nms@lu.lv
67033738
Rīga, Zeļļu iela 8, Namiņš

Kontaktinformācija
Par mums


A. Liepas Neklātienes matemātikas skola (NMS) ir Latvijas Universitātes Fizikas un matemātikas fakultātes struktūrvienība akadēmiskā un zinātniskā darba veikšanai. Tās statuss LU hierarhijā līdzvērtīgs nodaļas (matemātikas, fizikas un optometrijas un redzes zinātnes nodaļas) statusam.
 

Profesora Cipariņa kluba
laureāti 2009./10.m.g. kopvērtējumā

    Lai rezultātu tabulā atrastu sevi, varat spiest CTRL+F, tad parādīsies meklēšanas lodziņš, kurā ierakstiet meklējamo frāzi un spiediet "Find Next".

    I vieta
     
    Ingus Jānis Pretkalniņš (Rīgas 64.vidusskola, 5. klase)
    Stanislavs Petkevičs (Jēkabpils 2.vidusskola, 6. klase)
    Jevgenijs Petkevičs (Daugavpils 12.vidusskola, 7. klase)
    Poļina Skļareviča (Rīgas vispārizglītojošā privātā vsk Evrika, 7. klase)
    Ieva Šķestere (DA Cēsu Valsts ģimnāzija, 8. klase)
    Luka Ivanovskis (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, 8. klase)
    Andris Locāns (Gulbenes novada Valsts ģimnāzija, 9. klase)
    Lia (Daugavpils 17.vidusskola, pulciņš)

    II vieta
     
    Matīss Rencis (Straupes pamatskola, 5. klase)
    Žans Cvetkovs (Jēkabpils 2.vidusskola, 6. klase)
    Oļegs Marutkins (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, 7. klase)
    Lelde Marcinkeviča (Rudzātu vidusskola, 8. klase)
    Oļegs Matvejevs (Rīgas Ostvalda vidusskola, 8. klase)
    Valentīns Kargins (Liepājas A.Puškina 2.vidusskola, 8. klase)
    "Trakie burkāni" (Rīgas Valsts 1.ģimnāzija, pulciņš)
    Gudrinieki (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, pulciņš)

    III vieta
     
    Ēriks Kūlītis (Straupes pamatskola, 5. klase)
    Dmitrijs Lukašonoks (Jēkabpils 2.vidusskola, 6. klase)
    Kristīne Rence (Straupes pamatskola, 6. klase)
    Jekaterīna Ivanova (Rīgas Ostvalda vidusskola, 8. klase)
    Valts Štolcers (Līvānu 1.vidusskola, 8. klase)
    Liene Šokolaite (Sikšņu pamatskola (Liepājas raj.), 9. klase)
    Pauls Pierhurovičs (Jelgavas Valsts ģimnāzija, 9. klase)

    Atzinība
     
    Evita Vanaga (Straupes pamatskola, 6. klase)
    Klāvs Krastiņš (Cēsu pilsētas Pastariņa pamatskola, 6. klase)
    Toms Lācis (Engures vidusskola, 7. klase)
    Baiba Linde (Sikšņu pamatskola (Liepājas raj.), 9. klase)
    Dmitrijs Plaunovs (Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, 9. klase)
    Drošprāši (Kārļa Videnieka Rīgas 77.vidusskola, pulciņš)
    In-teg-ro (Daugavpils 7.pamatskola, pulciņš)


 

LU NMS