nms@lu.lv
67033738
Rīga, Zeļļu iela 8, Namiņš

Kontaktinformācija
Par mums


A. Liepas Neklātienes matemātikas skola (NMS) ir Latvijas Universitātes Fizikas un matemātikas fakultātes struktūrvienība akadēmiskā un zinātniskā darba veikšanai. Tās statuss LU hierarhijā līdzvērtīgs nodaļas (matemātikas, fizikas un optometrijas un redzes zinātnes nodaļas) statusam.
 

Jauno matemātiķu konkursa
laureāti 2010./11.m.g. kopvērtējumā

    I vieta
     
    Žans Cvetkovs ( Jēkabpils 2. vidusskola, 7. klase)
    Artūrs Ķelpe ( Valmieras Pārgaujas pamatskola, 5. klase)
    Arturs Daugulis ( Daugavpils Saskaņas pamatskola, 3. klase)
    Ingus Jānis Pretkalniņš ( Rīgas 64. vidusskola, 6. klase)
    "5.a klases pulciņš" ( Daugavpils 17. vidusskola, 5. klase)
    "Cipari" ( Daugavpils Saskaņas pamatskola, 7. klase)

    II vieta
     
    Dmitrijs Lukašonoks ( Jēkabpils 2. vidusskola, 7. klase)
    Inese Raciņa ( Daugavpils Saskaņas pamatskola, 5. klase)
    Ričards Kristers Knipšis ( Salaspils 1. vidusskola, 3. klase)
    Kaspars Neiders ( Rīgas 45. vidusskola, 7. klase)
    Anita Dortiņa ( Daugavpils 3. vidusskola, 7. klase)
    Deniss Agurjanovs ( Cēsu pilsētas Pastariņa pamatskola, 6. klase)
    Ernests Erdeli ( Cēsu pilsētas Pastariņa pamatskola, 6. klase)
    Staņislavs Petkevičs ( Jēkabpils 2. vidusskola, 7. klase)
    Darja Loiko ( Rīgas 95.vidusskola, 6. klase)
    "Pumpurs" ( A.Pumpura Rīgas 11. pamatskola, 7. klase)
    "Gudrieši" ( Daugavpils Saskaņas pamatskola, 6. klase)

    III vieta
     
    Aleksejs Rodionovs ( Daugavpils 3. vidusskola, 7. klase)
    Margita Rudzāte ( Rudzātu vidusskola, 7. klase)
    Vitālijs Bankovičs ( Rīgas 10. vidusskola, 7. klase)
    Valdis Aglonietis ( Rīgas Centra humanitārā vidusskola, 7. klase)
    Līva Brauere ( Vecpiebalgas vidusskola, 7. klase)
    Sergejs Ivanovs ( Daugavpils 3. vidusskola, 7. klase)
    Renāts Jurševskis ( Cēsu pilsētas Pastariņa pamatskola, 4. klase)
    Kristīne Rence ( Straupes pamatskola, 7. klase)
    Anita Ilze Gulbe ( Cēsu pilsētas Pastariņa pamatskola, 5. klase)
    Adelīna Nikitenko ( Ogres pamatskola, 6. klase)
    Matīss Rencis ( Straupes pamatskola, 6. klase)
    Antons Morozovs ( Daugavpils 3. vidusskola, 7. klase)
    Ronalds Vilcāns ( Salas pamatskola (Preiļu raj.), 7. klase)
    "Erudīti" ( Daugavpils 16. vidusskola, 7. klase)
    "Jaunie matemātiķi" ( Talsu 2. vidusskola, 7. klase)
    "Vācelīte" ( Špoģu vidusskola, 6. klase)

    Atzinība
     
    Maira Asare ( Vecpiebalgas vidusskola, 6. klase)
    Alfa Toka ( Vecpiebalgas vidusskola, 6. klase)
    Einārs Kalpišs ( Rožupes pamatskola, 6. klase)
    Artemijs Krimovs ( Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, 6. klase)
    Uko Kokņevičs ( Upītes pamatskola, 6. klase)
    Reinis Lācis ( Engures vidusskola, 5. klase)
    Baiba Vecvanaga ( Ogres Valsts ģimnāzija, 7. klase)
    Jēkabs Rūdolfs Bisnieks ( Tukuma E.Birznieka-Upīša 1.pamatskola, 6. klase)
    Liene Pļaviņa ( Straupes pamatskola, 5. klase)
    Laura Neiceniece ( Rožupes pamatskola, 6. klase)
    Ilmārs Štolcers ( Līvānu 1. vidusskola, 2. klase)
    Valērija Jurčenko ( Liepājas 15. vidusskola, 6. klase)
    Sintija Igaune ( Vecpiebalgas vidusskola, 6. klase)
    Valts Ņikitins ( Mežciema pamatskola, 4. klase)
    "Zombīši" ( A.Upīša Skrīveru vidusskola, 7. klase)
    "Četri kvadrātā" ( Ogresgala pamatskola, 7. klase)
    "Smail" ( Jelgavas 2. pamatskola, 6. klase)
    "Riekstiņš-9.vsk" ( Daugavpils 9. vidusskola, 5. klase)
    "Varavīksne" ( Daugavpils 3. vidusskola, 6. klase)
    "Matemātikas zvaigznes" ( Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, 5. klase)
    "Asprāši" ( Ogresgala pamatskola, 6. klase)

    uz augšu

     


     

LU NMS