nms@lu.lv
67033738
Rīga, Zeļļu iela 8, Namiņš

Kontaktinformācija
Par mums


A. Liepas Neklātienes matemātikas skola (NMS) ir Latvijas Universitātes Fizikas un matemātikas fakultātes struktūrvienība akadēmiskā un zinātniskā darba veikšanai. Tās statuss LU hierarhijā līdzvērtīgs nodaļas (matemātikas, fizikas un optometrijas un redzes zinātnes nodaļas) statusam.
 

Tik vai... Cik?
Laureāti 2004./05.m.g. kopvērtējumā

    I vieta

    Megija Pīra (Liepājas Centra sākumsk.)
    Aleksis Andžāns (Rīgas 62.vsk.)
    Andrejs Aristovs (Daugavpils 9.vsk.)
    Laila Brūna (Liepājas Centra sākumsk.)
    Gunta Ķestere (Liepājas Centra sākumsk.)

    II vieta

    Krists Kreics (Liepājas Centra sākumsk.)
    Jurijs Kostromins (Daugavpils Vienības psk.)
    Sigita Sunepa (Špoģu vsk.)
    Valts Pusbarnieks (Liepājas Centra sākumsk.)
    Dmitrijs Masļakovs (Saskaņas psk.)
    Andis Bērziņš (Rīgas Hanzas vsk.)
    Anete Volkova (Liepājas Centra sākumsk.)
    Jānis Martinovs (Birzgales psk.)
    Vjačeslavs Matešs (Daugavpils 8.psk.)
    Edgars Daņko (Daugavpils 15.vsk.)

    III vieta

    Valters Ķupis (Liepājas Centra sākumsk.)
    Paula Vuciņa (Liepājas Centra sākumsk.)
    Deniss Hodunovs (Daugavpils 7.psk.)
    Monta Zimerte (Tukuma 2.psk.)
    Zinta Jēkabsone (Rīgas 62.vsk.)
    Agate Austere (Liepājas Centra sākumsk.)
    Ludmila Maksimova (Daugavpils 15.vsk.)
    Einārs Hamrihs (Birzgales psk.)
    Edgars  Eglītis (Rīgas 2.vsk.)
    Liene  Šokolaite (Sikšņu psk.)
    Roberts Antonevičs (Rīgas 3.vsk.)
    Miks  Klucis (Sikšņu psk.)
    Kristīne Legzdiņa (Tukuma 2.psk.)
    Artūrs Galuška (Daugavpils 7.psk.)
    Arturs Lasmanis (Liepājas Centra sākumsk.)
    Ksenija Paulauskaite (Liepājas 3.psk.)
    Andris Locāns (Gulbenes Bērzu psk.)
    Jānis Jostmanis (Liepājas Centra sākumsk.)
    Nikita Iļjins (Daugavpils 11.psk.)
    Vija Bite (Sikšņu psk.)

    Atzinība

    Artūrs  Kublinskis (Limbažu 3.vsk.)
    Valters Mukāns (Liepājas Centra sākumsk.)
    Elīza Roshofa (Limbažu 3.vsk.)
    Katrīna   Kremeņa (Rēzeknes Poļu vsk.)
    Konstantīns Francķevičs (Daugavpils Krievu vsk.-lic.)
    Zane Saldeniece (Liepājas Centra sākumsk.)
    Mikus  Kalniņš (Rīgas Hanzas vsk.)
    Laura  Ivane (Tukuma 2.psk.)
    Edvarts Tensons (Dobeles 1.vsk.)
    Mārtiņš Gustāvs Upmanis (Rīgas 2.vsk)
    Laura  Ančāne (Rīgas 2.vsk.)
    Ronalds Kaups (Liepājas Centra sākumsk.)
    Mārtiņš Krims (Limbažu 1.vsk.)
    Elza  Burve (Druvas vidusskola)
    Marta  Gelmane (Sikšņu psk.)
    Māris Seržāns (Rīgas 2.vsk)
    Mihails Černovs (Viļānu vsk.)
    Lauris Pastars (Preiļu 1.psk.)
    Ēriks Razguļajevs (Ludzas pils. ģimn.)
    Māris Sardiko (Saskaņas psk.)
    Klāvs Bērziņš (Limbažu 3.vsk.)
    Egita Fabiāne (Dobeles 1.vsk.)
    Anastasija Ribakova (Viļānu vsk.)
    Inta Žaime (Liepājas Centra sākumsk.)
    Niks Evalds (Rīgas Doma kora sk.)
    Aiva Grudule (Rucavas vsk.)
    Reinis Griķis (Limbažu 1.vsk.)
    Diāna Daktere (Limbažu 1.vsk.)
    Rolands Kanapolis (Mazsalacas vsk.)
    Anna Bēķe (Preiļu 1.psk.)
    Baiba  Linde (Sikšņu psk.)
    Ernests Vilsons (Liepājas Centra sākumsk.)
    Edvards  Broders (Druvas vidusskola)
    Valerija Rogozina (Daugavpils 5.psk.)
    Valērija Davidenko (Rīgas 13.vsk.)
    Aleksandrs Ostapenko (Daugavpils 3.vsk.)
    Aigars Znotiņš (Tukuma 2.psk.)
    Kristīne Zamurka (Rīgas 13.vsk.)


     

LU NMS