nms@lu.lv
67033738
Rīga, Zeļļu iela 8, Namiņš

Kontaktinformācija
Par mums


A. Liepas Neklātienes matemātikas skola (NMS) ir Latvijas Universitātes Fizikas un matemātikas fakultātes struktūrvienība akadēmiskā un zinātniskā darba veikšanai. Tās statuss LU hierarhijā līdzvērtīgs nodaļas (matemātikas, fizikas un optometrijas un redzes zinātnes nodaļas) statusam.
 

Jauno matemātiķu konkursa
laureāti 2007./08.m.g. kopvērtējumā

    I vieta
     
    Stepanovs Leonts ( Rīgas 63.vidusskola , 7. klase )
    Broks Andrejs ( Daugavpils 9.vidusskola , 7. klase )
    5.klašu matemātikas pulciņš ( Daugavpils Saskaņas pamatskola , Pulciņš )
    Gudrinieki ( Rīgas Zolitūdes ģimnāzija , Pulciņš )
    7.klašu matemātikas pulciņš ( Daugavpils Saskaņas pamatskola , Pulciņš )

    II vieta
     
    Uļinskis Dmitrijs ( Daugavpils Saskaņas pamatskola , 5. klase )
    Štolcers Valts ( Līvānu 1. vidusskola , 6. klase )
    Kargins Valentīns ( Liepājas A.Puškina 2.vidusskola , 6. klase )
    Kaņepe Arta ( Rekavas vidusskola , 6. klase )
    Marcinkeviča Lelde ( Rudzātu vidusskola , 6. klase )
    Šķestere Ieva ( Straupes pamatskola , 6. klase )
    Cīrulnieks Austris ( Rankas pamatskola , 6. klase )
    Ivanova Vlada ( Daugavpils 3.vidusskola , 7. klase )
    Galauskis Mārtiņš ( Ventspils 4.vidusskola , 7. klase )
    Vāveres ( Daugavpils Valsts ģimnāzija , Pulciņš )

    III vieta
     
    Kokina Baiba ( Daugavpils Saskaņas pamatskola , 5. klase )
    Maksimova Inga ( Rekavas vidusskola , 5. klase )
    Bite Didzis ( Sikšņu pamatskola (Liepājas raj.) , 6. klase )
    Semjonova Anna-Līna ( Rekavas vidusskola , 6. klase )
    Zemītis Artūrs ( Madonas pilsētas 1.vidusskola , 6. klase )
    Ošeniece Sanda ( Sikšņu pamatskola (Liepājas raj.) , 6. klase )
    Grosberga Sandra ( Straupes pamatskola , 6. klase )
    Semjonovs Aleksejs ( Rīgas Valsts 1.ģimnāzija , 7. klase )
    Petkevičs Jevgenijs ( Daugavpils 12.vidusskola , 5. klase )
    komanda Skorpions ( Daugavpils 16.vidusskola , Pulciņš )
    komanda Viktorija ( Daugavpils Saskaņas pamatskola , Pulciņš )
    Gudrie cipariņi ( Valmieras 5.vidusskola , Pulciņš )

    Atzinība
     
    Pretkalniņš Ingus Jānis ( Rīgas 64.vidusskola , 3. klase )
    Brigada ( Nautrēnu vidusskola , 5. klase )
    Kiselevska Sanita ( Andrupenes pamatskola , 5. klase )
    Lācis Toms ( Engures vidusskola , 5. klase )
    Marutkins Oļegs ( Rīgas Zolitūdes ģimnāzija , 5. klase )
    Mitrevica Zane ( Jelgavas 4.pamatskola , 5. klase )
    Ivanova Jekaterīna ( Daugavpils 3.vidusskola , 6. klase )
    Pretkalniņa Alise Ella ( Rīgas 64.vidusskola , 6. klase )
    Lukaševičs Vladislavs ( Andrupenes pamatskola , 6. klase )
    Vanags Artūrs ( Jelgavas 4.pamatskola , 6. klase )
    Komane Santa ( Rekavas vidusskola , 7. klase )
    Mača Evita ( Stacijas pamatskola , 7. klase )
    komanda Dvīņi ( Sventes vidusskola , Pulciņš )
    "Dvīņi" ( Valmieras Pārgaujas pamatskola, Pulciņš )
    "Lielie rūķīši" ( Daugavpils saskaņas pamatskola , Pulciņš )
    Raitis Graudužs ( Sikšņu pamatskola (Liepājas raj.)

    uz augšu

     


 

LU NMS