nms@lu.lv
67033738
Rīga, Zeļļu iela 8, Namiņš

Kontaktinformācija
Par mums


A. Liepas Neklātienes matemātikas skola (NMS) ir Latvijas Universitātes Fizikas un matemātikas fakultātes struktūrvienība akadēmiskā un zinātniskā darba veikšanai. Tās statuss LU hierarhijā līdzvērtīgs nodaļas (matemātikas, fizikas un optometrijas un redzes zinātnes nodaļas) statusam.
 

Profesora Cipariņa kluba
laureāti 2004./05.m.g. kopvērtējumā

    Mācību gada laikā A grupas skolēnu darbi tika pārsvarā vērtēti atsevišķi 5.-6. klašu grupā, 7.klašu grupā, 8.klašu grupā, 9.klašu grupā un kolektīvo risinātāju grupā.

    Tā kā risinātāju skaits B grupā bija neliels (pavisam mācību gada laikā B grupas risinājumus saņēmām tikai no 39 risinātājiem, no tiem 15 dalībnieki piedalījās tikai vienā kārtā), vērtējot darbus, tie netika šķiroti pa klašu grupām.

    Lai rezultātu tabulā atrastu sevi, varat spiest CTRL+f, tad parādīsies meklēšanas lodziņš, kurā ierakstiet meklējamo frāzi un spiediet "Find Next".

    A grupas laureāti

    I vieta

    Agris Mucenieks (6. klase; Tukuma 2. pamatskola)
    Kaspars Bozis (8. klase; Cēsu pilsētas ģimnāzija)
    Artūrs Bačkurs (9. klase; Baldones mūzikas pamatskola)
    Elīna Locāne (9. klase; Gulbenes ģimnāzija)

    Kolektīvi:
    "Lieliskais sešinieks un AZ" (9. klase; Jēkabpils 2. vidusskola)

    II vieta

    Ivars Zubkāns (7. klase; K.Videnieka Rīgas 77. vidusskola)
    Jānis Rudītis (8. klase; Māteru Jura Kazdangas pamatskola)

    Kolektīvi:
    Daugavpils Saskaņas pamatskolas 8. klašu matemātikas pulciņš

    III vieta

    Aleksejs Starodubcevs (5. klase; Jēkabpils 2.vidusskola)
    Kristaps Štolcers (6. klase; Līvānu 1. vidusskola)
    Juris Venčels (7. klase; Jēkabpils Valsts ģimnāzija)
    Sigita Berga (8. klase; Māteru Jura Kazdangas pamatskola)
    Jānis Klibus (8. klase; Tukuma Raiņa ģimnāzija)
    Viktors Zarakovskis (8. klase; Daugavpils 10. vidusskola)
    Aleksandrs Bogorods (9. klase; Jēkabpils 2. vidusskola)
    Svetlana Rimare (9. klase; Jaunjelgavas vidusskola)

    Atzinība

    Iluta Ferbera (5. klase; Straupes pamatskola)
    Agita Tijāre (6. klase; Rīgas 47.vidusskola)
    Anastasija Ivanova (7. klase; Daugavpils Krievu vidusskola – licejs)
    Agnese Katlapa (7. klase; Inešu pamatskola)
    Edgars Oļehnovičs (7. klase; DA Cēsu Valsts ģimnāzija)
    Nadežda Kuzmina (8. klase; Krāslavas ģimnāzija)
    Andris Mednis (8. klase; Jaungulbenes pagasta Gulbīša vidusskola)
    Vladislavs Voicehovičs (8. klase; Daugavpils Krievu vidusskola - licejs)
    Viktors Barščevskis (9. klase; Daugavpils 3.vidusskola)
    Jurijs Nikolajevs (9. klase; Daugavpils pilsētas Centra ģimnāzija)

    Kolektīvi:
    "SOS"
    (7. klase; Usmas pamatskola)
    "Iksieši"
    (8. klase; Daugavpils 9.vidusskola)
    "KPD+" (8. klase; Rīgas Zolitūdes ģimnāzija)

    uz augšu

    B grupas laureāti

    I vieta

    Artūrs Bačkurs (9. klase; Baldones mūzikas pamatskola)

    II vieta

    Elīna Locāne (9. klase; Gulbenes ģimnāzija)

    III vieta

    Valdis Ādamsons (6. klase; Rīgas 47. vidusskola)

    Atzinība

    Jurijs Nikolajevs (9. klase; Daugavpils pilsētas Centra ģimnāzija)

    Kolektīvi:
    Daugavpils pilsētas Centra ģimnāzijas 7. -9. klašu matemātikas pulciņš


 

LU NMS