nms@lu.lv
67033738
Rīga, Zeļļu iela 8, Namiņš

Kontaktinformācija
Par mums


A. Liepas Neklātienes matemātikas skola (NMS) ir Latvijas Universitātes Fizikas un matemātikas fakultātes struktūrvienība akadēmiskā un zinātniskā darba veikšanai. Tās statuss LU hierarhijā līdzvērtīgs nodaļas (matemātikas, fizikas un optometrijas un redzes zinātnes nodaļas) statusam.
 

Tik vai... Cik?
Laureāti 2007./08.m.g. kopvērtējumā


    I vieta
     
    Atis Andrejevs ( Rīgas 25. vidusskola, 4.a klase )
    Ksenija Tarasova ( Rēzeknes Poļu vidusskola, 4.b klase )
    Evita Pērkone ( Rīgas 25. vidusskola, 4.a klase )
     
    II vieta
     
    Margarita Bortkeviča ( Rēzeknes Poļu vidusskola, 4.a klase )
    Dmitrijs Litvins ( Rīgas Anniņmuižas vidusskola, 4.a klase )
    Valts Krūmiņš ( Siguldas 3. pamatskola, 4.b klase )
    Darja Ņevedomska ( Daugavpils Saskaņas pamatskola, 4.b klase )
    Gatis Gruzinskis ( Rīgas 25. vidusskola, 4.a klase )
    Mišela Vekslere ( Rīgas 51. vidusskola, 4.b klase )
    Katrīna Miezīte ( Alūksnes pilsētas sākumskola, 4.b klase )
    Sandis Studers ( Sākumskola Dartija, 4. klase )
    Meldra Trūpa ( Preiļu 1. pamatskola, 4.b klase )
    Edijs Krēsliņš ( Lubānas vidusskola, 4.b klase )
    Jānis Kampars ( Grobiņas vidusskola, 4.a klase )
     
    III vieta
     
    Vaclavs Korženevskis ( Daugavpils Krievu vidusskola - licejs, 4.b klase )
    Helvijs Sebris ( Talsu sākumskola, 4.a klase )
    Natālija Novičenoka ( Randenes pamatskola, 4. klase )
    Nauris Narvaišs ( Dobeles 1. vidusskola, 4.c klase )
    Mārcis Akmeņkalns ( Rīgas V.Zālīša pamatskola, 4.b klase )
    Jolanta Pivovarova ( Rēzeknes logopēdiskā internātpamatskola, 4. klase )
    Artūrs Čerņavskis ( Rīgas 25. vidusskola, 4.a klase )
    Natālija Mihejeva ( Daugavpils 15. vidusskola, 4.a klase )
    Eduards Fjodorovs ( Valmieras Viestura Vidusskola, 4.a klase )
    Jekaterina Jansone ( Rīgas 51. vidusskola, 4.b klase )
    Edgars Dapševičs ( Rankas pamatskola, 4. klase )
    Aleksandra Čornaja ( Pļavniekkalna sākumskola, 4. klase )
    Roberta Spuriņa ( Rīgas 25. vidusskola, 4.a klase )
    Līva Brauere ( Vecpiebalgas vidusskola, 4. klase )
    Pauls Jonass ( Kalvenes pamatskola, 4. klase )
    Stanislavs Petkevičs ( Jēkabpils 2. vidusskola, 4.a klase )
    Zans Cvetkovs ( Jēkabpils 2. vidusskola, 4.a klase )
     
    Atzinība
     
    Antons Zubkovs ( Daugavpils 15. vidusskola, 4.b klase )
    Rihards Kudiņš ( Jūrmalas sākumskola "Taurenītis", 4. klase )
    Mārtiņš Arājs ( Vecpiebalgas vidusskola, 4. klase )
    Anastasija Kostjuķeviča ( Daugavpils 15. vidusskola, 4.a klase )
    Anastasija Cele ( Daugavpils Saskaņas pamatskola, 4.b klase )
    Harijs Ozoliņš ( Pļavniekkalna sākumskola, 3. klase )
    Miķelis Gulbis ( Ogres pamatskola, 4.b klase )
    Laura Liepiņa ( Grobiņas vidusskola, 4.a klase )
    Annija Zaķe ( Limbažu 1. vidusskola, 4.a klase )
    Jānis Bremanis ( Virbu pamatskola, 4. klase )
    Aleksandrs Konopackis ( Daugavpils Krievu vidusskola - licejs, 4.b klase )
    Niklavs Rudzītis ( Limbažu 3. vidusskola, 4.b klase )
    Sergejs Ivanovs ( Daugavpils 3. vidusskola, 4.b klase )
    Amanda Pipare ( Rīgas 94. vidusskola, 4.a klase )
    Lelde Matveja ( Rīgas Doma Kora skola, 4. klase )
    Raivis Valters ( Daugavpils Saskaņas pamatskola, 4.a klase )
    Dana Kondratenko ( Rīgas 51. vidusskola, 4.b klase )
    Kirils Vološins ( Daugavpils 9. vidusskola, 4.b klase )
    Andrejs Stupāns ( Daugavpils Krievu vidusskola - licejs, 4.a klase )
    Karina Ambrosova ( Daugavpils 10. vidusskola, 4.b klase )
    Armands Čipāns ( Pelēču pamatskola, 4. klase )
    Emīls Gulbis ( Rīgas V.Zālīša pamatskola, 4.b klase )
    Arta Šņepste ( Pelēču pamatskola, 4. klase )
    Liene Freijere ( Rīgas 25. vidusskola, 4.a klase )
    Inga Ļizunova ( Randenes pamatskola, 4. klase )
    Estere Moroza ( Rīgas Anniņmuižas vidusskola, 4.b klase )
    Evita Vanaga ( Straupes pamatskola, 4. klase )
    Elīna Zelča ( Alūksnes pilsētas sākumskola, 4.b klase )
    Anna Klodāne ( Rīgas 25. vidusskola, 4.a klase )
    Dmitrijs Redins ( Daugavpils Krievu vidusskola - licejs, 4.a klase )
    Timurs Ļvovs ( Līvānu 2. vidusskola, 4. klase )
    Dana Butrima ( Ludzas pilsētas ģimnāzija, 4.b klase )
    Diāna Slepņova ( Pļavniekkalna sākumskola, 4. klase )
    Amanda Ķude ( Liepājas Ezerkrasta sākumskolas, 4.a klase )
    Agnese Rumkovska ( Rīgas 94. vidusskola, 4.b klase )
    Marta Grīsle ( DA Liepājas P 5. vidusskola, 4.c klase )
    Zintis Vaidzirdis ( Dobeles sākumskola, 4.b klase )
    Ivans Kravcovs ( Liepājas A. Puškina 2. vidusskola, 3.e klase )
    Katrīna Burģele ( Grobiņas vidusskola, 4.b klase )
    Klinta Marta Kasarenoka ( Rīgas pļavnieku sākumskola, 4.b klase )
    Jevģēnijs Moisejevs ( Daugavpils 9. vidusskola, 4.b klase )
    Ilva Ogle ( Rīgas pļavnieku sākumskola, 4.b klase )
    Krista Šķēpa ( Preiļu 1. pamatskola, 4.c klase )
    Martins Linejs ( Talsu 2. vidusskola, 4.b klase )
    Viktors Janeks ( DA Liepājas P 5. vidusskola, 4.c klase )
    Leonards Gerbis ( Randenes pamatskola, 4. klase )
    Diāna Mironova ( Daugavpils 9. vidusskola, 4.a klase )
    Aleksejs Treščinskis ( Daugavpils 9. vidusskola, 4.b klase )
    Alīna Anufrijeva ( Daugavpils 3. vidusskola, 4.a klase )
    Deniss Kudrjavcevs ( Daugavpils 15. vidusskola, 4.a klase )
    Nikola Trojana ( Liepājas A. Puškina 2. vidusskola, 3.e klase )
    Antons Hančevskis ( Liepājas A. Puškina 2. vidusskola, 4.e klase )
    Diāna Jurkovļaņeca ( Rīgas 51. vidusskola, 4.b klase )
    Emīls Vītoliņš ( Rīgas 25. vidusskola, 4.a klase )
    Toms Feņenko ( Rīgas pļavnieku sākumskola, 4.b klase )
    Krišjānis Puduls ( Iļģuciema vidusskola, 4.b klase )
    Maija Olšteina ( Mārupes vidusskola, 4.c klase )
    Alise Gulbe ( Vecpiebalgas vidusskola, 4. klase )
    Imants Peipiņš ( Daugavpils Vienības pamatskola, 4.b klase )
    Sindija Pīlāga ( Limbažu 3. vidusskola, 4.b klase )
    Juliāna Kozlovska ( Rīgas pļavnieku sākumskola, 4.b klase )


 

LU NMS