nms@lu.lv
67033738
Rīga, Zeļļu iela 8, Namiņš

Kontaktinformācija
Par mums


A. Liepas Neklātienes matemātikas skola (NMS) ir Latvijas Universitātes Fizikas un matemātikas fakultātes struktūrvienība akadēmiskā un zinātniskā darba veikšanai. Tās statuss LU hierarhijā līdzvērtīgs nodaļas (matemātikas, fizikas un optometrijas un redzes zinātnes nodaļas) statusam.
 

Jauno matemātiķu konkursa
laureāti 2006./07.m.g. kopvērtējumā

    I vieta    II vieta    III vieta    Atzinības

      I vieta
       
      Valentīns Kargins ( Liepājas A.Puškina 2.vidusskola , 5. klase )
      Leonts Stepanovs ( Rīgas 63.vidusskola , 6. klase )

      Kolektīvi:

      "Pūcēns" ( Daugavpils 5.pamatskola , 5. klase )
      6.-7.klašu matemātikas pulciņš ( Daugavpils Saskaņas pamatskola)
      "Cietie rieksti" ( Daugavpils 5.pamatskola , 7. klase )

      II vieta
       
      Mārtiņš Goldbergs ( Māteru Jura Kazdangas pamatskola , 5. klase )
      Valts Štolcers ( Līvānu 1.vidusskola , 5. klase )
      Andrejs Manuilovs ( Rīgas 13.vidusskola , 5. klase )
      Aleksandrs Sirotins ( Rīgas 63.vidusskola , 5. klase )
      Lelde Marcinkeviča ( Rudzātu vidusskola , 5. klase )
      Deniss Eitminavičs ( Daugavpils 3.vidusskola , 6. klase )
      Mārtiņš Galauskis ( Ventspils 2.pamatskola , 6. klase )
      Emīls Kravalis ( Madonas pilsētas 1.vidusskola , 6. klase )
      Kristīne Kovila ( Jēkabpils 2.vidusskola , 7. klase )

      Kolektīvi:

      "Viktorija" ( Daugavpils Saskaņas pamatskola , 5. klase )
      "Jāņtārpiņš" ( Daugavpils 5.pamatskola , 5. klase )
      "Gudrinieki" ( Rīgas Zolitūdes ģimnāzija , 5. klase )

      uz augšu

       

      III vieta
       
      Mārtiņš Bērziņš ( Māteru Jura Kazdangas pamatskola , 5. klase )
      Toms Miezis ( Ventspils 4.vidusskola , 5. klase )
      Dmitrijs Bovts ( Daugavpils 3.vidusskola , 6. klase )
      Rihards Starinskis ( Daugavpils 3.vidusskola , 7. klase )

      Kolektīvi:

      "Matemātiskais vilciens" ( Daugavpils 7.pamatskola , 5. klase )
      "Gudrie Cipariņi" ( Valmieras 5.vidusskola , 5. klase )

      uz augšu

      Atzinība
       
      Kristens Raščevskis ( Madonas pilsētas 1.vidusskola , 5. klase )
      Vjačeslavs Šuhtins ( Rīgas Purvciema vidusskola , 5. klase )
      Dāvis Krišjānis Muska ( Valmieras Pārgaujas pamatskola , 5. klase )
      Rūdolfs Bedrikovs ( Rīgas 63.vidusskola , 6. klase )
      Vladislavs Meinerts ( Sventes vidusskola , 6. klase )
      Ilze Jonase ( Kalvenes pamatskola , 6. klase )
      Niklāvs Barkovskis ( Jēkabpils 3.vidusskola , 6. klase )
      Nikolajs Prusakovs ( Daugavpils 3.vidusskola , 7. klase )
      Andrejs Gladiševs ( Jaunogres vidusskola , 7. klase )
      Jūlija Astratova ( Daugavpils 16.vidusskola , 7. klase )
      Klinta Bahmane ( Kalvenes pamatskola , 7. klase )
      Aleksejs Starodubcevs ( Jēkabpils 2.vidusskola , 7. klase )
      Viktors Glazkovs ( Stacijas pamatskola , 7. klase )
      Hermanis Krasovskis ( Daugavpils 3.vidusskola , 7. klase )

      Kolektīvi:

      "Dvīņi" ( Valmieras Pārgaujas pamatskola , 5. klase )
      "Ausainītis" ( Jaunjelgavas vidusskola , 6. klase )

      uz augšu

       


 

LU NMS