nms@lu.lv
67033738
Rīga, Zeļļu iela 8, Namiņš

Kontaktinformācija
Par mums


A. Liepas Neklātienes matemātikas skola (NMS) ir Latvijas Universitātes Fizikas un matemātikas fakultātes struktūrvienība akadēmiskā un zinātniskā darba veikšanai. Tās statuss LU hierarhijā līdzvērtīgs nodaļas (matemātikas, fizikas un optometrijas un redzes zinātnes nodaļas) statusam.
 

Jauno matemātiķu konkursa
laureāti 2003./04.m.g. kopvērtējumā

    I vieta    II vieta    III vieta    Atzinības

    I vieta

    Salvis Esta (Jaunstrūžānu pamatskola, 7.kl.)
    Tatjana Gruznova (Jaunstrūžānu pamatskola, 7.kl.)
    Jeļena Jakubovska (Daugavpils 9.vidusskola, 7.kl.),
    Rudzātu vidusskolas 6.klašu matemātikas pulciņš

    uz augšu

    II vieta

    Oksana Aksjonova (Daugavpils 9.vidusskola, 7.kl.),
    Sigita Berga (Māteru Jura Kazdangas pamatskola, 7.kl.)
    Jānis Rudītis (Māteru Jura Kazdangas pamatskola, 7.kl.)
    Ludmila Saveļjeva (Daugavpils 3.vidusskola, 6.kl.),
    Māra Skribe (Jūrmalas 1.ģimnāzija, 7.kl.),
    Raivis Vabaļs (Jaunstrūžānu pamatskola, 6.kl.),
    Viktors Zarakovskis (Daugavpils 10.vidusskola, 7.kl.),
    Marks Zeļdes (Daugavpils Krievu vidusskola – licejs, 4.kl.),
    "Gudrīši" (Ludzas pilsētas ģimnāzija),
    Daugavpils Saskaņas pamatskolas 7.klašu matemātikas pulciņš

    uz augšu

     

    III vieta

    Anastasija Afanasjeva (Daugavpils 10.vidusskola, 7.kl.),
    Jānis Broņka (Jaunsilavas pamatskola, 7.kl.)
    Anna Kukšinova (Daugavpils 3.vidusskola, 7.kl.),
    Jana Piterāne (Pildas pamatskola, 6.kl.),
    Aleksandra Stepanova (Jēkabpils pamatskola, 6.kl.),
    Dmitrijs Zabrodins (Daugavpils 9.vidusskola, 7.kl.),
    Andrejs Mališs un Artūrs Grinčišins (Daugavpils 3.vidusskola),
    Aleksandrs Kiruks, Jekaterīna Cingele, Karīna Nurgalijeva un Ksenija Meijere (Daugavpils 5.pamatskola),
    "1, 2, 3, tie citi būs drīz" (Vītolu pamatskola)
    "Mazie Pitagori" (Daugavpils Saskaņas pamatskola),
    "Matemātikas zvaigznītes" (Daugavpils Saskaņas pamatskola)

    uz augšu

    Atzinība

    Aija Alkajeva (Daugavpils 9.vidusskola, 7.kl.),
    Kristaps Ābele (Ogres pamatskola 6.kl.),
    Alīna Banceviča (Daugavpils pilsētas Centra ģimnāzija, 7.kl.),
    Irina Boldaveško (Daugavpils 3.vidusskola, 6.kl.),
    Vita Budencova (Rudzātu vidusskola, 5.kl.),
    Maksims Golubevs (Daugavpils 3.vidusskola, 7.kl.),
    Zane Kivleniece (Rudzātu vidusskola, 5.kl.),
    Žanis Mackevičs (Daugavpils 3.vidusskola, 5.kl.),
    Jekaterina Nikolajeva (Daugavpils 10.vidusskola, 7.kl.),
    Irina Ņikitina (Daugavpils 3.vidusskola, 6.kl.),
    Renāta Panasjuka (Daugavpils 10.vidusskola, 5.kl.),
    Aleksandra Petrakova (Daugavpils 10.vidusskola, 7.kl.),
    Elīna Radionova (Daugavpils pilsētas 1.ģimnāzija, 7.kl.),
    Andis Strogonovs (Ludzas pilsētas ģimnāzija, 7.kl.),
    Jūlija Žukovska (Daugavpils 10.vidusskola, 7.kl.),
    "Nezinīši" (Lizuma vidusskola),
    "Sigma" (I.Gaiša Kokneses vidusskola),
    "Svari" (Špoģu vidusskola)

    uz augšu

     


 

LU NMS