nms@lu.lv
67033738
Rīga, Zeļļu iela 8, Namiņš

Kontaktinformācija
Par mums


A. Liepas Neklātienes matemātikas skola (NMS) ir Latvijas Universitātes Fizikas un matemātikas fakultātes struktūrvienība akadēmiskā un zinātniskā darba veikšanai. Tās statuss LU hierarhijā līdzvērtīgs nodaļas (matemātikas, fizikas un optometrijas un redzes zinātnes nodaļas) statusam.
 

Profesora Cipariņa kluba
laureāti 2006./07.m.g. kopvērtējumā

    Lai rezultātu tabulā atrastu sevi, varat spiest CTRL+F, tad parādīsies meklēšanas lodziņš, kurā ierakstiet meklējamo frāzi un spiediet "Find Next".

    I vieta

    Sandra Grosberga ( Straupes pamatskola , 5. klase )
    Gatis Vītols ( Māteru Jura Kazdangas pamatskola , 5. klase )
    Leonts Stepanovs ( Rīgas 63.vidusskola , 6. klase )
    Kristīne Kovila ( Jēkabpils 2.vidusskola , 7. klase )
    Jeļena Vasiļjeva ( Brocēnu vidusskola , 8. klase )
    Sofija Romaņuka ( Rīgas 10.vidusskola , 9. klase )

    Kolektīvi:

    "Bitītes" ( Daugavpils 5.pamatskola)
    8. klašu pulciņš ( Daugavpils Saskaņas pamatskola)

    II vieta

    Valentīns Kargins ( Liepājas A.Puškina 2.vidusskola , 5. klase )
    Ieva Šķestere ( Straupes pamatskola , 5. klase )
    Agnese Grinberga ( Engures vidusskola , 6. klase )
    Andris Locāns ( Gulbenes Bērzu pamatskola , 6. klase )
    Mistislavs Novašs ( Jēkabpils 2.vidusskola , 7. klase )
    Aleksejs Starodubcevs ( Jēkabpils 2.vidusskola , 7. klase )
    Kristaps Znotiņš ( Sutru pamatskola , 7. klase )
    Zane Kivleniece ( Rudzātu vidusskola , 8. klase )
    Artūrs Znotiņš ( Sutru pamatskola , 9. klase )
    Ivars Zubkāns ( K.Videnieka Rīgas 77.vidusskola , 9. klase )

    Kolektīvi:

    "Skudriņi" ( Daugavpils pilsētas Centra ģimnāzija)

    III vieta

    Valts Štolcers ( Līvānu 1.vidusskola , 5. klase )
    Ginta Boze ( Cēsu pilsētas ģimnāzija , 7. klase )
    Kristaps Štolcers ( Līvānu 1.vidusskola , 8. klase )
    Gatis Zēbergs ( Jaunjelgavas vidusskola , 8. klase )
    Agnese Katlapa ( Inešu pamatskola , 9. klase )
    Alvis Logins ( Rīgas Pārdaugavas pamatskola , 9. klase )
    Juris Venčels ( Jēkabpils Valsts ģimnāzija , 9. klase )

    Kolektīvi:

    "Cietie riekstiņi" ( Daugavpils 7.pamatskola)
    "Juniori" ( Rīgas Zolitūdes ģimnāzija)

    Atzinība

    Andrejs Manuilovs ( Rīgas 13.vidusskola , 5. klase )
    Aleksandrs Sirotins ( Rīgas 63.vidusskola , 5. klase )
    Pauls Pierhurovičs ( Jelgavas 4.pamatskola , 6. klase )
    Ieva Pļaviņa ( Straupes pamatskola , 7. klase )
    Vita Budencova ( Rudzātu vidusskola , 8. klase )
    Agris Mucenieks ( Rīgas Valsts 1.ģimnāzija , 8. klase )
    Džoija Pastore ( Rudzātu vidusskola , 8. klase )
    Jekaterīna Čistilina ( Daugavpils 3. vidusskola , 8. klase )
    Vitālijs Gagunovs ( Daugavpils Krievu vidusskola - licejs , 9. klase )

 

LU NMS