nms@lu.lv
67033738
Rīga, Zeļļu iela 8, Namiņš

Kontaktinformācija
Par mums


A. Liepas Neklātienes matemātikas skola (NMS) ir Latvijas Universitātes Fizikas un matemātikas fakultātes struktūrvienība akadēmiskā un zinātniskā darba veikšanai. Tās statuss LU hierarhijā līdzvērtīgs nodaļas (matemātikas, fizikas un optometrijas un redzes zinātnes nodaļas) statusam.
 

28. atklātās matemātikas olimpiādes laureāti
2000./2001.m.g.

    6. klase * 7. klase * 8. klase * 9. klase * 10. klase * 11. klase * 12. klase

    5. klase

      I vieta

      Elīna Locāne (Gulbenes Bērzu pamatskola, Astrīda Bistere)
      Sintija Šauriņa (Rīgas Franču licejs, Gunta Abramenkova)
      Anna Proskurina (Daugavpils Krievu ģimnāzija, Tatjana Kožanova)

      II vieta

      Anastasija Pjatnicka (4.kl., Rīgas 65.vidusskola, Inga Smirnova)
      Vitālijs Terentjevs (Daugavpils 4.vidusskola, Jevgēnija Ruhmane)
      Sofija Šudjajeva (Āgenskalna ģimnāzija, Inta Miezīte, Inga Riekstiņa)
      Zemgus Žagata (F.Brīvzemnieka pamatskola, Daiga Lāce, Līga Giniborga)
      Rūdolfs Otto (Liepājas 1.vidusskola, Gunta Sprūde)
      Pēteris Birkants (Rīgas 25.vidusskola, Inta Ratniece)
      Aleksejs Kožanovs (Daugavpils 4.vidusskola, Jevgēnija Ruhmane)
      Jānis Libeks (Gulbenes Bērzu pamatskola, Astrīda Bistere)
      Laima Priedeslaipa (Gulbenes Bērzu pamatskola, Astrīda Bistere)
      Diāna Ļubašenko (Jūrmalas Kauguru vidusskola, Irina Raguļina)
      Indra Niedre (Rīgas 62.vidusskola, Franciska Lāce)
      Jevgēnijs Karpikovs (Rīgas V.Zālīša pamatskola, Aija Apine)
      Dmitrijs Samovičs (Daugavpils 15.vidusskola, Lilija Petrovska)
      Līga Zaķe (Valmieras ģimnāzija, Inga Valtiņa)

      III vieta

      Gustavs Galindoms (4.kl., Brocēnu vidusskola, Ilga Valtasa, Vivita Ķezbere)
      Artūrs Demiters (Valmieras Pārgaujas ģimnāzija, Evi Ābele)
      Deniss Detkovs (Rīgas Rīnūžu ģimnāzija, Olga Sibiļova)
      Vija Kalniņa (Rīgas V.Zālīša pamatskola, Aija Apine)
      Ēriks Kopass (Jūrmalas Kauguru vidusskola, Irina Raguļina)
      Tatjana Starovoitova (Rīgas Klasiskā ģimnāzija, Irēna Juhņeviča)
      Dmitrijs Timofejevs (Daugavpils 4.vidusskola, Jevgēnija Ruhmane)
      Kristaps Vilcāns (Mazsalacas vidusskola, Nadežda Leitāne)
      Andris Božoks (Balvu pilsētas ģimnāzija, Anna Strumpe)
      Mikus Krastiņš (Valmieras Pārgaujas sākumskola, Anita Knospiņa)
      Diāna Viškere (Zolitūdes ģimnāzija, Lidija Gaidomanova)
      Ksenija Zaičenko (Rīgas 88.vidusskola-licejs, Valentīna Zinovčika)
      Kalvis Alps (Vecumnieku vidusskola, Ija Poriete)
      Artjoms Barmins (Rīgas 10.vidusskola, Tamāra Jeršova)
      Dmitrijs Jemeļjanovs (Daugavpils 9.vidusskola, Helēna Kovale)
      Aleksandrs Kuharjonoks (Rīgas ģimnāzija Maksima, Elīna Kaļnobricka)
      Jānis Leimanis (Rīgas 90.vidusskola, Līga Kobitjeva)
      Gļebs Mirošnikovs (Daugavpils Krievu ģimnāzija, Tatjana Strigaļova)
      Vladimirs Murevičs (Rīgas Angļu ģimnāzija, Ginta Līrmane)
      Marina Pontjakova (Rīgas 13.vidusskola, Alla Glazovska)

      Atzinība

      Larisa Daukste (4.kl., Daugavpils Krievu ģimnāzija, Irēna Oksenjuka)
      Mārtiņš Preiss (4.kl., Brocēnu vidusskola, Ilga Valtasa)
      Emīls Kliesmets (4.kl., Gulbenes Bērzu pamatskola, Dace Freimane, Astrīda Bistere)
      Artis Luguzis (4.kl., Gulbenes Bērzu pamatskola, Diāna Aumeistere, Astrīda Bistere)
      Vladislavs Voicehovičs (4.kl., Daugavpils Krievu ģimnāzija, Irēna Oksenjuka)
      Vadims Pikarevskis (4.kl., Daugavpils Krievu ģimnāzija, Irēna Oksenjuka)
      Aleksejs Anpilogovs (Liepājas 12.vidusskola, Tatjana Kurdeko)
      Anna Babkeviča (Liepājas 12.vidusskola, Tatjana Kurdeko)
      Jānis Rubulis (Daugavpils 1.ģimnāzija, Ērika Locika)
      Anna Ždanoviča (Jūrmalas Kauguru vidusskola, Irina Raguļina)
      Andrejs Antipovs (Daugavpils Krievu ģimnāzija, Tatjana Strigaļova)
      Tamāra Beridze (Daugavpils 4.vidusskola, Jevgēnija Ruhmane)
      Juris Evertovskis (Rīgas 25.vidusskola, Inta Ratniece)
      Agija Zaharāne (Vecumnieku vidusskola, Ija Poriete)
      Harijs Biete (Ādažu vidusskola, Alīna Stelmaka)
      Jānis Dzērve (Rīgas 84.vidusskola, Sandra Nagle)
      Romāns Ņeverovs (Brocēnu vidusskola, Gaļina Zabarovska)
      Anta Pūcīte (Rīgas 49.vidusskola, Karīna Freiberga)
      Pauls Sīlis (Rīgas Franču licejs, Gunta Abramenkova)
      Rūta Veinalde (Rīgas 49.vidusskola, Karīna Freiberga)
      Viktors Filatovs (Vecumnieku vidusskola, Ija Poriete)
      Liene Lelle (Valmieras ģimnāzija, Inga Valtiņa)
      Juris Ostrovskis (Daugavpils Krievu ģimnāzija, Irēna Oksenjuka)
      Konstantīns Paturskis (Rīgas Franču licejs, Gunta Abramenkova)
      Danaja Pavlovska (Daugavpils 4.vidusskola, Jevgēnija Ruhmane)
      Vitālijs Protass (Rīgas 88.vidusskola-licejs, Valentīna Zinovčika)
      Inga Vanaga (Daugavpils 4.vidusskola, Jevgēnija Ruhmane)
      Boriss Beškins (Daugavpils 4.vidusskola, Jevgēnija Ruhmane)
      Tatjana Grakovska (Rīgas 10.vidusskola, Jeļena Kurdjumova)
      Artjoms Kails (Rīgas Rīnūžu ģimnāzija, Nataļja Rassohina)
      Jānis Klaiše (Āgenskalna ģimnāzija, Inga Riekstiņa)
      Andrejs Kuligins (Daugavpils 9.vidusskola, Helēna Kovale)
      Jānis Ķīnasts (Liepājas 1.vidusskola, Gunta Sprūde)
      Artjoms Lemberskis (Rīgas 40.vidusskola, Nadežda Vitkovska)
      Līga Sīle (Gulbenes Bērzu pamatskola, Astrīda Bistere)
      Andrejs Stupins (Rīgas 45.vidusskola, Edīte Jēruma)
      Igors Tolstovs (Tukuma 3.vidusskola, Tatjana Zaharenko)
      Ingus Vilks (Dobeles 1.vidusskola, Inese Kūriņa)
      Tīna Golubeva (Rīgas 22.vidusskola, Marija Lapšina)
      Kristaps Neretnieks (Limbažu 1.vidusskola, Ausma Krastiņa)
      Aleksandrs Rjabovs (Daugavpils 4.vidusskola, Jevgēnija Ruhmane)

    (Iekavās norādīta skola un skolotājs, kurš māca matemātiku.)

    6. klase * 7. klase * 8. klase * 9. klase * 10. klase * 11. klase * 12. klase


 

LU NMS