nms@lu.lv
67033738
Rīga, Zeļļu iela 8, Namiņš

Kontaktinformācija
Par mums


A. Liepas Neklātienes matemātikas skola (NMS) ir Latvijas Universitātes Fizikas un matemātikas fakultātes struktūrvienība akadēmiskā un zinātniskā darba veikšanai. Tās statuss LU hierarhijā līdzvērtīgs nodaļas (matemātikas, fizikas un optometrijas un redzes zinātnes nodaļas) statusam.
 

Profesora Cipariņa kluba
laureāti 2005./06.m.g. kopvērtējumā

    Lai rezultātu tabulā atrastu sevi, varat spiest CTRL+f, tad parādīsies meklēšanas lodziņš, kurā ierakstiet meklējamo frāzi un spiediet "Find Next".

    A grupas laureāti

    I vieta

    Andris Broks ( 5.klase; Daugavpils 9.vidusskola)
    Andris Locāns ( 5.klase; Gulbenes Bērzu pamatskola)
    Agris Mucenieks ( 7.klase; Rīgas Valsts 1.ģimnāzija)
    Ivars Zubkāns ( 8.klase; K.Videnieka Rīgas 77.vidusskola)
    Kaspars Bozis ( 9.klase; Cēsu pilsētas ģimnāzija)

    Kolektīvi:

    "Bitītes" (7. klase; Daugavpils 5.pamatskola)

    II vieta

    Aleksandra Vovka ( 5.klase; Daugavpils 10.vidusskola)
    Aleksejs Starodubcevs ( 6.klase; Jēkabpils 2.vidusskola)
    Jeļena Vasiļjeva ( 7.klase; Brocēnu vidusskola)
    Vitālijs Gagunovs ( 8.klase; Daugavpils Krievu vidusskola - licejs)
    Agnese Katlapa ( 8.klase; Inešu pamatskola)
    Nadežda Kuzmina ( 9.klase; Krāslavas ģimnāzija)
    Sanita Rudzāte ( 9.klase; Rudzātu vidusskola)

    Kolektīvi:

    "KPD+" (9.klase; Rīgas Zolitūdes ģimnāzija)

    III vieta

    Kristaps Štolcers ( 7.klase; Līvānu 1.vidusskola)
    Madara Smilškalne ( 8.klase; Usmas pamatskola)
    Viktorija Baranovska ( 9.klase; Krāslavas ģimnāzija)
    Jānis Klibus ( 9.klase; Tukuma Raiņa ģimnāzija)
    Viktors Zarakovskis ( 9.klase; Daugavpils 10.vidusskola)

    Atzinība

    Pauls Pierhurovičs ( 5.klase; Jelgavas 4.pamatskola)
    Kristaps Briška ( 6.klase; Jēkabpils pamatskola)
    Agnese Ķerubiņa ( 6.klase; Rīgas Pļavnieku sākumskola)
    Juris Venčels ( 8.klase; Jēkabpils Valsts ģimnāzija)
    Jānis Barkovskis ( 9.klase; Jēkabpils 3.vidusskola)
    Andris Mednis ( 9.klase; Jaungulbenes pagasta Gulbīša vidusskola)

    uz augšu

    B grupas laureāti

    I vieta


    Valdis Ādamsons ( 7.klase; Rīgas Valsts 1.ģimnāzija)

    II vieta


    Deniss Vasiļjevs ( 9.klase; Brocēnu vidusskola)

    III vieta


    Juris Venčels ( 8.klase; Jēkabpils Valsts ģimnāzija)

    Atzinība


    Agnese Katlapa ( 8.klase; Inešu pamatskola)
    Toms Rēķis ( 9.klase; Salas vidusskola (Jēkabpils raj.))

 

LU NMS