nms@lu.lv
67033738
Rīga, Zeļļu iela 8, Namiņš

Kontaktinformācija
Par mums


A. Liepas Neklātienes matemātikas skola (NMS) ir Latvijas Universitātes Fizikas un matemātikas fakultātes struktūrvienība akadēmiskā un zinātniskā darba veikšanai. Tās statuss LU hierarhijā līdzvērtīgs nodaļas (matemātikas, fizikas un optometrijas un redzes zinātnes nodaļas) statusam.
 

Profesora Cipariņa kluba
laureāti 2002./03.m.g. kopvērtējumā

    Šie skolēni ir piedalījušies gandrīz visās konkursa kārtās un uzrādījuši labus rezultātus katrā kārtā.
    Mācību gada laikā skolēnu darbi tika pārsvarā vērtēti atsevišķi A grupā: 2.-5.klašu, 6.klašu, 7.klašu, 8.klašu, 9.klašu grupā un kolektīvo risinātāju grupā; B grupā: 2.-7.klašu, 8.klašu, 9.klašu grupā un kolektīvo risinātāju grupā.

    Lai rezultātu tabulā atrastu sevi, varat spiest CTRL+f, tad parādīsies meklēšanas lodziņš, kurā ierakstiet meklējamo frāzi un spiediet "Find Next".

    A grupas laureāti

    2. - 5. klašu grupā

    I vieta
    Anastasija Ivanova (Daugavpils Krievu ģimnāzija, 5.kl.)

    II vieta
    Kalvis Gertners (Bārtas pamatskola, 5.kl.)
    Tatjana Jefremova (Daugavpils Krievu vidusskola - licejs, 4.kl.)
    Agita Tijāre (Rīgas 47.vidusskola, 4.kl.)

    III vieta
    Dmitrijs Veličko (Daugavpils Krievu vidusskola - licejs, 4.kl.)
    Juris Venčels (Jēkabpils pamatskola, 5.kl.)
    Marks Zeļdes (Daugavpils Krievu vidusskola - licejs, 3.kl.)

    Atzinība
    Mārtiņš Mačuks (Jēkabpils pamatskola, 4.kl.)
    Jekaterīna Marduseviča (Daugavpils Krievu ģimnāzija, 5.kl.)

    uz augšu

    6. klašu grupā

    I vieta
    Kaspars Bozis (Cēsu pilsētas Pastariņa pamatskola)
    Vladislavs Voicehovičs (Daugavpils Krievu ģimnāzija)

    II vieta
    Andris Mednis (Jaungulbenes pagasta Gulbīša vidusskola)
    Dita Reihenova (Rīgas 3.vidusskola)

    III vieta
    Leonards Pizāns (Daugavpils 7.pamatskola)
    Renārs Bondars (Pudinavas pamatskola)

    Atzinība
    Andrejs Sirko (Daugavpils 7.pamatskola)
    Konstantīns Zubovičs (Daugavpils 7.pamatskola)
    Timofejs Zajcevs (Jēkabpils 2.vidusskola)

    uz augšu

     

    7. klašu grupā

    I vieta
    Jurijs Nikolajevs (Daugavpils pilsētas Centra ģimnāzija)

    II vieta
    Kristīna Didiča (Daugavpils Krievu vidusskola - licejs)
    Mārtiņš Hiršs (Rīgas 3.vidusskola)

    III vieta
    Dina Jeršova (Daugavpils Krievu ģimnāzija)
    Jānis Boginskis (Talsu 2.vidusskola)
    Andris Božoks (Balvu pilsētas ģimnāzija)

    Atzinība
    Ritvars Mezītis (Stāņu pamatskola)
    Inese Blimhena (Jēkabpils Valsts ģimnāzija)
    Aleksandrs Bogorods (Jēkabpils 2.vidusskola)

    uz augšu

    8. klašu grupā

    I vieta
    Antra Blauberga (Usmas pamatskola)
    Aleksandrs Bogdanovs (Liepājas pilsētas 12.vidusskola)
    Olga Mihailova (Krāslavas ģimnāzija)

    II vieta
    Kalvis Upītis (Jaungulbenes pagasta Gulbīša vidusskola)

    III vieta
    Jānis Bergs (Siguldas Valsts ģimnāzija)

    Atzinība
    Guntars Kitenbergs (Rīgas 64.vidusskola)
    Elīna Balode (Vecpiebalgas lauku reģionālā ģimnāzija)

    uz augšu

    9. klašu grupā

    I vieta
    Nataļja Semjonova (Daugavpils 10.vidusskola)

    II vieta
    Pēteris Šķēls (Jaungulbenes pagasta Gulbīša vidusskola)
    Anete Raslava (Siguldas Valsts ģimnāzija)
    Guntars Pudāns (Jēkabpils Valsts ģimnāzija)

    III vieta
    Ieva Jankoviča (Straupes pamatskola)
    Zane Medne (Straupes pamatskola)

    Atzinība
    Agnese Jankoviča (Straupes pamatskola)

    uz augšu

    Kolektīvo risinātāju grupā

    I vieta
    Saskaņas pamatskolas 8.-9.klašu matemātikas pulciņš
    Daugavpils pilsētas Centra ģimnāzijas 5.-9.klašu matemātikas pulciņš

    II vieta
    Daugavpils 10.vidusskolas 9.klašu matemātikas pulciņš
    Jekaterina Kovaļkova un Anastasija Belinceva (Daugavpils 7.pamatskola, 6.kl.)

    III vieta
    Jēkabpils 2.vidusskolas 7.klašu matemātikas pulciņš
    matemātikas pulciņš "Sigma" (I.Gaiša Kokneses vidusskola)
    "Jauno matemātiķu klubiņš" (Krāslavas ģimnāzija, 9.kl.)

    Atzinība
    Sikšņu pamatskolas (Liepājas raj.) 6.-8.klašu matemātikas pulciņš
    Valmieras ģimnāzijas 6.klašu matemātikas pulciņš

    B grupas laureāti

    2. - 7. klašu grupā

    I vieta
    Elīna Locāne (Gulbenes Bērzu pamatskola, 7.kl.)

    II vieta
    Dita Reihenova (Rīgas 3.vidusskola, 6.kl.)

    III vieta
    Kārlis Jēriņš (Vecpiebalgas lauku reģionālā ģimnāzija, 7.kl.)

    Atzinība
    Aleksandrs Bogorods (Jēkabpils 2.vidusskola, 7.kl.)
    Mārtiņš Mačuks (Jēkabpils pamatskola, 4.kl.)
    Timofejs Zajcevs (Jēkabpils 2.vidusskola, 6.kl.)
    Inese Blimhena (Jēkabpils Valsts ģimnāzija, 7.kl.)

    uz augšu

    8. klašu grupā

    I vieta
    Aleksandrs Bogdanovs (Liepājas pilsētas 12.vidusskola)

    II vieta
    Kalvis Upītis (Jaungulbenes pagasta Gulbīša vidusskola)

    III vieta
    Jānis Bergs (Siguldas Valsts ģimnāzija)

    uz augšu

    9. klašu grupā

    I vieta
    Anete Raslava (Siguldas Valsts ģimnāzija)

    II vieta
    Pēteris Šķēls (Jaungulbenes pagasta Gulbīša vidusskola)

    III vieta
    Mārtiņš Spriņģis (Rudzātu vidusskola)
    Madara Rudzāte (Rudzātu vidusskola)

    Atzinība
    Ieva Jankoviča (Straupes pamatskola)
    Zane Medne (Straupes pamatskola)
    Jurģis Brauers (Vecpiebalgas lauku reģionālā ģimnāzija)
    Guntars Pudāns (Jēkabpils Valsts ģimnāzija)

    uz augšu

    Kolektīvo risinātāju grupā

    I vieta
    Saskaņas pamatskolas 8.-9.klašu matemātikas pulciņš

    II vieta
    Daugavpils pilsētas Centra ģimnāzijas 5.-9.klašu matemātikas pulciņš

    III vieta
    Inta Grunska un Ieva Radziņa (Vecpiebalgas lauku reģionālā ģimnāzija, 8.kl.)

    Atzinība
    matemātikas pulciņš "Sigma" (I.Gaiša Kokneses vidusskola)
    Daugavpils 10.vidusskolas 9.klašu matemātikas pulciņš
    matemātikas pulciņš "Cipariņi" (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, 8.kl.)
    Vecpiebalgas lauku reģionālā ģimnāzijas 6.klašu matemātikas pulciņš


 

LU NMS