nms@lu.lv
67033738
Rīga, Zeļļu iela 8, Namiņš

Kontaktinformācija
Par mums


A. Liepas Neklātienes matemātikas skola (NMS) ir Latvijas Universitātes Fizikas un matemātikas fakultātes struktūrvienība akadēmiskā un zinātniskā darba veikšanai. Tās statuss LU hierarhijā līdzvērtīgs nodaļas (matemātikas, fizikas un optometrijas un redzes zinātnes nodaļas) statusam.
 

29. atklātās matemātikas olimpiādes laureāti
2001./2002.m.g.

    6. klase * 7. klase * 8. klase * 9. klase * 10. klase * 11. klase * 12. klase

    5. klase

      I vieta

      Anna Britāla (E.Dārziņa mūzikas skola, L. Kampe),
      Artis Luguzis (Gulbenes Bērzu psk., A. Bistere),
      Teodors Eglītis (Iļģuciema vsk., E. Lejstrauta),
      Alīna Kiškurno (Ogres 1.vsk., I. Ungure, N. Kaimiņa),
      Ieva Nāgele (Olaines 1.vsk., S. Garoza),
      Dāvis Stepanovs (Tukuma 2.vsk., S. Kalniņa),

      II vieta

      Anastasija Ivanova (Daugavpils Krievu ģimn., S. Elksniņa),
      Viktorija Paperovska (Daugavpils Krievu ģimn., S. Elksniņa),
      Mārtiņš Preiss (Brocēnu vsk., V. Mielava),
      Mārcis Kļaviņš (Burtnieku vsk., D. Beriņa),
      Larisa Daukste (Daugavpils Krievu ģimn., I. Okseņuka),
      Mihails Deļmans (Daugavpils Krievu ģimn., I. Okseņuka),
      Anna Mihejeva (Daugavpils Krievu ģimn., I. Okseņuka),
      Andris Mednis (Gulbīša vsk., V. Medne),
      Kristaps Cepurītis (Jēkabpils Valsts ģimn., S. Vilcāne),
      Kristīne Čukure (Mazsalacas vsk., P. Auzāns),
      Andrejs Konstantinovs (Rīgas 25.vsk., R. Ulbika),
      Dita Reihenova (Rīgas 3.vsk., A. Reihenova),
      Dina Beināre (Rīgas Franču lic., M. Dibranča),
      Pāvels Cupikovs (Rīgas M.Lomonosova vsk., I. Fomina),
      Juris Duntavs (Uzvaras vsk., V. Bičkova),

      III vieta

      Līga Dreijalte (Cēsu pilsētas psk., A. Slaidiņa),
      Edvards Grasis (Cēsu pilsētas psk., A. Slaidiņa),
      Eva Mauriņa (Cēsu pilsētas psk., L. Neimane),
      Liene Seņko (Dobeles 1.vsk., N. Daņilova),
      Raitis Mednis (Gulbīša vsk., V. Medne),
      Jānis Broņka (Jaunsilavas psk., G. Švirksta),
      Artūrs Radionovs (Jēkabpils 3.vsk., S. Baire),
      Sandijs Petjukevičs (Jēkabpils Valsts ģimn., S. Vilcāne),
      Kaspars Kurms (Preiļu 1.psk., L. Ondzule),
      Artūrs Cechladze (Rīgas 40.vsk., V. Pāvule),
      Igors Ivanovs (Rīgas 51.vsk., T. Sivačova),
      Ieva Kudure (Rīgas Juglas vsk., I. Putāne),
      Ieva Čingule (Salas psk., V. Madalāne),
      Artūrs Kosnarevičs (Saskaņas psk., V. Zelle),
      Jānis Cīrulis (Uzvaras vsk., V. Bičkova),
      Madara Uzaite (Uzvaras vsk., V. Bičkova),
      Mareks Harkovs (Valmieras ģimn., Z. Skrastiņa),
      Aleksandrs Gurčenko (Zolitūdes ģimn., V. Širokova),
      Dmitrijs Laptevs (Zolitūdes ģimn., V. Širokova),

      Atzinība

      Madara Martinsone (Cēsu pilsētas psk., A. Slaidiņa),
      Viktors Zarakovskis (Daugavpils 10.vsk., I. Medvedeva),
      Dmitrijs Zabrodins (Daugavpils 9.vsk., A. Mištovte),
      Irīna Mihejeva (Daugavpils Krievu ģimn., I. Okseņuka),
      Vladislavs Voicehovičs (Daugavpils Krievu ģimn., I. Okseņuka),
      Edgars Grinbergs (Engures vsk., M. Bērziņa),
      Sabīne Atte (Liepājas 1.vsk., D. Mihailovs),
      Baiba Gasūne (Ogres ģimn., V. Sleže),
      Diāna Audare (Preiļu 1.psk., L. Ondzule),
      Lauma Lazdāne (Preiļu 1.psk., L. Ondzule),
      Romāns Ivanovs (Preiļu 2.vsk., T. Svetlova),
      Mārtiņš Seilis (Rīdzes sākumskola, L. Labinoviča),
      Aleksandra Beļajeva (Rīgas 13.vsk., G. Zarina),
      Vitālijs Zalovs (Rīgas 2.pag. darba dienas skola, M. Bērziņa),
      Ilze Folkmane (Rīgas 2.vsk., I. Darģe),
      Dmitrijs Zinčenko (Rīgas 33.vsk., O. Lucika),
      Kirils Rodins (Rīgas 40.vsk., V. Pāvule),
      Maksims Sedass (Rīgas 40.vsk., V. Pāvule),
      Nataļja Kudesova (Rīgas 51.vsk., T. Sivašova),
      Kristīne Ošiņa (Rīgas 62.vsk., E. Teterovska),
      Aigars Silavs (Rīgas 62.vsk., E. Teterovska),
      Natālija Vitapa (Rīgas 92.vsk., G. Gavrilova),
      Dace Kokorēviča(Rīgas Angļu ģimn., I. Limbaha),
      Edīte Komarovska (Rīgas Angļu ģimn., I. Limbaha),
      Katarīna Nīcgale (Rīgas Franču lic., B. Zvejniece),
      Jānis Zariņš (Rīgas Franču lic., M. Dibranča),
      Maruta Siliņa (Rīgas Franču lic., Z. Dzeguze),
      Konstantīns Žukovs (Rīgas Rīnūžu ģimn., I. Miezīte),
      Dace Medne (Rīgas V.Zālīša psk., A. Apine),
      Kalvis Gruduls (Salaspils 1.vsk., Z. Nelsone),
      Ausma Leščinska (Salaspils 1.vsk., Z. Nelsone),
      Dans Stepaņenko (Saskaņas psk., V. Zelle),
      Andris Cāns (Siguldas 3.psk., E. Liekniņa),
      Elise Ersta (Siguldas 3.psk., Ņ. Balode),
      Edgars Zaharāns (Vecumnieku vsk., R. Dambeniece).

    (Iekavās norādīta skola un skolotājs, kurš māca matemātiku.)

    6. klase * 7. klase * 8. klase * 9. klase * 10. klase * 11. klase * 12. klase


 

LU NMS