (RTU Āgenskalna koledža, )
    Kārlis Jēkabsons (Rīgas 3.vidusskola, )
    Jānis Zunde (Ogres 1.vidusskola, Nora Kaimiņa)

    6.klase

    Dana Jasone (Natālijas Draudziņas ģimnāzija, )
    Jevgenijs Kazaņins (Rīgas 88.vidusskola, Valentina Zinovčika)
    Aleksandrs Uhovs (Rīgas 13.vidusskola, Natālija Mosolova)
    Alberts Zaharčenko (Rīgas 88.vidusskola, Valentina Zinovčika)
    Gints Apšanca (Siguldas Valsts ģimnāzija, )
    Eduards Borisevičs (Daugavpils 4.vidusskola, Jevgēnija Ruhmane)
    Deniss Korotkovs (Daugavpils 4.vidusskola, Jevgēnija Ruhmane)
    Julija Menisa (Rīgas Ebreju vidusskola, )

    7. klase

    Signe Eglīte (Salaspils 1.vidusskola, )
    Tatjana Stankeviča (Puškina licejs, Jurijs Kudrjašovs)
    Laura Žoka (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Ella Detlova, Alfrēds Grava)
    Ilze Dzelme (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Maija Balode, Alfrēds Grava)
    Agnese Prāva (Jēkabpils 3.vidusskola, )
    Evija Vimba (Krimuldas vidusskola, )
    Krišjānis Zariņš (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Ella Detlova)
    Jānis Zeibots (Kandavas vidusskola, )
    Edgars Buls (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, )
    Arnis Cakuls (Ogres 1.vidusskola, )
    Andris Eglājs (Valmieras 5.vidusskola, )
    Juris Jansons (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Maija Balode, Kristīne Ševčenko)
    Lauris Pārups (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, )
    Oskars Podāns (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Maija Balode, Alfrēds Grava)
    Ingrīda Vigule (Ogres 1.vidusskola, )
    Rihards Germans (Ogres 1.vidusskola, )
    Ilze Kalniņa (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Maija Balode, Kristīne Ševčenko)
    Māris Kanēlis (Limbažu 1.vidusskola, Ausma Krastiņa)
    Jānis Kovaļevskis (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, )
    Magdalēna Treija (Rīgas 62.vidusskola, )
    Elīna Volāne (Olaines 1.vidusskola, )
    Laura Belēviča (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, )
    Ivars Brēmanis (Siguldas Valsts ģimnāzija, Valentīna Laganovska)
    Evija Eisimante (Rīgas 84.vidusskola, )
    Ilmārs Gromuls (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Maija Balode)
    Liene Jauntirāne (Olaines 1.vidusskola, )
    Kaspars Lācis (Rīgas 64.vidusskola, )
    Inese Mugarēviča (Olaines 1.vidusskola, )
    Vladimirs Ņikiforovs (Siguldas Valsts ģimnāzija, Valentīna Laganovska)
    Jānis Rikmanis (Valmieras 5.vidusskola, )
    Sandra Vilkāja (Ogres 1.vidusskola, Nora Kaimiņa)
    Eduards Burņiks (Rīgas 94.vidusskola, )
    Krišjānis Grava (Rīgas 84.vidusskola, Diāna Orbidāne)
    Ģirts Koliņš (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, )
    Elvis Matvens (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, )
    Kristaps Miķelsons (Limbažu 1.vidusskola, )
    Pēteris Striķis (Salaspils 1.vidusskola, )
    Kristaps Tamužs (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Maija Balode, Kristīne Ševčenko, Alfrēds Grava)
    Ģirts Kindzulis (Tukuma 2.vidusskola, Indra Muceniece)


 

LU NMS