nms@lu.lv
67033738
Rīga, Zeļļu iela 8, Namiņš

Kontaktinformācija
Par mums


A. Liepas Neklātienes matemātikas skola (NMS) ir Latvijas Universitātes Fizikas un matemātikas fakultātes struktūrvienība akadēmiskā un zinātniskā darba veikšanai. Tās statuss LU hierarhijā līdzvērtīgs nodaļas (matemātikas, fizikas un optometrijas un redzes zinātnes nodaļas) statusam.
 

Profesora Cipariņa kluba
laureāti 2010./11.m.g. kopvērtējumā

    Lai rezultātu tabulā atrastu sevi, varat spiest CTRL+F, tad parādīsies meklēšanas lodziņš, kurā ierakstiet meklējamo frāzi un spiediet "Find Next".

    I vieta
     

    Artūrs Ķelpe ( Valmieras Pārgaujas pamatskola, 5. klase )
    Ingus Jānis Pretkalniņš ( Rīgas 64.vidusskola, 6. klase )
    Žans Cvetkovs ( Jēkabpils 2.vidusskola, 7. klase )
    Lidija Ivanova ( Rīgas 40.vidusskola, 8. klase )
    Poļina Skļareviča ( Rīgas 10.vidusskola, 8. klase )
    Oļegs Matvejevs ( Rīgas Ostvalda vidusskola, 9. klase )
    8.a klases skolēni ( Daugavpils 17.vidusskola, pulciņš)

    II vieta
     

    Dmitrijs Lukašonoks ( Jēkabpils 2.vidusskola, 7. klase )
    Kaspars Neiders ( Rīgas 45.vidusskola, 7. klase )
    Staņislavs Petkevičs ( Jēkabpils 2.vidusskola, 7. klase )
    Baiba Kokina ( Daugavpils Saskaņas pamatskola, 8. klase )
    Jevgenijs Petkevičs ( Daugavpils 12.vidusskola, 8. klase )
    Jekaterīna Ivanova ( Rīgas Ostvalda vidusskola, 9. klase )
    Valentīns Kargins ( Liepājas A.Puškina 2.vidusskola, 9. klase )
    Gudrinieki ( Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, pulciņš )

    III vieta
     

    Kristaps Arkliņš ( E. Kauliņa Lielvārdes vidusskola, 6. klase )
    Deniss Dunaveckis ( Daugavpils Saskaņas pamatskola, 8. klase )
    Ieva Šķestere ( DA Cēsu Valsts ģimnāzija, 9. klase )
    Viktorija ( Daugavpils Saskaņas pamatskola, pulciņš )

    Atzinība
     

    Liene Pļaviņa ( Straupes pamatskola, 5. klase )
    Jēkabs Rūdolfs Bisnieks ( Tukuma E.Birznieka-Upīša 1.pamatskola, 6. klase )
    Reinis Cirpons ( Rīgas 25.vidusskola, 6. klase )
    Matīss Rencis ( Straupes pamatskola, 6. klase )
    Inese Sniedze Sjomkāne ( Rīgas Franču licejs, 6. klase )
    Kristīne Rence ( Straupes pamatskola, 7. klase )
    Kristīne Dombrovska ( Penkules pamatskola, 8. klase )
    Roberts Groza ( Rudzātu vidusskola, 8. klase )
    Jeļizaveta Krasiļņikova ( Daugavpils 3.vidusskola, 8. klase )
    Toms Lācis ( Engures vidusskola, 8. klase )
    Oļegs Marutkins ( Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, 8. klase )
    Ingus Pētersons ( Vecpiebalgas vidusskola, 8. klase )
    Kristīne Kuzmane ( Vecpiebalgas vidusskola, 9. klase )
    V.K. ( Daugavpils 3.vidusskola, pulciņš )


 

LU NMS