nms@lu.lv
67033738
Rīga, Zeļļu iela 8, Namiņš

Kontaktinformācija
Par mums


A. Liepas Neklātienes matemātikas skola (NMS) ir Latvijas Universitātes Fizikas un matemātikas fakultātes struktūrvienība akadēmiskā un zinātniskā darba veikšanai. Tās statuss LU hierarhijā līdzvērtīgs nodaļas (matemātikas, fizikas un optometrijas un redzes zinātnes nodaļas) statusam.
 

23. atklātās matemātikas olimpiādes laureāti
1995./96.m.g.

    Dati ir tikai par 5., 6., 7., 8. un 9. klasi

    Iekavās aiz skolas norādīts matemātikas skolotājs.

    4. klase

    III vieta

    Vadims Akula (Daugavpils Krievu ģimnāzija, Irina Poļakova)
    Aleksandrs Eigims (Daugavpils Krievu ģimnāzija, Irina Poļakova)
    Deniss Ziļs (Daugavpils Krievu ģimnāzija, Irina Poļakova)

    5. klase

    I vieta

    Juris Viesītis (Rīgas 6.vidusskola, )
    Valts Sondors (Rīgas 94.vidusskola, )

    II vieta

    Inese Bērziņa (Siguldas 3.pamatskola, )
    Artūrs Vrubļevskis (Rīgas Valda Zālīša pamatskola, )
    Mārtiņš Ozoliņš (Valmieras ģimnāzija, Zinaīda Grīnberga)
    Ivita Reveliņa (Rīgas 58.vidusskola, )
    Valdis Jauģietis (Rīgas Franču licejs, )
    Andris Ševčenko (Rīgas Valda Zālīša pamatskola, )
    Krišjānis Vīdušs (Rīgas Franču licejs, Ina Svilāne)
    Linda Pastare (Salas pamatskola (Preiļu raj.), Valentīna Madalāne)
    Zane Rūtiņa (Ulbrokas vidusskola, )
    Armands Skrūzmanis (Rīgas 58.vidusskola, )

    III vieta

    Kārlis Žīgurs (Friča Brīvzemnieka pamatskola, Biruta Venckus)
    Diāna Rogule (Rīgas 58.vidusskola, )
    Aleksandrs Smirnovs (Rīgas 40.vidusskola, Nadežda Vitkovska)
    Līga Aizkalniete (Jaungulbenes pagasta Gulbīša vidusskola, Marta Gailuma)
    Henrijs Barševskis (Natālijas Draudziņas ģimnāzija, )
    Gatis Brakšs (Limbažu 1.vidusskola, Vija Miķelsone)
    Ivars Buišus (Aizkraukles 2.vidusskola, )
    Kristīne Didriksone (Preiļu 1.pamatskola, Mairita Grišule)
    Māris Keišs (Aizkraukles 2.vidusskola, )
    Zane Miķelsone (Jaungulbenes pagasta Gulbīša vidusskola, )
    Agnese Romancāne (Ilmāra Gaiša Kokneses vidusskola, Elvīra Broka)
    Dace Sniķere (Ernsta Glika Alūksnes Valsts Ģimnāzija, )
    Dmitrijs Šmirjovs (Natālijas Draudziņas ģimnāzija, )

    atzinība

    Mārtiņš Agapovs (Mores pamatskola, )
    Jānis Duiše (Rīgas Juglas vidusskola, )
    Andris Grants (Rīgas Franču licejs, Ina Svilāne)
    Aleksandrs Ivanovs (Rīgas 10.vidusskola, )
    Ansis Orbidāns (Rīgas 84.vidusskola, Ilona Druza)
    Inga Rudzāte (Olaines 1.vidusskola, )
    Raimonds Čivkulis (Rīgas 64.vidusskola, )
    Ērika Doļģe (Neretas vidusskola, )
    Inga Dukāte (Rīgas 58.vidusskola, )
    Imants Ērglis (Valmieras ģimnāzija, Zinaīda Grīnberga)
    Kārlis Ganģis (Rīgas Juglas vidusskola, )
    Aleksandrs Moskaliks (Rīgas 92.vidusskola, )
    Oskars Toms (Ādažu pagasta vidusskola, Alīna Stelmaka)
    Mikus Vanags (Viļānu vidusskola, Aina Vanaga)

    6. klase

    I vieta

    Aleksandrs Belovs (Rīgas 22.vidusskola, Inta Baltiņa)
    Renāte Praude (Natālijas Draudziņas ģimnāzija, )

    II vieta

    Antons Matrosovs (Rīgas Rīnūžu ģimnāzija, )
    Pēteris Caune (Burtnieku Ausekļa vidusskola, )
    Boriss Ginzburgs (Rīgas 22.vidusskola, Inta Baltiņa)
    Dmitrijs Russkovs (Daugavpils 4.vidusskola, Jeļena Azareviča)
    Konstantīns Remezs (Rīgas 46.vidusskola, Antonina Ščemeļeva)

    III vieta

    Rihards Opmanis (Rīgas Valda Zālīša pamatskola, )
    Armands Balodis (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Dzintars Zicāns)
    Ance Auziņa (Rīgas Valda Zālīša pamatskola, )
    Toms Eipurs (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Dzintars Zicāns)
    Gundega Kretaine (Rīgas Valda Zālīša pamatskola, )
    Māris Sirmais (Rojas vidusskola, )
    Agnese Zalcmane (Ogres 1.vidusskola, )
    Ilze Bērziņa (Rīgas Valda Zālīša pamatskola, )
    Ieva Lauriņa (Rīgas Franču licejs, Dace Andžāne)
    Mārtiņš Balodis (Natālijas Draudziņas ģimnāzija, Inga France)
    Vladimirs Kožarinovs (Rīgas 21.vidusskola, Hermīne Hansena)
    Aleksandrs Ščemeļevs (Rīgas 92.vidusskola, Lidija Beļajeva)
    Sandis Vedigs (Rīgas Valda Zālīša pamatskola, )

    atzinība

    Jūlija Ivanova (Daugavpils eksperimentālā pamatskola, )
    Ilze Konoščenoka (Natālijas Draudziņas ģimnāzija, Inga France)
    Madara Kreile (Rīgas Valda Zālīša pamatskola, )
    Valentīns Liepiņš (Daugavpils 4.vidusskola, Jeļena Azareviča)
    Marija Skorohvatova (Rīgas M.Lomonosova vidusskola, )
    Agnis Škuškovniks (Rīgas 64.vidusskola, Biruta Caune)
    Dagnis Valters (Dobeles pilsētas ģimnāzija, Aiva Rituma)
    Kārlis Brils (Valmieras 1.vidusskola, )
    Dmitrijs Buluševs (Rīgas 88.vidusskola, Ludmila Kosigina)
    Edgars Manuhins (Ludzas 1.vidusskola, Janīna Marnauza)
    Jevgēnijs Kaktiņš (Daugavpils eksperimentālā pamatskola, Alesja Šapkova)

    7. klase

    I vieta

    Dace Neimane (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Maija Balode, Kristīne Ševčenko)
    Nauris Grigals (Rimicānu pamatskola, )
    Ervīns Aksjonovs (Rīgas 58.vidusskola, )
    Jevgēnijs Ivanovs (Daugavpils 4.vidusskola, Arkādijs Kurmeļovs)

    II vieta

    Mikus Visendorfs (Natālijas Draudziņas ģimnāzija, )
    Jānis Vilensons (Rīgas 58.vidusskola, )
    Igors Gorbovickis (Rīgas 40.vidusskola, Viktors Gluhovs)
    Dzintra Skuja (Ernsta Glika Alūksnes Valsts Ģimnāzija, Vija Miesniece)
    Māra Spriņģe (Rudzātu vidusskola, Veneranda Spriņģe)

    III vieta

    Sergejs Snegirjovs (Rīgas Rīnūžu ģimnāzija, )
    Edgars Rencis (Valmieras 1.vidusskola, )
    Veronika Bazinova (Daugavpils Krievu ģimnāzija, Boriss Koltuns)
    Kristaps Zālītis (Rīgas Valda Zālīša pamatskola, )
    Jānis Gorbunovs (Olaines 1.vidusskola, )
    Egons Lavendelis (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Imants Strazdiņš)
    Olga Sokolova (Rīgas Rīnūžu ģimnāzija, )
    Mihails Grogorjevs (Daugavpils Krievu ģimnāzija, )
    Pavels Jegorovs (Rīgas Rīnūžu ģimnāzija, )
    Nadežda Umpiroviča (Daugavpils Krievu ģimnāzija, Boriss Koltuns)

    atzinība

    Kārlis Neihofers (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Maija Balode, Kristīne Ševčenko)
    Vladislavs Pliss (Puškina licejs, Irina Kravčenko)
    Sergejs Zadorožnijs (Rīgas 40.vidusskola, Viktors Gluhovs)
    Dace Juhņēviča (Rīgas Valda Zālīša pamatskola, )
    Mārtiņš Punculis (Rudzātu vidusskola, Veneranda Spriņģe)
    Bella Vaļdmana (Rīgas 40.vidusskola, )
    Zane Leite (Āgenskalna koledža, )

    8. klase

    I vieta

    Anastasija Ivanova (Daugavpils 4.vidusskola, Jevgēnija Ruhmane)
    Aleksandra Koroļova (Rīgas 40.vidusskola, Viktors Gluhovs)
    Vija Mičūne (Daugavpils pilsētas 1.ģimnāzija, Maruta Skrīvele, Vitolds Gedroics)
    Romāns Astahovs (Daugavpils 4.vidusskola, Jevgēnija Ruhmane)
    Deniss Korotkovs (Daugavpils 4.vidusskola, Jevgēnija Ruhmane)
    Mārtiņš Dīcis (Engures vidusskola, Bruno Andruss)
    Jānis Lielmanis (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Aija Vasiļevska)

    II vieta

    Sergejs Gribs (Rīgas 88.vidusskola, Valentina Zinovčika)
    Laura Šļare (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Maija Balode, Kristīne Ševčenko)
    Ivars Baltus (DA Cēsu Valsts ģimnāzija, Jānis Endele)
    Eduards Borisevičs (Daugavpils 4.vidusskola, Jevgēnija Ruhmane)
    Jānis Dričs (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Ella Detlova, Alfrēds Grava)
    Gļebs Fokins (Rīgas 40.vidusskola, )
    Raimonds Graudiņš (Andreja Upīša Skrīveru vidusskola, )
    Andrejs Maksimovs (Jēkabpils 2.vidusskola, Vanda Lovčinovska)
    Gita Kakse (Ziemeļvalstu ģimnāzija, )

    III vieta

    Tatjana Kitova (Jēkabpils Valsts ģimnāzija, Sandra Saksone)
    Reinis Bērziņš (Ogres 1.vidusskola, Nora Kaimiņa)
    Andis Āriņš (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Aija Vasiļevska)
    Jevgēnijs Džeriņš (Andreja Upīša Skrīveru vidusskola, )
    Filips Jeļisejevs (Natālijas Draudziņas ģimnāzija, Inga France)
    Jevgenijs Kazaņins (Rīgas 88.vidusskola, Valentina Zinovčika)
    Romāns Maļinovskis (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Aija Vasiļevska, Alfrēds Grava)
    Marks Vulfsons (Rīgas Ebreju vidusskola, )

    atzinība

    Mihails Aferins (Rīgas Ebreju vidusskola, )
    Deniss Arehtovs (Daugavpils 4.vidusskola, Jevgēnija Ruhmane)
    Jevgēnijs Bakanovs (Daugavpils 4.vidusskola, Jevgēnija Ruhmane)
    Miks Krilovs (Smiltenes ģimnāzija, )
    Dace Ose (Uzvaras vidusskola, )
    Andrejs Bakašs (Daugavpils 4.vidusskola, Jevgēnija Ruhmane)
    Avelīna Bekkers (Rīgas 88.vidusskola, )
    Edvīns Harkovs (Valmieras 1.vidusskola, )
    Maija Slaidiņa (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Dainis Kriķis)

    9. klase

    I vieta

    Deniss Čebikins (Rīgas 40.vidusskola, Viktors Gluhovs)
    Aigars Saušs (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Maija Balode, Kristīne Ševčenko)
    Jānis Sermuliņš (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Maija Balode, Kristīne Ševčenko)
    Zigmārs Rasščevskis (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Maija Balode, Kristīne Ševčenko)
    Oskars Podāns (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Maija Balode, Alfrēds Grava)
    Artūrs Žogla (Ugāles vidusskola, Guntis Mačtams)

    II vieta

    Jūlija Hodakovska (Rīgas Rīnūžu ģimnāzija, Viktors Gluhovs)
    Ilze Kalniņa (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Maija Balode, Kristīne Ševčenko)
    Lauris Pārups (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, )
    Ilze Dzelme (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Maija Balode, Alfrēds Grava)
    Iļja Germans (Rīgas 40.vidusskola, Viktors Gluhovs)
    Kārlis Goba (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Ella Detlova, Alfrēds Grava)
    Andris Guļāns (Rīgas M.Lomonosova vidusskola, )
    Jānis Neimanis (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Dainis Kriķis)
    Ainārs Zariņš (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Ella Detlova, Alfrēds Grava)
    Krišjānis Zariņš (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Ella Detlova)
    Ilze Žagare (Rīgas Komercskola, Agris Upenieks)

    III vieta

    Dmitrijs Rutko (Rīgas M.Lomonosova vidusskola, Aleksandra Guļāne)
    Romans Kazancevs (Rīgas Rīnūžu ģimnāzija, Viktors Gluhovs)
    Agnese Belousova (Tukuma 2.vidusskola, Indra Muceniece)
    Aleksandrs Kiseļevs (Rīgas Rīnūžu ģimnāzija, )
    Dace Rukliša (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Maija Balode, Kristīne Ševčenko)
    Jevgēnijs Ziļs (Daugavpils 4.vidusskola, Arkādijs Kurmeļovs)
    Ivars Bebrišs (Limbažu 1.vidusskola, Rasma Rozenberga)
    Ivars Brēmanis (Siguldas Valsts ģimnāzija, Valentīna Laganovska)
    Kristīne Beņķe (Siguldas Valsts ģimnāzija, )
    Edmunds Cers (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Dainis Kriķis)
    Pēteris Paikens (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Ella Detlova, Alfrēds Grava)

    atzinība

    Juris Jansons (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Maija Balode, Kristīne Ševčenko)
    Daniels Jeļisejevs (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Maija Balode, Kristīne Ševčenko)
    Andris Kļaviņš (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, )
    Svetlana Koļeda (Rīgas 92.vidusskola, Romualda Gavšina)
    Arina Ņikandrova (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Maija Balode, Kristīne Ševčenko)
    Jekaterina Palatkina (Rīgas 92.vidusskola, Romualda Gavšina)
    Deniss Veļikodnijs (Olaines 1.vidusskola, )
    Uģis Nerets (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Maija Balode, Alfrēds Grava)
    Laura Žoka (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Ella Detlova, Alfrēds Grava)
    Deļina Barace (Rīgas Ebreju vidusskola, )
    Zita Lintere (DA Cēsu Valsts ģimnāzija, )
    Artūrs Aksjonovs (Rīgas 58.vidusskola, )
    Edīte Puncule (Rudzātu vidusskola, Veneranda Spriņģe)
    Kristīne Skaliņa (DA Cēsu Valsts ģimnāzija, )
    Vladimirs Ņikiforovs (Siguldas Valsts ģimnāzija, Valentīna Laganovska)
    Mārtiņš Pērkons (DA Cēsu Valsts ģimnāzija, Ilze Fokerote)
    Igors Skiters (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, )
    Edgars Šadris (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Maija Balode, Kristīne Ševčenko)
    Simons Vahteļs (Rīgas M.Lomonosova vidusskola, )
    Ieva Čivča (Rīgas Komercskola, )
    Sintija Embrekte (DA Cēsu Valsts ģimnāzija, )
    Jānis Masaļskis (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, )
    Mārtiņš Popelis (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Maija Balode, Kristīne Ševčenko)
    Elīna Volāne (Olaines 1.vidusskola, )
    Guntis Bušs (Balvu 1.vidusskola, )
    Mārtiņš Stūrnieks (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, )
    Indra Viktorova (Ogresgala pamatskola, )
    Reinis Vilnītis (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Maija Balode)


 

LU NMS