nms@lu.lv
67033738
Rīga, Zeļļu iela 8, Namiņš

Kontaktinformācija
Par mums


A. Liepas Neklātienes matemātikas skola (NMS) ir Latvijas Universitātes Fizikas un matemātikas fakultātes struktūrvienība akadēmiskā un zinātniskā darba veikšanai. Tās statuss LU hierarhijā līdzvērtīgs nodaļas (matemātikas, fizikas un optometrijas un redzes zinātnes nodaļas) statusam.
 

27. atklātās matemātikas olimpiādes laureāti
1999./2000.m.g.

    6. klase * 7. klase * 8. klase * 9. klase * 10. klase * 11. klase * 12. klase

    Lai uzzinātu laureātu vārdus un uzvārdus, uzklikšķiniet uz attiecīgās klases, kura Jūs interesē! (3.-4. klašu skolēni ir iekļauti 5.klašu grupā.)

    5. klase

      I vieta

      Agnis Āriņš (Rīgas 6.vidusskola, Māra Pinka),
      Valdemārs Stokmanis-Blaus (Rīgas 6.vidusskola, Māra Pinka),
      Kristaps Baumanis (Rīgas 94.vidusskola, Tatjana Cīrule),
      Vents Valle (Rīgas V.Zālīša pamatskola, Aija Apine)

      II vieta

      Reinis Bērziņš (Cēsu pilsētas ģimnāzija, Anita Slaidiņa),
      Mikus Igaunis (Cēsu pilsētas ģimnāzija, Anita Slaidiņa),
      Aleksandrs Oksenjuks (Daugavpils Krievu ģimnāzija, Tatjana Kožanova),
      Ildze Čakāne (Gulbenes Bērzu pamatskola, Astrīda Bistere),
      Linda Riņķe (Gulbenes Bērzu pamatskola, Astrīda Bistere),
      Jānis Rutulis (Ikšķiles vidusskola, Valda Kalniņa),
      Nikita Ničipurovs (Jūrmalas Kauguru vidusskola, Irina Ragulina),
      Līga Luste (Mazsalacas vidusskola, Pēteris Auzāns),
      Guntars Kitenbergs (Rīgas 64.vidusskola, Ilze Ose),
      Jānis Bogdānovs (Rīgas 94.vidusskola, Tatjana Cīrule)

      III vieta

      Jekaterina Pavlova (Daugavpils 4.vidusskola, Svetlana Radionova),
      Gļebs Mirošnikovs (4.klase, Daugavpils Krievu ģimnāzija, Irēna Oksenjuka),
      Vjačeslavs Avsjukevičs (Jūrmalas 1.ģimnāzija, Ligita Ķirse),
      Kristīne Bižāne (Jūrmalas Kauguru vidusskola, Irina Ragulina),
      Mārtiņš Slišāns (Ogres 1.vidusskola, Anita Kalnciema),
      Jeļena Guseva (Rīgas 61. vidusskola, Inna Gļebova),
      Anastasija Zankoviča (Rīgas 61. vidusskola, Inna Gļebova),
      Vadims Žuks (Rīgas Ebreju vidusskola, Aleksandra Kostjukovska),
      Uģis Reķis (Rīgas Franču licejs, Sandra Krauze),
      Jegors Ņikitins (Rīgas Rīnūžu ģimnāzija, Ludmila Abramova),
      Jana Šperberga (Rucavas vidusskola, Jānis Šperbergs),
      Dina Zaķe (Rudzātu vidusskola, Alma Marcinkeviča),
      Artūrs Hotuļovs (Saskaņas skola, Alesja Šapkova),
      Oļegs Kolomijecs (Saskaņas skola, Alesja Šapkova),
      Kristīne Parfenoviča (Saskaņas skola, Alesja Šapkova)

      Atzinība

      Zane Pastare (Balvu pilsētas ģimnāzija, Lucija Boldāne),
      Dmitrijs Pogrebickis (Daugavpils 9.vidusskola, Jeļena Zimina),
      Vjačeslavs Savickis (Daugavpils Krievu ģimnāzija, Tatjana Kožanova),
      Viesturs Šints (Dobeles 1.vidusskola, Inese Kūriņa),
      Elīna Locāne (4.klase, Gulbenes Bērzu pamatskola, Sarmīte Kļava),
      Līga Kokoreviča (Jelgavas 3.pamatskola, Antra Škinča),
      Oskars Vāvere (Jūrmalas 1.ģimnāzija, Ligita Ķirse),
      Inna Filimonova (Jūrmalas Kauguru vidusskola, Irina Ragulina),
      Aleksejs Rudičs (Jūrmalas Kauguru vidusskola, Irina Ragulina),
      Aivars Šāblis (Ogres 1.vidusskola, Anita Kalnciema),
      Olga Bugajenko (Rīgas 40.vidusskola, Nellija Kozļenko),
      Agate Bidiņa (Rīgas 6.vidusskola, Māra Pinka),
      Jānis Meļinovskis (Rīgas 64.vidusskola, Ilze Ose),
      Jānis Jēkabsons (Salaspils 1.vidusskola, Velta Putna),
      Aiga Leimonte (Uzvaras vidusskola, Johanna Adakovska),

    (Iekavās norādīta skola un skolotājs, kurš māca matemātiku.)

    6. klase * 7. klase * 8. klase * 9. klase * 10. klase * 11. klase * 12. klase


 

LU NMS