nms@lu.lv
67033738
Rīga, Zeļļu iela 8, Namiņš

Kontaktinformācija
Par mums


A. Liepas Neklātienes matemātikas skola (NMS) ir Latvijas Universitātes Fizikas un matemātikas fakultātes struktūrvienība akadēmiskā un zinātniskā darba veikšanai. Tās statuss LU hierarhijā līdzvērtīgs nodaļas (matemātikas, fizikas un optometrijas un redzes zinātnes nodaļas) statusam.
 

Jauno matemātiķu konkursa
laureāti 2011./12.m.g. kopvērtējumā

    I vieta
     
    Knipšis Ričards Kristers (Salaspils 1.vidusskola, 4. klase)
    Lukša Sigita Marija (Māteru Jura Kazdangas pamatskola, 5. klase)
    Raciņa Inese (Daugavpils Saskaņas pamatskola, 6. klase)
    Ķelpe Artūrs (Valmieras Pārgaujas pamatskola, 6. klase)
    "Pumpurs" (A.Pumpura Rīgas 11.pamatskola )
    "Daugavpils 17.vidusskolas 6.a klases skolēni"
    "Gudrieši" (Daugavpils Saskaņas pamatskola )
    "Daudzskaldnis" (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija )

    II vieta
     
    Barkāns Kristofers (Ikšķiles vidusskola, 3. klase)
    Zubkāns Kristaps (Kārļa Videnieka Rīgas 77.vidusskola, 5. klase)
    Ņikiforovs Mareks (Māteru Jura Kazdangas pamatskola, 5. klase)
    Zitmanis-Zihmanis Daniels (Māteru Jura Kazdangas pamatskola, 5. klase)
    Sumrova Anna Marija (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, 5. klase)
    Kliemane Annija (Skrundas vidusskola, 5. klase)
    Gulbe Anita Ilze (Cēsu pilsētas Pastariņa pamatskola, 6. klase)
    Juzupanova Anastasija (Daugavpils 3.vidusskola, 6. klase)
    Mališa Nataļja (Daugavpils 3.vidusskola, 6. klase)
    Lācis Reinis (Engures vidusskola, 6. klase)
    Gaigals Roberts Jānis (Talsu 2.pamatskola, 6. klase)
    Pastare Agnese Anna (Cēsu Valsts ģimnāzija, 7. klase)
    Nikitenko Adelīna (Ogres Valsts ģimnāzija, 7. klase)
    Ūbelis Sendijs (Rudzātu vidusskola, 7. klase)
    "Jaunie matemātiķi" (Talsu 2.vidusskola )
    "Brālīši Ēcīši" (Talsu Kristīgā vidusskola )

    III vieta
     
    Baltrušuna Valērija (Rīgas 84.vidusskola, 4. klase)
    Bicāne Elīza Elizabete (Cēsu 2.pamatskola, 5. klase)
    Upmale Diāna Paula (Cēsu pilsētas Pastariņa pamatskola, 5. klase)
    Vigule Viktorija (Daugavpils 3.vidusskola, 5. klase)
    Laicāne Dagmāra (Stacijas pamatskola, 5. klase)
    Jančevskis Andrejs (Daugavpils 3.vidusskola, 6. klase)
    Laumane Rēzija Veronika (Dzērbenes vidusskola, 6. klase)
    Šeins Alberts (Rīgas 10.vidusskola, 6. klase)
    Jansone Kristīne (Aizputes vidusskola, 7. klase)
    Skujiņš Artis (Cēsu Valsts ģimnāzija, 7. klase)
    Kairāns Edgars (Robežnieku pamatskola, 7. klase)
    Kalpišs Einārs (Rožupes pamatskola, 7. klase)
    Grigorjevs Jevģēnijs (Rudzātu vidusskola, 7. klase)
    Rencis Matīss (Straupes pamatskola, 7. klase)
    Asare Maira (Vecpiebalgas vidusskola, 7. klase)
    Toka Alfa (Vecpiebalgas vidusskola, 7. klase)
    "Lamas" (Aizputes vidusskola )
    "Matembra" (Daugavpils 16.vidusskola )
    "Varavīksne" (Daugavpils 3.vidusskola )
    "Googleplex" (Daugavpils Vienības pamatskola )
    "Riekstiņš" (Liepājas 7.vidusskola )
    "Vācelīte " (Špoģu vidusskola )

    Atzinība
     
    Daugulis Arturs (Daugavpils Saskaņas pamatskola, 4. klase)
    Bonka Gunārs (Rīgas 25.vidusskola, 4. klase)
    Laumane Justīne Liene (Dzērbenes vidusskola, 5. klase)
    Tumpelis Reinis (Kalvenes pamatskola, 5. klase)
    Ņikitins Valts (Mežciema pamatskola, 5. klase)
    Kozule Samanta (Rudzātu vidusskola, 5. klase)
    Keiša Dita (Stacijas pamatskola, 5. klase)
    Rutmane Paula (Stacijas pamatskola, 5. klase)
    Birznieks Jānis (Kalvenes pamatskola, 6. klase)
    Biķe Anete (Sējas pamatskola, 6. klase)
    Šulca Paula Diāna (Vecpiebalgas vidusskola, 6. klase)
    Macijevskis Jānis (Daugavpils Vienības pamatskola, 7. klase)
    Kambala Dārta Kamilla (Engures vidusskola, 7. klase)
    Lipskis Viktors (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, 7. klase)
    Neiceniece Laura (Rožupes pamatskola, 7. klase)
    Prikuls Agris Meinards (Rudzātu vidusskola, 7. klase)
    "Ansis un Mikus" (Briseles otrā Eiropas skola )

    uz augšu

     


     

LU NMS