nms@lu.lv
67033738
Rīga, Zeļļu iela 8, Namiņš

Kontaktinformācija
Par mums


A. Liepas Neklātienes matemātikas skola (NMS) ir Latvijas Universitātes Fizikas un matemātikas fakultātes struktūrvienība akadēmiskā un zinātniskā darba veikšanai. Tās statuss LU hierarhijā līdzvērtīgs nodaļas (matemātikas, fizikas un optometrijas un redzes zinātnes nodaļas) statusam.
 

22. atklātās matemātikas olimpiādes laureāti
1994./95.m.g.

    Dati ir tikai par 5., 6., 7. un 8. klasi

    Iekavās aiz skolas norādīts matemātikas skolotājs.

    5. klase

    I vieta

    Aleksandrs Belovs (Rīgas 22.vidusskola, Inta Baltiņa)

    II vieta

    Arturs Gailītis (Smiltenes vidusskola, )
    Ieva Lauriņa (Rīgas Franču licejs, Dace Andžāne)
    Kārlis Brils (Valmieras 1.vidusskola, )
    Ilze Konoščenoka (Natālijas Draudziņas ģimnāzija, Inga France)
    Antons Ulasēvičs (Rīgas 88.vidusskola, Ludmila Kosigina)
    Elīna Seļicka (Gulbenes ģimnāzija, Gunta Mezīte)

    III vieta

    Aiva Elsiņa (Gulbenes 1.vidusskola, )
    Boriss Ginzburgs (Rīgas 22.vidusskola, Inta Baltiņa)
    Mārtiņš Balodis (Natālijas Draudziņas ģimnāzija, Inga France)
    Agnis Škuškovniks (Rīgas 64.vidusskola, Biruta Caune)
    Dagnis Valters (Dobeles pilsētas ģimnāzija, Aiva Rituma)
    Roberts Znotiņš (Natālijas Draudziņas ģimnāzija, )
    Viktorija Bolšenko (Valkas 1.vidusskola, )
    Dmitrijs Buluševs (Rīgas 88.vidusskola, Ludmila Kosigina)
    Ieva Gailīte (Smiltenes ģimnāzija, )
    Didzis Kalniņš (Tukuma 2.vidusskola, )
    Marija Skorohvatova (Rīgas M.Lomonosova vidusskola, )
    Agnese Zalcmane (Ogres 1.vidusskola, )

    atzinība

    Andis Ābele (Smiltenes ģimnāzija, )
    Renārs Felcis (Daugavpils 1.vidusskola, )
    Ieva Petrova (Tukuma Raiņa 1.vidusskola, Sandra Eglīte)
    Renāte Praude (Natālijas Draudziņas ģimnāzija, )
    Lauris Repša (Preiļu 1.pamatskola, Mairita Grišule)
    Dmitrijs Russkovs (Daugavpils 4.vidusskola, Jeļena Azareviča)
    Rihards Opmanis (Rīgas Valda Zālīša pamatskola, )
    Karīna Kizjakina (Tukuma Raiņa 1.vidusskola, Sandra Eglīte)

    6. klase

    I vieta

    Jevgēnijs Ivanovs (Daugavpils 4.vidusskola, Arkādijs Kurmeļovs)

    II vieta

    Jeļena Sokolovska (Daugavpils Krievu ģimnāzija, Boriss Koltuns)
    Sergejs Snegirjovs (Rīgas Rīnūžu ģimnāzija, )
    Aleksandrs Širins (Daugavpils 4.vidusskola, Arkādijs Kurmeļovs)

    III vieta

    Mārtiņš Balodis (Olaines 1.vidusskola, )
    Agris Bušs (RTU Āgenskalna koledža, )
    Pēteris Lediņš (Rīgas Centra humanitārā vidusskola, )
    Vineta Agliša (Natālijas Draudziņas ģimnāzija, )
    Mārtiņš Punculis (Rudzātu vidusskola, Veneranda Spriņģe)
    Arvīds Rassa (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, )
    Bella Boļdmane (Rīgas 40.vidusskola, )
    Baiba Miķe (Dāvja Ozoliņa Apes vidusskola, )

    atzinība

    Ervīns Aksjonovs (Rīgas 58.vidusskola, )
    Reinis Dzenis (Slokas pamatskola, )
    Igors Gorbovickis (Rīgas 40.vidusskola, Viktors Gluhovs)
    Jevgēnijs Kruptovs (Rīgas Rīnūžu ģimnāzija, )
    Kaspars Krūtkrāmelis (Natālijas Draudziņas ģimnāzija, )
    Mikus Visendorfs (Natālijas Draudziņas ģimnāzija, )
    Daiga Cepīte (Ogres 1.vidusskola, )
    Ilze Dienava (Valkas 1.vidusskola, Viola Levina)
    Vladislavs Kugeļevičs (Daugavpils 4.vidusskola, Arkādijs Kurmeļovs)
    Anna Meļohina (Rīgas 88.vidusskola, )
    Dace Neimane (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Maija Balode, Kristīne Ševčenko)
    Kaspars Pļaviņš (Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskola, )
    Jeļena Smelova (Rīgas Universālā komercskola, )
    Nadežda Umpiroviča (Daugavpils Krievu ģimnāzija, Boriss Koltuns)
    Maksims Jevsjukovs (Jēkabpils 2.vidusskola, )
    Dzintra Skuja (Ernsta Glika Alūksnes Valsts Ģimnāzija, Vija Miesniece)
    Māra Spriņģe (Rudzātu vidusskola, Veneranda Spriņģe)
    Laura Zāģere (Tukuma Raiņa 1.vidusskola, )
    Miks Krilovs (Smiltenes ģimnāzija, )

    7. klase

    I vieta

    Mārtiņš Dīcis (Engures vidusskola, Bruno Andruss)
    Aleksandra Koroļova (Rīgas 40.vidusskola, Viktors Gluhovs)
    Romāns Maļinovskis (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Aija Vasiļevska, Alfrēds Grava)

    II vieta

    Jevgēnijs Bakanovs (Daugavpils 4.vidusskola, Jevgēnija Ruhmane)
    Eduards Borisevičs (Daugavpils 4.vidusskola, Jevgēnija Ruhmane)
    Jānis Dričs (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Ella Detlova, Alfrēds Grava)
    Anastasija Ivanova (Daugavpils 4.vidusskola, Jevgēnija Ruhmane)
    Aleksandrs Ogorodnikovs (Daugavpils Krievu ģimnāzija, )

    III vieta

    Romāns Astahovs (Daugavpils 4.vidusskola, Jevgēnija Ruhmane)
    Andrejs Bakašs (Daugavpils 4.vidusskola, Jevgēnija Ruhmane)
    Anatolijs Skorohods (Rīgas Ebreju vidusskola, )
    Aleksandrs Šantars (Rīgas 88.vidusskola, )
    Vija Mičūne (Daugavpils pilsētas 1.ģimnāzija, Maruta Skrīvele, Vitolds Gedroics)

    atzinība

    Deniss Arehtovs (Daugavpils 4.vidusskola, Jevgēnija Ruhmane)
    Laura Āboliņa (Gulbenes 1.vidusskola, )
    Linda Briķe (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Imants Strazdiņš, Alfrēds Grava)
    Filips Jeļisejevs (Natālijas Draudziņas ģimnāzija, Inga France)
    Edgars Piruška (Andreja Upīša Skrīveru vidusskola, Daina Ziediņa)
    Dmitrijs Rassohins (Rīgas Rīnūžu ģimnāzija, Viktors Gluhovs)
    Jānis Zamovskis (Ogres 1.vidusskola, )
    Vitālijs Kuzņecovs (Rīgas 88.vidusskola, Valentina Zinovčika)
    Aleksejs Novikovs (Daugavpils 4.vidusskola, )
    Oskars Seņavskis (Rīgas 84.vidusskola, Laima Stāmure)
    Laima Ziediņa (Siguldas Valsts ģimnāzija, Daiga Jēkabsone)
    Egle Klekere (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Ella Detlova)
    Baiba Melece (Ernsta Glika Alūksnes Valsts Ģimnāzija, Irina Gailīte)
    Artūrs Spīķis (Preiļu Valsts Ģimnāzija, Anna Ļeonova)
    Mihails Vakkers (Rīgas 12.vidusskola, )
    Jevgēnijs Seredenko (Rīgas 88.vidusskola, Valentina Zinovčika)
    Reinis Bērziņš (Ogres 1.vidusskola, Nora Kaimiņa)
    Eduards Krūmiņš (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, )
    Tatjana Kitova (Jēkabpils 2.vidusskola, )

    8. klase

    I vieta

    Zigmārs Rasščevskis (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Maija Balode, Kristīne Ševčenko)
    Pēteris Paikens (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Ella Detlova, Alfrēds Grava)
    Jānis Sermuliņš (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Maija Balode, Kristīne Ševčenko)
    Kristīne Beņķe (Siguldas Valsts ģimnāzija, )

    II vieta

    Indra Viktorova (Ogresgala pamatskola, )
    Kārlis Goba (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Ella Detlova, Alfrēds Grava)
    Voldemārs Hercovs-Hercbergs (Rīgas 64.vidusskola, Ilze Ose)
    Svetlana Koļeda (Rīgas 92.vidusskola, Romualda Gavšina)
    Agnese Belousova (Tukuma 2.vidusskola, Indra Muceniece)
    Edmunds Cers (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Dainis Kriķis)
    Oskars Podāns (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Maija Balode, Alfrēds Grava)
    Romans Kasperovičs (Rīgas 92.vidusskola, )

    III vieta

    Jekaterina Šeļgova (Rīgas 92.vidusskola, Romualda Gavšina)
    Evija Vimba (Krimuldas vidusskola, )
    Jekaterina Palatkina (Rīgas 92.vidusskola, Romualda Gavšina)
    Kaspars Lācis (Rīgas 64.vidusskola, )
    Mārtiņš Pērkons (DA Cēsu Valsts ģimnāzija, Ilze Fokerote)
    Zita Lintere (DA Cēsu Valsts ģimnāzija, )
    Lauris Pārups (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, )
    Krišjānis Zariņš (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Ella Detlova)
    Ieva Dambe (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, )
    Ilze Dzelme (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Maija Balode, Alfrēds Grava)
    Andris Kļaviņš (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, )

    atzinība

    Ieva Čivča (Rīgas Komercskola, )
    Jūlija Hodakovska (Rīgas Rīnūžu ģimnāzija, Viktors Gluhovs)
    Ģirts Niedra (Limbažu 1.vidusskola, Ausma Krastiņa)
    Ivars Bebrišs (Limbažu 1.vidusskola, Rasma Rozenberga)
    Daina Švābe (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, )
    Guntars Saldaks (Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskola, )
    Andris Guļāns (Rīgas M.Lomonosova vidusskola, )
    Daniels Jeļisejevs (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Maija Balode, Kristīne Ševčenko)
    Kristaps Tamužs (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Maija Balode, Kristīne Ševčenko, Alfrēds Grava)
    Helmuts Bēms (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Maija Balode, Kristīne Ševčenko)
    Eva Fišere (Uzvaras vidusskola, )
    Genādijs Pugačovs (Rīgas 88.vidusskola, Ludmila Kosigina)
    Aigars Saušs (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Maija Balode, Kristīne Ševčenko)
    Jeļizaveta Volkova (Rīgas 88.vidusskola, Ludmila Kosigina)
    Eduards Burņiks (Rīgas 94.vidusskola, )
    Magda Papēde (Siguldas Valsts ģimnāzija, Valentīna Laganovska)
    Mārtiņš Popelis (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Maija Balode, Kristīne Ševčenko)
    Dmitrijs Rutko (Rīgas M.Lomonosova vidusskola, Aleksandra Guļāne)
    Kristīne Skaliņa (DA Cēsu Valsts ģimnāzija, )
    Krišs Spūlis (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Maija Balode, Kristīne Ševčenko)


 

LU NMS