nms@lu.lv
67033738
Rīga, Zeļļu iela 8, Namiņš

Kontaktinformācija
Par mums


A. Liepas Neklātienes matemātikas skola (NMS) ir Latvijas Universitātes Fizikas un matemātikas fakultātes struktūrvienība akadēmiskā un zinātniskā darba veikšanai. Tās statuss LU hierarhijā līdzvērtīgs nodaļas (matemātikas, fizikas un optometrijas un redzes zinātnes nodaļas) statusam.
 

Jauno matemātiķu konkursa
laureāti 2005./06.m.g. kopvērtējumā

    I vieta    II vieta    III vieta    Atzinības

      I vieta
       
      Andris Broks (5.klase; Daugavpils 9.vidusskola)
      Andris Locāns (5.klase; Gulbenes Bērzu pamatskola)

      Kolektīvi:

      Daugavpils Saskaņas pamatskolas 6.klašu matemātikas pulciņš
      "Cietie rieksti" (6.klase; Daugavpils 5.pamatskola)
      Daugavpils Saskaņas pamatskolas 7.klašu matemātikas pulciņš
      "Bitītes" (7.klase; Daugavpils 5.pamatskola)

      II vieta
       
      Austris Cīrulnieks (4.klase; Rankas pamatskola)
      Valts Štolcers (4.klase; Līvānu 1.vidusskola)
      Rihards Starinskis (6.klase; Daugavpils 3.vidusskola)
      Aiga Vabale (6.klase; Jaunstrūžānu pamatskola)
      Renāta Panasjuka (7.klase; Daugavpils 10.vidusskola)
      Antons Šeins (7.klase; Rīgas 10.vidusskola)
      Kristaps Štolcers (7.klase; Līvānu 1.vidusskola)

      uz augšu

       

      III vieta
       
      Mārtņš Galauskis (5.klase; Ventspils 2.pamatskola)
      Daina Veida (5.klase; Jaunstrūžānu pamatskola)
      Nikolajs Prusakovs (6.klase; Daugavpils 3.vidusskola)
      Zane Kivleniece (7.klase; Rudzātu vidusskola)
      Didzis Kuzmans (7.klase; Vecpiebalgas vidusskola)

      Kolektīvi:

      "Pūcēns" (5.klase; Daugavpils 5.pamatskola)
      "Piloti" (5.-7.klase; Jaunsilavas pamatskola)
      ViDžo (7.klase; Rudzātu vidusskola)

      uz augšu

      Atzinība
       
      Valentīns Kargins (4.klase; Liepājas A.Puškina 2.vidusskola)
      Niklāvs Barkovskis (5.klase; Jēkabpils 3.vidusskola)
      Jānis Gruduls (5.klase; Madonas pilsētas 1.vidusskola)
      Vladislavs Meinerts (5.klase; Sventes vidusskola)
      Jūlija Astratova (6.klase; Daugavpils 16.vidusskola)
      Hermanis Krasovskis (6.klase; Daugavpils 3.vidusskola)
      Romāns Šaripovs (6.klase; Jēkabpils pamatskola)
      Jeļena Vasiļjeva (7.klase; Brocēnu vidusskola)

      Kolektīvi:

      "Prātnieku klubs" (5.klase; Stacijas pamatskola)
      "Desmitnieks" (5.klase; Rudzātu vidusskola)
      "Piebaldzēni" (5.klase; Vecpiebalgas vidusskola)
      "Incēni" (6.klase; Vecpiebalgas vidusskola)
      "Juniori" (6.klase; Rīgas Zolitūdes ģimnāzija)
      "Matemātikas Profesori" (7.klase; Daugavpils Saskaņas pamatskola)
      OlŽa (7.klase; Daugavpils 3.vidusskola)

      uz augšu

       


 

LU NMS