nms@lu.lv
67033738
Rīga, Zeļļu iela 8, Namiņš

Kontaktinformācija
Par mums


A. Liepas Neklātienes matemātikas skola (NMS) ir Latvijas Universitātes Fizikas un matemātikas fakultātes struktūrvienība akadēmiskā un zinātniskā darba veikšanai. Tās statuss LU hierarhijā līdzvērtīgs nodaļas (matemātikas, fizikas un optometrijas un redzes zinātnes nodaļas) statusam.
 

Tik vai... Cik?
Laureāti 2005./06.m.g. kopvērtējumā


    I vieta
     
    Raitis Graudužis ( Sikšņu pamatskola )
    Linda Ošāne ( Jēkabpils pamatskola )
    Valts Štolcers ( Līvānu 1.vidusskola )
    Jekaterīna Ivanova ( Daugavpils 3.vidusskola )
    Verners Roberts Kalējs ( Alūksnes pilsētas sākumskola )
    Andrejs Manuilovs ( Rīgas 13.vidusskola )
    Jānis Slavēns ( Vecpiebalgas vidusskola )
    Sanda Ošeniece ( Sikšņu pamatskola )
     
    II vieta
     
    Andis Lācis ( Ķeguma komercnovirziena vidusskola )
    Eduards Volkovs ( Preiļu 1.pamatskola )
    Raivis Nigolass ( Mārupes vidusskola )
    Gatis Vītols ( Māteru Jura Kazdangas pamatskola )
    Aleksandrs Koršunovs ( Ādažu pagasta vidusskola )
    Gustavs Mačs ( Salaspils 1.vidusskola )
    Annija Barona ( Liepājas Centra sākumskola )
    Uģis Kampars ( Tukuma 2.pamatskola )
    Jānis Daukšts ( Preiļu 1.pamatskola )
    Māris Bokta ( Rīgas 94.vidusskola )
    Beatrise Jansone ( Mārupes vidusskola )
    Gatis Ogle ( Rīgas Pļavnieku sākumskola )
    Rivka Jusova ( Tukuma 2.pamatskola )
    Didzis Bite ( Sikšņu pamatskola )
    Sandis Millers ( Liepājas 15.vidusskola )
    Kaspars Būmeistars ( Liepājas 15.vidusskola )
    Antons Zaburdajevs ( Daugavpils Krievu vidusskola-licejs )
    Girts Kreics ( Limbažu 3.vidusskola )
     
    III vieta
     
    Jekaterīna Antonova ( Daugavpils 11.pamatskola )
    Ričards Grigonis ( Līvānu 1.vidusskola )
    Rebeka Eva Konute ( Siguldas 3.pamatskola )
    Jekaterīna Zavjalova ( Daugavpils 11.pamatskola )
    Eva-Anna Pasova ( Salaspils 1.vidusskola )
    Genādijs Jankovskis ( Daugavpils Krievu vidusskola-licejs )
    Mārtiņš Gradkovskis ( Daugavpils 12.vidusskola )
    Jānis Aliks ( Daugavpils Vienības pamatskola )
    Jevgenijs Špaks ( Daugavpils 15.vidusskola )
    Aleksandrs Maskaļonoks ( Daugavpils 11.pamatskola )
    Daniēls Sidorovs ( Rīgas Herdera vidusskola )
    Sintija Puriņa ( Saldus sākumskola )
    Jānis Pētersons ( Rīgas Doma kora skola )
    Marija Pārkone ( Liepājas Centra sākumskola )
    Igors Ščeglovs ( Olaines pagasta sākumskola )
     
    atzinība
     
    Dana Pļesunova ( Daugavpils Saskaņas pamatskola )
    Raivis Mucenieks ( Limbažu 1.vidusskola )
    Dāvis Artūrs Strazdiņš ( Alūksnes pilsētas sākumskola )
    Aleksandrs Ivanovs ( Daugavpils 15.vidusskola )
    Katrīna Stepiņa ( Jūrmalas sākumskola "Taurenītis" )
    Marta Bogorode ( Daugavpils J.Pilsudska Poļu vidusskola )
    Ilze Romane ( Mārupes vidusskola )
    Kārlis Žīgurs ( Alūksnes pilsētas sākumskola )
    Eva Retere ( Liepājas 15.vidusskola )
    Roberts Ploriņš ( Mālpils vidusskola )
    Aivis Kusiņš ( Rīgas 25.vidusskola )
    Matīss Šablinskis ( Tukuma 2.pamatskola )
    Roberts Lukjanovs ( Daugavpils 15.vidusskola )
    Linda Gramala ( Berģu pamatskola )
    Ritvars Romancāns ( Limbažu 3.vidusskola )
    Ralfs Kukuks ( DA Liepājas pilsētas 5.vidusskola )
    Sintija Landsmane ( Limbažu 1.vidusskola )
    Anete Kauliņa ( Saldus sākumskola )
    Ilona Prikule ( Rīgas Herdera vidusskola )
    Elžbeta Krumpļevska ( Daugavpils J.Pilsudska Poļu vidusskola )
    Kārlis Īvāns ( Ogres pamatskola )
    Ance Putniņa ( DA Liepājas pilsētas 5.vidusskola )
    Pēteris Trifānovs ( Siguldas 3.pamatskola )
    Toms Jansons ( Ķeguma komercnovirziena vidusskola )
    Toms Mičulis ( Rīgas 94.vidusskola )
    Jurģis Jaunkamps ( Alūksnes pilsētas sākumskola )
    Rūdolfs Jansons ( Ādažu pagasta vidusskola )
    Ance Rudzīte ( Rīgas 25.vidusskola )
    Aigars Ābele ( Siguldas 3.pamatskola )
    Ausma Rāviete ( Vecpiebalgas vidusskola )
    Sintija Bruģe ( Dobeles 1.vidusskola )
    Zaiga Būmeistare ( Liepājas 15.vidusskola )
    Rasa Jansone ( Limbažu 1.vidusskola )
    Lauma Vibornā ( Preiļu 1.pamatskola )
    Ņikita Anaņjins ( Rīgas Herdera vidusskola )
    Diana Rubule ( Limbažu 3.vidusskola )
    Maksims Deņisovs ( Daugavpils 11.pamatskola )
    Aleksandrs Nipans ( Daugavpils 7.pamatskola )
    Linda Meire ( Druvas vidusskola )
    Jurģis Atis Bakevics ( Saldus sākumskola )


 

LU NMS