nms@lu.lv
67033738
Rīga, Zeļļu iela 8, Namiņš

Kontaktinformācija
Par mums


A. Liepas Neklātienes matemātikas skola (NMS) ir Latvijas Universitātes Fizikas un matemātikas fakultātes struktūrvienība akadēmiskā un zinātniskā darba veikšanai. Tās statuss LU hierarhijā līdzvērtīgs nodaļas (matemātikas, fizikas un optometrijas un redzes zinātnes nodaļas) statusam.
 

Jauno matemātiķu konkursa
laureāti 2002./03.m.g. kopvērtējumā

    Lai rezultātu tabulā atrastu sevi, varat spiest CTRL+f, tad parādīsies meklēšanas lodziņš, kurā ierakstiet meklējamo frāzi un spiediet "Find Next".

    I vieta    II vieta    III vieta    Atzinības

    I vieta

    Visi šie dalībnieki ir piedalījušies visās 5 kārtās un katrā kārta ieguvuši godalgotu vietu.

    Jānis Broņka (Jaunsilavas pamatskola 6.kl.)
    Raivis Vabaļs (Jaunstrūžānu pamatskola 5.kl.)
    Salvis Esta (Jaunstrūžānu pamatskola 6.kl.)
    Jeļena Jakubovska (Daugavpils 9.vidusskola 6.kl.)
    Dmitrijs Zabrodins (Daugavpils 9.vidusskola 6.kl.)
    Jurijs Nikolajevs (Daugavpils pilsētas Centra ģimnāzija 7.kl.)
    Vladislavs Voicehovičs (Daugavpils Krievu ģimnāzija 6.kl.)
    Rudzātu vidusskolas 5. kl. matemātikas pulciņš

    uz augšu

    II vieta

    Uģis Šolmanis (Rīgas Centra sākumskola 3.kl.)
    Agris Mucenieks (Tukuma E.Birznieka-Upīša  1.pamatskola 4.kl.)
    Aleksandrs Andrejevs (Kārsavas 2.vidusskola 5.kl.)
    Renārs Bondars (Pudinavas pamatskola 6.kl.)
    Judīte Strode (Vītolu pamatskola 7.kl.)
    Anastasija Afanasjeva (Daugavpils 10.vidusskola 6.kl.)
    Oksana Aksjonova (Daugavpils 9.vidusskola 6.kl.)
    Juris Venčels (Jēkabpils pamatskola 5.kl.)
    Rīgas Zolitūdes ģimnāzijas 5. klašu grupa "Cipariņi"

    uz augšu

     

    III vieta

    Armands Ancāns (Jaunsilavas pamatskola 4.kl.)
    Jānis Ancāns (Jaunsilavas pamatskola 6.kl.)
    Tatjana Gruznova (Jaunstrūžānu pamatskola 6.kl.)
    Aija Murāne (Iļģuciema vidusskola 6.kl.)
    Aleksejs Kožanovs (Daugavpils pilsētas Centra ģimnāzija 7.kl.)
    Viktors Zarakovskis (Daugavpils 10.vidusskola 6.kl.)

    uz augšu

    Atzinība

    Valdis Ādamsons (Rīgas 47.vidusskola 4.kl.)
    Jānis Barkovskis (Jēkabpils 3.vidusskola 6.kl.)
    Ainārs Brālītis (Jēkabpils 3.vidusskola 6.kl.)
    Mārtiņš Mačuks (Jēkabpils pamatskola 4.kl.)
    Karīna Mamedova (Jēkabpils 2.vidusskola 6.kl.)
    Edgars Siliņš (Rekavas vidusskola 7.kl.)
    Vitālijs Panckarovs (Krāslavas ģimnāzija 7.kl.)
    Eduards Šakels (Daugavpils 9.vidusskola 6.kl.)
    Lija Broka (Daugavpils 9.vidusskola 7.kl.)
    Maksims Golubevs (Daugavpils 3.vidusskola 6.kl.)
    Elīna Radionova (Daugavpils Vienības pamatskola 6.kl.)
    Vītolu pamatskolas 4.-6.kl. matemātikas pulciņš

    uz augšu

     


 

LU NMS