nms@lu.lv
67033738
Rīga, Zeļļu iela 8, Namiņš

Kontaktinformācija
Par mums


A. Liepas Neklātienes matemātikas skola (NMS) ir Latvijas Universitātes Fizikas un matemātikas fakultātes struktūrvienība akadēmiskā un zinātniskā darba veikšanai. Tās statuss LU hierarhijā līdzvērtīgs nodaļas (matemātikas, fizikas un optometrijas un redzes zinātnes nodaļas) statusam.
 

Profesora Cipariņa kluba
laureāti 2000./01.m.g. kopvērtējumā

    "B" grupa

    I vieta 

    4.-6.klase: Jevgēnijs Dubovskis (Jēkabpils 2.vsk.) 
    7.klase:
    Guntars Pudāns (Jēkabpils 3.vsk.) 
    8.klase:
    Dace Bukovska (Rīgas 6.vsk.) 
    9.klase:
    nav piešķirta  
    Kolektīvie risinātāji:
    Daugavpils Saskaņas pamatskolas 7.b klases pulciņš

    II vieta

    4.-6.klase: Ildze Čakāne (Gulbenes Bērzu psk.) 
    7.klase:
    Pēteris Šķēls (Gulbīšu vsk.) 
    8.klase:
    Gatis Bārbals (Engures vsk.) 
    9.klase:
    Artūrs Verza (Valmieras Pārgaujas ģimn.) 
    Kolektīvie risinātāji:
    Aija Sandere un Liene Linde (Sikšņu psk.)

    III vieta

    4.-6.klase: Jānis Saldābols (Jaunlaicenes psk.) 
    7.klase:
    Zane Medne (Straupes psk.) 
    8.klase:
    Mārtiņš Vanags (Viļānu vsk.), Aleksandrs Dubovskis (Jēkabpils 2.vsk.) 
    9.klase:
    Jevgēnijs Kuļikovs (Jēkabpils 2.vsk.), Miks Latvis (Engures vsk.) 
    Kolektīvie risinātāji: Sandra Voldiņa un Sandra Ģēģere (Limbažu 3.vsk.)

    Atzinība

    4.-6.klase: Vents Valle (Rīgas V.Zālīša psk.), Rūdolfs Pumpurs (Engures vsk.) 
    7.klase:
    Māris Zinbergs (Engures vsk.), Ieva Jankoviča, Agnese Jankoviča (Straupes psk.) 
    8.klase:
    Edgars Krūmiņš (E.Glika Alūksnes Valsts ģimn.), Jānis Upītis (Gulbīšu vsk.), Svetlana Stepanova (Daugavpils Krievu ģimn.), Evita Pūre (Brocēnu vsk.) 
    9.klase:
    Rolands Lisovskis (Pilsrundāles vsk.), Andrejs Lonskis (Jēkabpils 2.vsk.) 
    Kolektīvie risinātāji:
    Jānis un Marina Timošenko (Preiļu 1.psk.), Emīls Endele un Ēriks Lebedoks (DACVĢ), Daugavpils 4.vsk. 5.-9.klašu matemātikas pulciņš

    "A" grupa

    I vieta 

    4.-5.klase: Kristīne Didiča (Daugavpils Krievu ģimn.), Zemgus Žagata (F.Brīvzemnieka psk.) 
    6.klase:
    Antra Blauberga (Usmas vsk.), Ildze Čakāne (Gulbenes Bērzu psk.) 
    7.klase:
    Zane Medne (Straupes psk.), Guntars Pudāns (Jēkabpils 3.vsk.) 
    8.klase:
    Dace Bukovska (Rīgas 6.vsk.) 
    9.klase:
    Māris Ķerselis (DACVĢ) 
    Kolektīvie risinātāji:
    Saskaņas psk. 7.b klases matemātikas pulciņš

    II vieta

    4.-5.klase: Dāvids Kūma (Sikšņu psk.) 
    6.klase:
    Normunds Egle (Rīgas 62.vsk.), Guntars Kitenbergs (Rīgas 64.vsk.), Jevgēnijs Dubovskis (Jēkabpils 2.vsk.) 
    7.klase:
    Ieva Jankoviča, Agnese Jankoviča (Straupes psk.) 
    8.klase:
    Mārtiņš Vanags (Viļānu vsk.), Aleksandrs Dubovskis (Jēkabpils 2.vsk.) 
    9.klase:
    Rolands Lisovskis (Pilsrundāles vsk.), Artūrs Verza (Valmieras Pārgaujas ģimn.) 
    Kolektīvie risinātāji:
    Sandra Voldiņa un Sandra Ģēģere (Limbažu 3.vsk.)

    III vieta
    4.-5.klase:
    nav piešķirta  
    6.klase:
    Guntis Krīgens (Sikšņu psk.), Mikus Žagata (F.Brīvzemnieka psk.) 
    7.klase:
    Līva Vilciņa (Engures vsk.), Pēteris Šķēls (Gulbīšu vsk.)
    8.klase: Gatis Bārbals (Engures vsk.) 
    9.klase:
    Miks Latvis (Engures vsk.) 
    Kolektīvie risinātāji:
    Daugavpils 4.vsk. 5.-9. klašu matemātikas pulciņš

    Atzinība
    4.-5.klase:
    Ints Gruzīts (DACVĢ), Kristīne Kalniņa (Jēkabpils 3.vsk.), Dita Orlovska (Engures vsk.) 
    6.klase:
    Jānis Saldābols (Jaunlaicenes psk.) 
    7.klase:
    Anete Raslava (Siguldas Valsts ģimn.), Viktors Soltums (Jēkabpils 2.vsk.) 
    8.klase:
    Edgars Krūmiņš (E.Glika Alūksnes Valsts ģimn.), Gunta Behmane (Jaunjelgavas vsk.), Jānis Upītis (Gulbīšu vsk.), Nauris Vasiļevskis (Pilsrundāles vsk.) 
    9.klase:
    Raimonds Šūpulnieks (DACVĢ), Tatjana Elksniņa (Daugavpils Krievu ģimn.) 
    Kolektīvie risinātāji:
    Kokneses vsk. pulciņš "Sigma", Valmieras Viestura vsk. 8.klašu matemātikas pulciņš, Rīgas 77.vsk. 7.klašu pulciņš


 

LU NMS