nms@lu.lv
67033738
Rīga, Zeļļu iela 8, Namiņš

Kontaktinformācija
Par mums


A. Liepas Neklātienes matemātikas skola (NMS) ir Latvijas Universitātes Fizikas un matemātikas fakultātes struktūrvienība akadēmiskā un zinātniskā darba veikšanai. Tās statuss LU hierarhijā līdzvērtīgs nodaļas (matemātikas, fizikas un optometrijas un redzes zinātnes nodaļas) statusam.
 

Profesora Cipariņa kluba
laureāti 2007./08.m.g. kopvērtējumā

    Lai rezultātu tabulā atrastu sevi, varat spiest CTRL+F, tad parādīsies meklēšanas lodziņš, kurā ierakstiet meklējamo frāzi un spiediet "Find Next".

    I vieta
     
    8.-9.klašu matemātikas pulciņš ( Daugavpils Saskaņas pamatskola , Pulciņš)
    Boze Ginta ( Cēsu Valsts ģimnāzija , 8. klase)
    "Cietie rieksti" ( Daugavpils 5.pamatskola , Pulciņš)
    Locāns Andris ( Gulbenes ģimnāzija , 7. klase)

    II vieta
     
    Grinberga Agnese ( Engures vidusskola , 7. klase)
    "Valmierietes" ( Valmieras Valsts ģimnāzija , Pulciņš)
    Šķestere Ieva ( Straupes pamatskola , 6. klase)
    "Juniori" ( Rīgas Zolitūdes ģimnāzija , Pulciņš)
    Vasiļjeva Jeļena ( Brocēnu vidusskola , 9. klase)
    Grosberga Sandra ( Straupes pamatskola , 6. klase)
    Kargins Valentīns ( Liepājas A.Puškina 2.vidusskola , 6. klase)

    III vieta
     
    Mihailovs Ivans ( Rīgas 5.pamatskola , 8. klase)
    Kovila Kristīne ( Jēkabpils 2.vidusskola , 8. klase)
    Ošeniece Krista ( Sikšņu pamatskola (Liepājas raj.) , 8. klase)
    Pļaviņa Ieva ( Straupes pamatskola , 8. klase)
    Stepanovs Leonts ( Rīgas 63.vidusskola , 7. klase)
    Kuzmans Didzis ( Vecpiebalgas vidusskola , 9. klase)
    Štolcers Valts ( Līvānu 1.vidusskola , 6. klase)
    "AB" ( Rīgas 40.vidusskola , Pulciņš)

    Atzinība
     
    Smilga Jānis ( Salas vidusskola (Jēkabpils raj.) , 9. klase)
    Gladiševs Andrejs ( Jaunogres vidusskola , 8. klase)
    Bahmane Klinta ( Kalvenes pamatskola , 8. klase)
    "Censoņu armija" ( Jumpravas vidusskola , Pulciņš)
    Kivleniece Zane ( Rudzātu vidusskola , 9. klase)
    Astratova Jūlija ( Daugavpils 16.vidusskola , 8. klase)
    Mičko Svetlana ( Jēkabpils Valsts ģimnāzija , 9. klase)
    "Skudriņas" ( Daugavpils pilsētas Centra ģimnāzija , Pulciņš)
    Marutkins Oļegs ( Rīgas Zolitūdes ģimnāzija , 5. klase)
    Starodubcevs Aleksejs ( Jēkabpils 2.vidusskola , 8. klase)
    Barkovskis Niklāvs ( Jēkabpils 3.vidusskola , 7. klase)
    Volodjonoks Dmitrijs ( Rīgas Zolitūdes ģimnāzija , 5. klase)
    Šnipkis Andris ( Sikšņu pamatskola (Liepājas raj.) , 8. klase)
    Lācis Toms ( Engures vidusskola , 5. klase)
    Pastore Džoija ( Rudzātu vidusskola , 9. klase)


 

LU NMS