nms@lu.lv
67033738
Rīga, Zeļļu iela 8, Namiņš

Kontaktinformācija
Par mums


A. Liepas Neklātienes matemātikas skola (NMS) ir Latvijas Universitātes Fizikas un matemātikas fakultātes struktūrvienība akadēmiskā un zinātniskā darba veikšanai. Tās statuss LU hierarhijā līdzvērtīgs nodaļas (matemātikas, fizikas un optometrijas un redzes zinātnes nodaļas) statusam.
 

Profesora Cipariņa kluba
laureāti 2008./09.m.g. kopvērtējumā

    Lai rezultātu tabulā atrastu sevi, varat spiest CTRL+F, tad parādīsies meklēšanas lodziņš, kurā ierakstiet meklējamo frāzi un spiediet "Find Next".

    I vieta
     
    Žans Cvetkovs (Jēkabpils 2.vidusskola, 5.klase)
    Jevgenijs Petkevičs (Daugavpils 12.vidusskola, 6.klase)
    Luka Ivanovskis (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, 7.klase)
    Andris Locāns (Gulbenes Valsts ģimnāzija, 8.klase)
    Ginta Boze (Cēsu Valsts ģimnāzija, 9.klase)
    Komanda "8.-9. klašu matemātikas pulciņš" (Daugavpils Saskaņas pamatskola)

    II vieta
     
    Stanislavs Petkevičs (Jēkabpils 2.vidusskola, 5.klase)
    Ieva Šķestere (Cēsu Valsts ģimnāzija, 7.klase)
    Artjoms Žmakins (Rīgas 40.vidusskola, 9.klase)
    Jeļena Timošenko (Rīgas 5.pamatskola, 9.klase)
    Komanda "Juniori" (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija)
    Komanda "Cietie rieksti" (Daugavpils 5.pamatskola)
    Komanda "Gudrinieki" (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija)

    III vieta
     
    Klāvs Krastiņš (Cēsu pilsētas Pastariņa pamatskola, 5.klase)
    Toms Lācis (Engures vidusskola, 6.klase)
    Polīna Skļareviča (Rīgas vispārizglītojošā privātā vidusskola Evrika, 6.klase)
    Ausma Cīrulniece (Rankas pamatskola, 6.klase)
    Valentīns Kargins (Liepājas A.Puškina 2.vidusskola, 7.klase)
    Lelde Marcinkeviča (Rudzātu vidusskola, 7.klase)
    Krista Ošeniece (Sikšņu pamatskola (Liepājas raj.), 9.klase)
    Komanda "Lia" (Daugavpils 17.vidusskola, pulciņš)

    Atzinība
     
    Dmitrijs Lukašonoks (Jēkabpils 2.vidusskola, 5.klase)
    Kristīne Rence (Straupes pamatskola, 5.klase)
    Oļegs Marutkins (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, 6.klase)
    Reinis Vilkaste (Cēsu pilsētas Pastariņa pamatskola, 6.klase)
    Valts Štolcers (Līvānu 1.vidusskola, 7.klase)
    Niklāvs Barkovskis (Jēkabpils 3.vidusskola, 8.klase)
    Edgars Pundurs (Briežuciema pamatskola, 8.klase)
    Pauls Pierhurovičs (Jelgavas Valsts ģimnāzija, 8.klase)
    Toms Zariņš (Valmieras Viestura vidusskola, 9.klase)
    Ieva Pļaviņa (Straupes pamatskola, 9.klase)
    Klinta Bahmane (Kalvenes pamatskola, 9.klase)
    Bella Naumova (Rīgas 40.vidusskola, 9.klase)
    Nils Klucis (Sikšņu pamatskola (Liepājas raj.), 9.klase)
    Komanda "Dima&Co" (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija)
    Komanda "Draudzīgais trijstūris" (Daugavpils 7.pamatskola)
    Komanda "Drošprāši" (Kārļa Videnieka Rīgas 77.vidusskola)
    Komanda "K^3" (Balvu pilsētas ģimnāzija)
    Komanda "Valmierietes" (Valmieras Valsts ģimnāzija)


 

LU NMS